INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-10-2010, 01:09 PM   #1
vlad589
Member
 
vlad589's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Pitesti
vlad589 is on a distinguished road
Default Salut tuturor ..

Sper sa nu va supere postul meu aici , insa as fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta cu cate ceva .. :
- daca puteti sa.mi dati si mie un fisier db. cu ultimele transferuri
- kituri si minikituri noi
- mingi si ghete noi ..
(Daca puteti sa-mi lasati link direct sau de la thread-urile care le contin .. va multumesc din suflet
vlad589 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 07:02 PM   #2
mary
Member
 
mary's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
mary is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mary Send a message via Skype™ to mary
Default

http://www.filefront.com/17230625/RL...pdate-1.0.exe/
uite sper sa iti fie de folos
mary is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 08:14 PM   #3
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by mary View Post
Te-as sfatui sa astepti RLSP 08 v10-11 , un ultim update lansat de mine si echipa mea pentru FIFA 08 . Noi consideram ca va fi cel mai bun si cel mai complex dintre toate aparute pana acum , insa , asta ramane si la aprecierea voastra . In curand veti putea afla mai multe despre aceasta noua versiune .
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 09:44 PM   #4
adytzucretzu
Member
 
adytzucretzu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Bucharest
adytzucretzu is an unknown quantity at this point
Default

wow , rlsp 2008 v10-11 , foarte tare sper sa fie cel putin la fel de tare ca v.10
adytzucretzu is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:11 AM   #5
Style_Style
Member
 
Style_Style's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Calarasi
Style_Style is on a distinguished road
Send a message via AIM to Style_Style Send a message via Yahoo to Style_Style Send a message via Skype™ to Style_Style
Default

Da va fi mai bun , doar asteptati ca o sa apara.
__________________

Respect for all members.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Style_Style is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010, 03:03 PM   #6
jamaika
Member
 
Join Date: Oct 2010
jamaika is an unknown quantity at this point
Default

SA ZIC CEVA : mai bn nu zic ca va suparati . Dar am sa zic :P. am 6
chesti de spus: si astept rasp : 1 dc nu este RLSP 2008 v2011 ? 2 Cand apare RLSP 2008 v10.11 update ca nu sunt echipamnetele toate cel putin originale ?? 3 Cand veti baga dinamo 2 steaua 2 in seria a 2 ca o asteptam vad cam toti ? 4 Cand aveti d gand sa schimbati si voi echipamentele la dinamo bucuresti ? ca nus originale? pe spate nu scre decat nr iar originalele mai scrie si RIn hotel acel EX cum le are XAdryus la patchu lui si 5 Vreau sau vrem : RLSP 2008 v3 adk ceva d genu cu tot din iarna asata sau ceva mai bun pt anu 2011. si incodat 6 cand bagati si voi liga 3 si liga 4 ca am auzit ca se vb de acest patch ???? va pot ajuta cu numele la jucatori si numele la echipe poze la echipament sa faceti voi si cred ca si stdion ms ms ms ms ASTEP RASP DE LA UNU DIN Voi
jamaika is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2010, 11:30 PM   #7
danyyy
Member
 
danyyy's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
danyyy is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by jamaika View Post
SA ZIC CEVA : mai bn nu zic ca va suparati . Dar am sa zic :P. am 6
chesti de spus: si astept rasp : 1 dc nu este RLSP 2008 v2011 ? 2 Cand apare RLSP 2008 v10.11 update ca nu sunt echipamnetele toate cel putin originale ?? 3 Cand veti baga dinamo 2 steaua 2 in seria a 2 ca o asteptam vad cam toti ? 4 Cand aveti d gand sa schimbati si voi echipamentele la dinamo bucuresti ? ca nus originale? pe spate nu scre decat nr iar originalele mai scrie si RIn hotel acel EX cum le are XAdryus la patchu lui si 5 Vreau sau vrem : RLSP 2008 v3 adk ceva d genu cu tot din iarna asata sau ceva mai bun pt anu 2011. si incodat 6 cand bagati si voi liga 3 si liga 4 ca am auzit ca se vb de acest patch ???? va pot ajuta cu numele la jucatori si numele la echipe poze la echipament sa faceti voi si cred ca si stdion ms ms ms ms ASTEP RASP DE LA UNU DIN Voi
nu stiu da eu zic ca rlsp 2008 v10.11 ajunge si faza cu dinamo si steaua 2 nu prea isi are rostu, si liga a 3 a si a 4 a sunt cam greu de realizat prea multe echipe, adica daca stai sa te gandesti liga a 3 a are 6 serii, si e cam greu sa gasesti informatii despre toate echipele
danyyy is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2010, 08:55 AM   #8
jamaika
Member
 
Join Date: Oct 2010
jamaika is an unknown quantity at this point
Default

fratelo da poate sa excluda o liga ca la rlsp 2004 asta doar daca se poate sunt convins ca nimeni nu joca in KOREA Liga sa fim seriosi . da nam zis sa bage toate cele 6 seri din liga 3 seria principala. sa fie asa : liga 1 cu dinamo steaua rapid si restul pe care le stiti liga 2 Petrolulul, buzau,farul.ceahlaul si restul liga 2 seria 2 cu alro slatina dinamo 2 steaua 2 ca si dc zic dinamo 2 si steau a 2 pt ca acolo se gasesc jucatori din liga 1 care sunt la dinamo sau care au fost la steaua. liga 3 STIU EU ECHIPE SI JUCATORI ECHIPAMNETE. si cam atata ar fi fost cam asa: liga 1 ( 18 echipe) liga 2 (36 de echipe) liga 3 ( vreo 12 echipe sau hai 8 da astea opt sa fie cele mai imp echipe ) atatat sau daca NU ASTA MACAR UN UPDATE LA ACEST PATCH SI AR REZOLVA TOTUL. uitete mai atent la echipamentul stelei sa vezi cum scrie pe spate cu 2 culori diferite si orig nu e asa.. mai multe....
jamaika is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 04:37 PM   #9
Mariusinho20
Member
 
Join Date: Nov 2010
Mariusinho20 is on a distinguished road
Default

Salut baieti , as dori sa stiu si eu cand apare rslp 2008 v10-11 ... sunt nerabdator sa vad cat de reusit va fi ... astept raspuns !



ps : id meu : still_marius
Mariusinho20 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2010, 05:32 PM   #10
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Mariusinho20 View Post
Salut baieti , as dori sa stiu si eu cand apare rslp 2008 v10-11 ... sunt nerabdator sa vad cat de reusit va fi ... astept raspuns !



ps : id meu : still_marius
=))))))))
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL