INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 06-11-2008, 02:57 PM   #1021
patrutalex
Banned
 
Join Date: Apr 2008
patrutalex is on a distinguished road
Default

asa merge dar tot incepi de la zero cu level cu banii cu familia cu tot doar ca poti juca la aceiasi echipa incontinuare
patrutalex is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 03:08 PM   #1022
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by cosstyle View Post
am si eu o intrbare:mi-a cumparat cineva din germania jocu...varianta germana(Fussball manager 09)....pot sa il instalez si sa il joc in engleza?
intra in fisierul locale din folderul principal al Fifa Manager si inlocuieste ce scrie acolo cu:
Code:
[OPTIONS]
TEXT_LANGUAGE=eng
INSTALL_LANGUAGE=eng
[]

AVAILABLE_LANGS=eng,spa,ger,fre
TEXT_LANGUAGE_OVERRIDE=eng

// Fusion gets disabled in code if we're running on a North American machine.
FUSION_ENABLED = 1

// n = NTSC  p = PAL
VIDEO_ENCODE = _
VIDEO_XSELL = eng
VIDEO_INTRO = eng
ISO_Type = en_uk
in principiu ar trebui sa mearga....
EUROmania2008 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 04:38 PM   #1023
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by cosstyle View Post
am si eu o intrbare:mi-a cumparat cineva din germania jocu...varianta germana(Fussball manager 09)....pot sa il instalez si sa il joc in engleza?
Din cate stiu, atunci cand il instalezi alegi limba in care vrei sa-l instalezi, chiar daca e cumparat din Germania! Si alegi acolo Limba Engleza!
Sper sa-ti mearga asa!

Quote:
Originally Posted by zed View Post
nu inteleg de unde atatea dubii...s au postat f multe pana acum despre joc si e EVIDENT ca jocul cumparat nu are bugul cu 4 iulie
eu sunt in 2016 cu jocul,am dat si simulare,pt a face bani,am facut de toate si nu a crapat si nici nu m a dat afar'---insist pe ideea asta:jocul CUMPARAT NU ARE MULTE DIN BUGURILE POMENITE.
a mai fost scrisa ideea asta.dar vad ca jaba....
voi n ati vazut ca acel post era despre "un prieten"
.......pai?......
prietenul meu e pe marte.contrazi ma,daca poti.
anyway,revenind la boii nostri:incerc sa scot pe bursa clubul pe care l am carat din promovare in promovare,indeplinesc toate conditiile,mai putin una:nu am 10 mil in cladiri,pt securitate
HUH?!...ce dzeu inseamna asta?....am cladiri de level 5 sau 6 pt mai toate...deci am mult peste alea 6 mil. bani bagati in cladiri...stiti cumva ce se ntampla?
pls help,chiar tre sa l scot pe bursa,iau mult mai mult pe el
Daca citeai postul meu ai fi vazut ca am spus ca eu m-am dus la acel "prieten" SI EU INSUMI L-AM TESTAT! Si, sincer, nu cred ca imi permit o cursa dus-intors pe Marte!
Daca jocul tau nu are astfel de probleme, poti sa te consideri un tip norocos! Bucura-te de el, dar nu mai da cu presupusul aiurea despre jocul original si bug-urile din el!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 06-11-2008 at 04:44 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 06:48 PM   #1024
cosstyle
Member
 
cosstyle's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
cosstyle is on a distinguished road
Default

multumesc EUROmania2008 si Astristul!
cosstyle is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 08:23 PM   #1025
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by cosstyle View Post
multumesc EUROmania2008 si Astristul!
Cu placere!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 08:25 PM   #1026
EUROmania2008
Member
 
Join Date: Apr 2008
EUROmania2008 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by cosstyle View Post
multumesc EUROmania2008 si Astristul!
ca sa ne multumesti ar fi bine ca dupa ca iti rezolvi problema sa postezi cum ai rezolvat-o sa se foloseasca si altii de solutie
EUROmania2008 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 10:24 PM   #1027
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by EUROmania2008 View Post
ca sa ne multumesti ar fi bine ca dupa ca iti rezolvi problema sa postezi cum ai rezolvat-o sa se foloseasca si altii de solutie
Nu cred ca ne mai multumea daca informatiile pe care i le-am dat noi 2 nu ii rezolvau problema!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2008, 11:44 PM   #1028
zed
Banned
 
Join Date: Oct 2008
zed is an unknown quantity at this point
Default

Astristule,a arunca vorbe e f usor.Argumenteaza acest "aiurea",te rog
In tarisoara asta sa jigneasca,sa loveasca-stiu toti-se pare ca si tu faci parte din turma.avusesem o cu totul alta impresie,chiar mi ai fost simpatic-vazandu te atat de saritor,ajutand atatia omuleti pe aci
So,my friend,ia un dex si meri fuga la "argumente",dialog constructiv(asta nu i in dex,e in cultura fiintei,a spiritului din om,dar vine si asta,cu timpul)

Iar acum ,ca sa te simti cat se poate de prost,iata cui faceam eu trimitere...si anume acestei replici,scrise de Kahn

"Merge un r***t daca ai jocul original...un coleg de-al meu tocmai ce l-a primit ieri,a dat simulare sa vada daca il da afara la sfarsitul sezonului si tot il da,nu e nicio faza piratat sau nepiratat ci e doar un bug al jocului ce trebuie rezolvat"

(culmea,chiar avusesem rabdarea sa citesc pe forumul german si am ramas de acolo cu impresia clara ca bugul ala,ca si alte pb care apar si vor mai aparea,sunt doar in cazul jocului piratat..deci nu se pune pb neinformarii mele in context ...intreaba ma si tu cat stapanesc singularitatile,teoria stringurilor si poate am sa ti raspund cu un zambet fad...dar in cazul ista ai cam fost frustratzel )

HABAR NU AM LA CE POST DE AL TAU CREZI CA MA REFEREAM.
anyway,du ti razboaiele cu altcineva,eu nu discut decat calm,cu argumente.

Last edited by zed; 06-11-2008 at 11:58 PM. Reason: mrrr
zed is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2008, 06:29 AM   #1029
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Smile

Pacat,mare pacat.M-am dus si eu la Catalin(un prieten) care a cumparat Fifa Manager 09.I-a placut FM08 si l-a luat si p-asta crezand ca este mai bun.Interesat sa vad si eu daca bugul se pastreaza si la varianta originala....am dat simulate pana pe 2 iulie.Apoi,peste cateva zile...nu mai putem continua,suntem out.Asa ca nu merita cumparat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2008, 10:24 AM   #1030
[K4]RedDog17
Member
 
[K4]RedDog17's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Bucuresti
[K4]RedDog17 is on a distinguished road
Default

ca sa jucati in continuare si in sezonul 2 la aceasi echipa:
1 cu o zi sau cu cateva zile inainte sa va dea afara dati de la optiones..ADD PLAYER si mai bagati un manager in campionatul romaniei la ce echipa vreti voi.
2. acum aveti 2 manageri la 2 echipe diferite si jucati la ei in paralel pana cand va da afara de la echipa initiala.
3.dupa ce ati fost concediati tot de la options dati retire la manager si o sa ramaneti cu manageru 2.
4 acum ca echipa ta initiala e available mai adaugati un manager la echipa aia iar la manageru 2 dai retire si asa ramai si in sez 2 la echipa ta favorita.
[K4]RedDog17 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:09 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL