INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-2003, 11:56 PM   #1
cuosmin
Member
 
Join Date: Feb 2003
cuosmin is on a distinguished road
Default

citez definitie aproximativa pentru [b]flash-mob[/] : "300 de insi, care nu se cunosc intre ei, dar stiu ca fac acelasi lucru".

Eu propun intr-un mod foarte serios sa facem un flash-mob, sa se intalneasca oameni in piata universitatii la o anumita ora si sa dam foc la poze cu Urs Meier. Nu sunt anarhist,neonazist,nihilist samd. Toata lumea o face. In SUA sunt foarte la moda (. Nu vreau sa credeti ca importez cultura americana sau occidentala sau altceva. Insa este cel mai la indemana si cel mai interesant protest pe care il putem face. In Romania nu s-a mai facut asa ceva, a fost doar o mini-tentativa in Mall.

Propun ca loc Piata Universitatii si ca data cat mai curand, ora de maxima aglomeratie.

cuosmin is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2003, 11:59 PM   #2
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

pare o chestie interesanta dar nu putem rezolva nimic inca odata din cauza FRF si in special a lui Mircea Sandu care a accordat votul cui nu trebuie acum trebuie sa suferim macar sa aiba tupeul sa isi dea demisia Mircea Sandu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 12:06 AM   #3
cuosmin
Member
 
Join Date: Feb 2003
cuosmin is on a distinguished road
Default

si ce legatura are cu FRF si Mircea Sandu?
E un simplu protest spontan..
__________________
shut up brain or i'll stab you with a qtip
cuosmin is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 01:01 AM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

VREM SCHIMBAREA

Atentzie la semnatura ::
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 12:58 PM   #5
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

AFARA CU SANDU DIN FEDERATZIE

Trebuie schimbat totul, altfel nu se mai poate continua asa
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 03:40 PM   #6
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

cuosmin ideea ta cu protestul merge la faza cu Mircea Sandu sa se adune lumea in fata Casei Fotbalului sa ardem poze cu el si si strigam impotriva lui
si peste ceva timp daca isi da demisia obositul de Sandu avem urmatoare a misiune



DRAGOMIR
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 07:31 PM   #7
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

Ba degeaba ne agitam am mai spus-o si o mai spun
mayer a castigat vreo 40 de batrane pe meciu asta asta e clar
uefa cam tot pe atat
danemarca s-a usurat de 80(eng:''grand'') de batrane dar s-a calificat
FRF&LPF vor ramne asa inca 40 an ide acuma in colo pana or muri aia si cred ca si dupa
singuri care aupierdut din afacerea asta sunt SUPORTERII ..ia sa vedeti voi daca n use ma iduce nimeni pe stadioane nu se mai uita nimeni la meciuri sa vedeti voi cum se schimba lucrurile,,,dar cum ata e singura distractie a romanului ei stiu ca asa ceva nu o sa se intaple(un boicot) deci dragi suporteri din provincie & bucuresti ai romaniei dar si nu nu numai (neo , etc suporteri daistia optimisti) va spun doar atat:ABIA PESTE 10 ANI VOM REPETA PERFORMATELE CEL PUTIN PANA UNA ALTA DA-I CU ARBITRAJ DA-I CU MECIURI ARANJATE DA-I CU ORICE)
PAOTE DEJA DAU IN PARANOIA DAR cred ca si FRF a primit ceva din afacerea asta(ma tot gandesc la meciurile bosniei cu norvegia&danemarca)
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 08:22 PM   #8
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

ati auzit la stiri ma toata danemarca a recunoscut ca ia favorizat arbitru au spus si ei ca a fost jaf la drumu mare dar arbitru a spus ca ela arbitrat corect ca cica a fost penalty pt ca Iencsi nu a comentat iar Chivu a zis ca daca incercai sa vorbesti cu arbitru iti intorcea spatele deci cum putea sa comenteze iencsi iar la faza cu prelungirile a spus ca sa hotarat sa mai adauge inca 1 minut la prelungiri ce dracu e posibil sa adaugi inca 1 minut dupa ce ai aratat mare si lat , 4 minute nu cred . El nu crede ca a gresit nicaieri si inca o chestie cica i sa blocat serverul de mail a primit 10000 de mailuri de la romani cu dragoste

Zicea ca el ar accepta sa arbitreze in Romania nu mai scapa cu viata daca vine la noi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 10:45 PM   #9
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

http://www.thepetitionsite.com/takeaction/889450719 - Sunt semnaturi pentru a SUSTINE ROMANIA... dak semneaza 10.000 de oameni uefa ia atitudine 100%....deci votati pentru romania si impotriva lu URS MAYER !!!! PLZZZZ ! ! !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2003, 11:18 PM   #10
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma pot sa semnez in numele tuturor prietenilor mei? asa as aduna vreo 100 de semnaturi si are ceva daca nici unu nu e roman?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:50 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL