INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-2010, 06:39 PM   #111
alin dinamovistul
Member
 
alin dinamovistul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
alin dinamovistul is an unknown quantity at this point
Default

eu am jucat aproape un sezon pana acum...n-am intalnit probleme cu fete negre la anumiti jucatori,erori,sa-mi iese din joc...imi merge sa creez si jucatori...alte greseli fata de cele spuse imediat dupa ce a aparut RLSP,n-am gasit...per ansamblu sunt multumit de patch...sper doar ca la viitoarele proiecte sa nu mai lasati greseala cu Dinamo fondata in 1945...mi se pare ciudat sa greseti o astfel de chestie cand informatiile despre echipele mari de la noi se gasesc peste tot...si mai bine scoateti fata lui Andrei Cristea din patch...e oribila...nu va suparati pe mine...restul fetelor sunt bune...asta e singura care nu e reusita...in rest,felicitari pt acest patch...e cel mai complex si cel mai bun de pana acum
alin dinamovistul is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 06:40 PM   #112
manhero
Member
 
manhero's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Sighisoara
manhero is on a distinguished road
Default

ma ajuta si pe mine cineva pls am reinstalat patchul dar tot asha merge

am windows 7
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
manhero is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 06:44 PM   #113
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Andrei Cristea ovr 82 ???? Iti bati joc de mine ???
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 06:47 PM   #114
daogaru10
Member
 
daogaru10's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
daogaru10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to daogaru10
Default

Am o intrebare.....am incercat sa inlocuiesc o echipa din liga 3 cu una facuta de mine....si dupa ce bag kit-urile...si salvez....dupaia nu mai apar...si nici in joc....de la ce poate fi?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
daogaru10 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 06:53 PM   #115
Leu din banie
Member
 
Leu din banie's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Tara lui Nea Marin
Leu din banie is on a distinguished road
Default

am facut schimbari cu creation master 2010 si am bagat fc hunedoara in liga 3 si la manager mode cand vreau sa joc cu ea ma scoate afara de ce oare
Leu din banie is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 06:58 PM   #116
daogaru10
Member
 
daogaru10's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
daogaru10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to daogaru10
Default

Quote:
Originally Posted by daogaru10 View Post
Am o intrebare.....am incercat sa inlocuiesc o echipa din liga 3 cu una facuta de mine....si dupa ce bag kit-urile...si salvez....dupaia nu mai apar...si nici in joc....de la ce poate fi?
minikit-urile,flag-urile si logo-urile merg...atat....doar reclamele si kit-urile raman tot cele ale patch-ului....de la ce poate fi....ca m-a disperat!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
daogaru10 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 07:07 PM   #117
uskro
Member
 
uskro's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Bucuresti/Barlad
uskro is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to uskro
Default hm

Of-ul meu. Sa nu-mi sara nimeni in cap ca vorbesc de Steaua, sunt stelist, nu as putea sa comentez Dinamo.

1. Cristi Tanase e in scadere in player growth
2. In contrast, batranul Baciu e in crestere
3. Plesan este iar CAM in loc de CM sau CDM
4. Bicfalvi este mijlocas defensiv deci CDM
5. Tatarusanu stagneaza.
6. Kapetanos are umflate valori artificiale. Mi-a luat 3/4 dintr-un meci ca sa-mi dau seama ca 78 la valoare e directionat doar in suturi, si la primul sut dinafara careului a fost gol. Kapetanos e atacant de careu si are nevoie de 5-7 ocazii de careu ca sa dea gol. Viteza e intradevar mica, dar e un atacant de pozitie, ce e foarte abil in a tine de minge si deposeda adversarii.
7. Lacatus la Steaua 86 are numarul 10 si Boloni, daca nu ma insel, 7.

1. raspunsul ar putea fi ca si-a atins apogeul si nu mai creste, si in conditiile de la steaua chiar sa scada, dar in fifa jucam fara Gigi Becali.
2. maximul lui Baciu a fost in perioada 2004-2006, dupa care a fost in cadere libera. e undeva intre 68-70 la OVR.
3. Nu-mi amintesc daca la Craiova a jucat ofensiv, dar central e sigur.
4. Initial a jucat CAM in primul sezon, dar a dat mai mult randament ca si CDM datorita preciziei paselor si suturilor, si a pozitionarii bune la incomodare.
5. Tind sa cred ca Tatarusanu va mai creste, in fine, e subiectiva problema.
6. Kapetanos trebuie ajustat.
uskro is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 07:08 PM   #118
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by manhero View Post
ma ajuta si pe mine cineva pls am reinstalat patchul dar tot asha merge

am windows 7
Nu a testat nimeni jocul pe windows 7. Deci nu stiu cine te poate ajuta.
Si nu mai pune aceeasi intrebare de 10 ori. In ultimele pagini doar intrebarea ta era.

Quote:
Originally Posted by uskro View Post
Of-ul meu. Sa nu-mi sara nimeni in cap ca vorbesc de Steaua, sunt stelist, nu as putea sa comentez Dinamo.

1. Cristi Tanase e in scadere in player growth
2. In contrast, batranul Baciu e in crestere
3. Plesan este iar CAM in loc de CM sau CDM
4. Bicfalvi este mijlocas defensiv deci CDM
5. Tatarusanu stagneaza.
6. Kapetanos are umflate valori artificiale. Mi-a luat 3/4 dintr-un meci ca sa-mi dau seama ca 78 la valoare e directionat doar in suturi, si la primul sut dinafara careului a fost gol. Kapetanos e atacant de careu si are nevoie de 5-7 ocazii de careu ca sa dea gol. Viteza e intradevar mica, dar e un atacant de pozitie, ce e foarte abil in a tine de minge si deposeda adversarii.
7. Lacatus la Steaua 86 are numarul 10 si Boloni, daca nu ma insel, 7.

1. raspunsul ar putea fi ca si-a atins apogeul si nu mai creste, si in conditiile de la steaua chiar sa scada, dar in fifa jucam fara Gigi Becali.
2. maximul lui Baciu a fost in perioada 2004-2006, dupa care a fost in cadere libera. e undeva intre 68-70 la OVR.
3. Nu-mi amintesc daca la Craiova a jucat ofensiv, dar central e sigur.
4. Initial a jucat CAM in primul sezon, dar a dat mai mult randament ca si CDM datorita preciziei paselor si suturilor, si a pozitionarii bune la incomodare.
5. Tind sa cred ca Tatarusanu va mai creste, in fine, e subiectiva problema.
6. Kapetanos trebuie ajustat.

1. La ce joaca in periada asta ......
2.Baciu joaca destul de bine si e in crestere de forma
3. Nu fa confuzie. Plesan tot timpul a jucat mijlocas central sau avansat, nicidecum mijlocas la inchidere.
4.Bicfalvi de cand e mijlocas la inchidere?
5.tatarusanu face tusa si gafele sunt la ele acasa
6.Fiind atacand care da multe goluri are nevoie de valori mai mari pentru sut.
7. Iar in privinta lui Lacatus si Boloni se vede ca esti prea mic sa stii ca Boloni avea 10 si Lacatus 7 pe tricou.

Last edited by Danny79; 11-04-2010 at 07:15 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 07:09 PM   #119
puma_nike
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Targu-Jiu
puma_nike is on a distinguished road
Default

Da , fenomenali ca de obicei . Cele mai bune patch-uri ! Bravo !
puma_nike is offline   Reply With Quote
Old 11-04-2010, 07:11 PM   #120
valentin0001
Member
 
valentin0001's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
valentin0001 is an unknown quantity at this point
Default

Cate fete s-au facut pentru U.Craiova?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
valentin0001 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL