INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-2009, 09:35 PM   #11
b_ady20
Guest
 
Default

Nu, eu cel putin ma refeream la modelul tricoului Care e foarte naspa, pe romaneste.. nu se muleaza deloc si e taiat cu barda practic Arata mult mai rau decat cel din versiunea precedenta a jocului, adica Fifa 09. Mai bine le lasau asa, bagate in pantaloni, decat sa isi bata joc de saracele tricouri

Last edited by b_ady20; 24-07-2009 at 09:38 PM.
  Reply With Quote
Old 25-07-2009, 12:25 PM   #12
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Pozele astea par chiar mai slabe decat Fifa 09. Astia de la EA s-au tampit rau de tot. Pes va spulbera fifa pe PC, ca pe console mai au muuuult de munca
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 06:42 PM   #13
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Imi place cum va tavaliti in chinuri, voi astia care credeati ca anul asta va fi NextGen. FIFA pe PC nu va fi niciodata NextGen, luati-va gandul de la asa ceva sau daca vreti, faceti-va iluzii in continuare.
Cat despre poze prefer sa ma abtin pana nu joc DEMO. Pozele nu-mi creeaza o opinie.

PS : voi astia care aveti intotdeauna ceva de comentat fata de joc ce-ar fi sa nu mai jucati? hai fuguta la PES si jucati cu FC London.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by BughyRy; 25-07-2009 at 07:44 PM.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2009, 07:49 PM   #14
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Ce intelegeti prin modelul .o sau modelul NG? Fata, corpul?
Corpul, modelul o la fete a ramas acelasi.
Quote:
Originally Posted by Shuby View Post
Dupa cate spune un user dupa forum-ul oficial al celor de la Fifa 10,ca sa fie adaugat model-ul de pe NG,trebuie schimbata baza de date ca sa poata sa citeasca acele modele,deci nu cred ca nu este adaugat din cauza ca "mananca" prea multe resurse!
Cred ca baza de date se va modifica oricum, chiar daca se va folosi modelul de la Euro 2008. Vor trebui sa apara niste campuri in db ca sa poti seta ce tip de echipament sa foloseasca fiecare jucator (bagat in pantaloni, semi si tricou scos din pantaloni).

BughyRy, nu cred ca a zis nimeni ca spera ca FIFA 10 sa fie NG, e o diferenta uluitoare intre introducerea unor elemente din versiunile pentru console (lucru care s-a facut intr-o mai mica sau mare masura in 09) si o versiune complet Next-Gen.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2009, 03:36 PM   #15
alinuuu
Member
 
Join Date: Feb 2008
alinuuu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by BughyRy View Post
Imi place cum va tavaliti in chinuri, voi astia care credeati ca anul asta va fi NextGen. FIFA pe PC nu va fi niciodata NextGen, luati-va gandul de la asa ceva sau daca vreti, faceti-va iluzii in continuare.
Cat despre poze prefer sa ma abtin pana nu joc DEMO. Pozele nu-mi creeaza o opinie.

PS : voi astia care aveti intotdeauna ceva de comentat fata de joc ce-ar fi sa nu mai jucati? hai fuguta la PES si jucati cu FC London.
TOTAL DE ACORD CU TINE...sunt niste copii care se vaita pe forum aici ba ca nush ce ii taiat cu barda ba nu ii place cum arata fata la nush care...vorba lui bughyry duceti-va ma la pesu vostru si lasati-ne fratilor....mie sincer imi place grafica dar cel si cel mai important e gameplayul...cand o sa apara demo o sa ne lamurim pana atunci nu mai comentati aiurea
alinuuu is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2009, 04:57 PM   #16
MitchXIII
Member
 
MitchXIII's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Bucharest
MitchXIII is on a distinguished road
Default

Si oricum, nu poti sa stii din ce build al jocului sunt luat imaginile...Deci mai bine asteptam si ne convingem...Nici demo-ul nu poate fi foarte relevant asupra graficii, pentru ca vine mereu cu setari implicite. Demo unlock-ers ftw!
MitchXIII is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2009, 06:51 PM   #17
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

Nu trebuie sa va agitati prea mult, iti dai seama foarte usor ca pozele alea sunt pe low, se vede clar ca pozele au o rezolutie SD si nu HD, toate pozele au fost editate pentru ca au dimensiuni mediocre care nu cred ca sunt in joc. Pana acum nu am vazut nici o poza HD pe PC, doar pe console am vazut ...

In continuare astept demo ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2009, 07:22 PM   #18
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Da, pozele alea n-arata de high... Si chiar daca ar fi pe high, mai e timp pana apare jocul sa imbunatateasca si grafica. Oricum, eu pana nu joc jocul n-am de gand sa trag vreo concluzie. Nici macar din demo.
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2009, 01:11 AM   #19
Awren Kes
Member
 
Join Date: Jul 2009
Awren Kes is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by b_ady20 View Post
Eu chiar nu inteleg de ce nu este folosit modelul de pe NG. Adica nu vad care ar fi obstacolul Chiar atat de multe resurse ar manca asa ceva? Mai bine ar folosi tot modelul din Fifa 09, decat chestiile alea taiate cu drujba sau cu barda, mai degraba
Se pare ca lor le place urmatoare idee: daca te tine buzunarul si vrei sa traiesti adevarata experienta fifa te invitam sa cumperi varianta pentru consola. Daca nu te tine buzunarul poti oricand sa incerci varianta pentru PC. E ca un fel de exclusivitate pentru console. Numai că, neputand sa anuleze lansarea jocului pentru PC, il lanseaza sub forma asta mai saracacioasa.
Awren Kes is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2009, 09:17 PM   #20
forbidden
Member
 
forbidden's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Bacau
forbidden is on a distinguished road
Default

stupoare,
e un dezastru total
forbidden is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL