INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 06-11-2009, 01:01 PM   #41
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
fm-zocker.de a lansat de curand 2 patchuri care adauga ligile din niste tari mai "exotice", si anume Insulele Færoe si Insulele Capului Verde:

http://www.fm-zocker.de/


Multumim mult mikkel. Dar acest site tot timpul incepe prin a scoate astfel de patchuri. Sper sa apara si patchuri pentru ligi mai puternice din Europa.

Last edited by Astristul; 06-11-2009 at 03:43 PM.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 02:03 PM   #42
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

Cu placere!

Si acum, inca ceva pentru voi, sper sa fie de folos. Tot de nemti facute, si anume de site-ul FM-Trikots.de:
- primul patch contine echipamentele de joc pentru echipele din 1. Bundesliga. Il puteti descarca de aici
- al doilea contine echipamentele echipelor din 2. Bundesliga si il puteti lua de aici
- al treilea, cred ca o sa ghiciti, echipamentele echipelor din liga 3 germana, aici
- al patrulea, corect!, ligile regionale, respectiv Regionalliga Süd si Regionalliga Nord
- al cincilea, nu, nu mai e vorba de Germania (minune! ), introduce echipamentele de joc ale echipelor din Portugalia, Liga Sagres. Il puteti lua de aici
- echipamentele de joc ale echipelor din Italia, Serie A, le puteti lua de aici
- si, nu in ultimul rand, echipamentele de joc ale echipelor din Spania, Primera Division, le puteti lua de aici


va voi tine la curent cu alte patchuri pe care o sa le gasesc, sper sa fie cat mai multe.


EDIT: inca ceva pentru voi: stadioanele in mod 3d pentru echipele din Serie A, patch facut de italienii de la fifamanager.it. il puteti lua de aici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by mikkel; 06-11-2009 at 02:11 PM.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 03:33 PM   #43
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Multumim mikkel. Cei de la FM-Trikots au uitat si de a 3-a serie (Regionalliga West), dar cred ca o sa apara pe viitor.


UPDATE:

managerFIFA.com a lansat patch-ul pentru Spania:
http://www.managerfifa.com/download/spain.rar

iar FIFA Manager Italia a lansat stemele pentru toate cluburile italiene:
http://www.soccermania.it/Files/FMan...nLogoPatch.rar
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 08-11-2009 at 02:12 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2009, 11:59 PM   #44
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

ManagerFIFA.com ne aduce astazi inca 3 patch-uri:

Pozele stadioanelor din a 3-a liga spaniola (Segunda B ):
http://www.managerfifa.com/download/stadiumspain2b.rar

Imnurile echipelor din Primera Division (Spania):
http://www.managerfifa.com/download/himnospain1.rar

... si stemele echipelor din Uruguay:
http://www.managerfifa.com/download/badgeuruguay.rar
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 07:18 AM   #45
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Buna dimineata la toata lumea ! Am si eu o intrebare patch-ul cu stadioanele din Italia unde se instaleaza ? De exemplu cele din Germania ( le-am luat pe cele de la fm-stadien.de ,le-am instalat in my documents ) .Multumesc.
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 12:10 PM   #46
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Si de fiecare data cand mai apare vreun patch trebuie sa incepi alta cariera? )
Pai asa nu cred sa termin prea curand vreun tur de campionat
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 12:16 PM   #47
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Razvee View Post
Si de fiecare data cand mai apare vreun patch trebuie sa incepi alta cariera? )
Pai asa nu cred sa termin prea curand vreun tur de campionat
Atat timp cat un patch nu contine baza de date in mod special nu trebuie sa reincepi alta cariera.Aici sunt luate in considerare ID-urile echipelor nu cum era anul trecut numele care era modificat si prin modificarea numelui nu mai vedeai in joc un logo (BADGE) sau o poza pentru stadion sau oras.
Acum e foarte simplu incepi o cariera noua doar daca ai de introdus o baza de date cu numele schimbate pentru echipe, daca vrei sa joci cu numele echipelor asa cum sunt in joc nu e nevoie sa incepi alta cariera.Instalezi patchurile si continui cariera fara probleme.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 02:43 PM   #48
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Atat timp cat un patch nu contine baza de date in mod special nu trebuie sa reincepi alta cariera.Aici sunt luate in considerare ID-urile echipelor nu cum era anul trecut numele care era modificat si prin modificarea numelui nu mai vedeai in joc un logo (BADGE) sau o poza pentru stadion sau oras.
Acum e foarte simplu incepi o cariera noua doar daca ai de introdus o baza de date cu numele schimbate pentru echipe, daca vrei sa joci cu numele echipelor asa cum sunt in joc nu e nevoie sa incepi alta cariera.Instalezi patchurile si continui cariera fara probleme.
Postul meu anterior era in spirit de gluma.
Revenind insa, exemplu concret: vreau sa instalez un patch dintre cele enumerate de voi mai sus, ce introduce fete noi sau poze stadioane sau kituri etc..si am deja cariera inceputa si vreau sa beneficiez de chestiile introduse noi, trebuie sa reincep o cariera noua, nu apar echipamentele noi in cariera veche, nu?
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 03:04 PM   #49
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

FM-Zocker a lansat ieri patchul pentru Ungaria:
http://www.fm-zocker.de/fm/content/download/fm10%20datensatz%20Ungarn.exe
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 02-12-2009 at 07:25 PM.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 05:43 PM   #50
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare patch-ul cu stadioanele din Italia unde se instaleaza ?Multumesc.
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fotbal, patch

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:54 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL