INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-2012, 03:34 PM   #111
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

mie nimic din pack-uri...numai verze...noroc ca am avut timp in toamna sa fac ceva coins...altfel eram praf.. In mare am jucatorii care imi plac, mai putin rooney, CR si messi....si poate iniesta. Pe xavi l-am avut dar l-am dat...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2012, 04:04 PM   #112
Loading
Member
 
Join Date: Oct 2010
Loading is on a distinguished road
Default

Macar dati-mi niste sfaturi cum sa imi construiesc o echipa destul de buna de la 0.V-am spus ca joc 4-5 meciuri fac 2000 coins si dupaceea din banii aia trebuie sa le cumpar contracte la jucatori si raman cu nimic.
Loading is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2012, 06:58 PM   #113
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Sa iti spun metoda mea:
1. Pentru inceput iti faci o echipa formata doar din fotbalisti de argint. Nu dai mai mult de 150 coins pe fotbalist!!!
2. Joci cu ei pana le expira contractele (7 meciuri cel mai probabil). Probabil vei ajunge la suma de 2500 coins dupa aceste meciuri.
3. Dupa ce le expira contractele ii vinzi pe toti ( Quick sell). Daca nu ma insel vei primi 100 coins pe fotbalist si astfel vei obtine 1100 coins. In momentul acesta ar trebui sa ai cam 3500-3600 coins.
4. Cumperi alti 11 jucatori de argint cu 1650 coins, asta insemnand 150 coins pe fotbalist. Dupa ce ai facut asta ar trebui sa ramai cu aproximativ 2000 coins.

Repeti acest procedeu pana vei ajunge la suma de 4000-5000 coins. Cu aceasta suma iti vei putea construi o echipa formata doar din jucatori de aur. Repeti si aici procedeul descris mai sus si .... mai departe te descurci tu.


P.S. Eu am urmat metoda asta si mi-a iesit. Sper sa iti fie de folos!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2012, 07:20 PM   #114
ingerul048
Member
 
Join Date: Feb 2009
ingerul048 is an unknown quantity at this point
Default

dati un pm si va ajuts afaceti coins sau cautatima pe id de origin esanu_floryn
ingerul048 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2012, 07:50 PM   #115
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

alyn_basshunter vezi ca ti-am lasat pm.


daca vreti sa jucam amicale adaugati-ma in lista de origin Basescu93.

Last edited by sergiu93; 08-03-2012 at 08:15 PM.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2012, 08:06 AM   #116
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Loading View Post
Macar dati-mi niste sfaturi cum sa imi construiesc o echipa destul de buna de la 0.V-am spus ca joc 4-5 meciuri fac 2000 coins si dupaceea din banii aia trebuie sa le cumpar contracte la jucatori si raman cu nimic.

eu am facut bani doar din trading, dup[a cum spuneam mai sus...ce-i drept a durat vreo 3 luni pana sa-mi fac echipa...dar daca ai timp, poti folosii ambele variante, trading si gaming, si vei face f multi bani.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2012, 10:07 PM   #117
Loading
Member
 
Join Date: Oct 2010
Loading is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by reddyBo View Post
eu am facut bani doar din trading, dup[a cum spuneam mai sus...ce-i drept a durat vreo 3 luni pana sa-mi fac echipa...dar daca ai timp, poti folosii ambele variante, trading si gaming, si vei face f multi bani.
Ce metode bune is pt trading?
Loading is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2012, 12:53 AM   #118
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

Eu zic cand ai facut 20, 30 k sa cauti bergain-uri de exemplu cele mai bune 2 bergainuri ale mele au fost samuel if 30k si thiago silva 112k .Pentru asta iti recomand 59th minute.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2012, 07:56 AM   #119
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Vand Gary Hooper(Celtic) IF cu 15k. E interesat cineva?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2012, 11:30 AM   #120
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

http://www.ea.com/intl/football/fifa...#iPkMNNo1bc5dx
asta e echipa mea...daca vreti puteti sa imi faceti si ceva recomandari!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cezar7 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:09 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL