INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-2009, 01:52 PM   #21
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by toyo View Post
ronaldo daca ti se pare k 2 Gb RAm si placa video 8600 GT sunt cerinte mici in conditiile in care o placa video k a ta costa cam 7-8 milioane.. atunci e cam rau..
Te-as ruga sa nu vorbesti prostii fara sa stii. Pe langa faptul ca placa video 8600GT costa in ianuarie 2008 3 milioane , acum costa exact atat: http://www.pcgarage.ro/placi-video/f...-ddr2-128-bit/ . Mie nu mi se pare chiar asa mult. Daca astea sunt cerinte mari atunci eu zic sa nu cumva sa fie vreo surpriza si sa ceara chiar mai mult.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 01:58 PM   #22
toyo
Member
 
toyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Galati
toyo has a little shameless behaviour in the past
Default

nu cred k e doar atat.. eu am avzut q 3 mil-4 mil si probabil in magazine este vreo 4-5 q tot q adaus comercial..
toyo is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 02:09 PM   #23
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by toyo View Post
nu cred k e doar atat.. eu am avzut q 3 mil-4 mil si probabil in magazine este vreo 4-5 q tot q adaus comercial..
Cum adica nu crezi ca e doar atat? Crezi ca scrie 2 milioane si ti-l da cu 5? N-are rost ... daca tu zici ca adaos comercial e 3 milioane e trist rau , mai ales ca placa costa 3 (trei) milioane acum 1 an si ceva.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 02:18 PM   #24
toyo
Member
 
toyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Galati
toyo has a little shameless behaviour in the past
Default

eu am vazut pe un site 3 mil 600 shi de asta zic..
toyo is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 02:35 PM   #25
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by C.RoNaLdO7 View Post
Cum adica nu crezi ca e doar atat? Crezi ca scrie 2 milioane si ti-l da cu 5? N-are rost ... daca tu zici ca adaos comercial e 3 milioane e trist rau , mai ales ca placa costa 3 (trei) milioane acum 1 an si ceva.
Am vrut sa-i dau si eu linkul dar m-am gandit ca o sa zica asa
toyo, daca nu te-ai mai interesat din iarna atunci te rog nu mai sustine o prostie. Pc garage au printre cele mai bune preturi, dar oricum peste 2 milioane - 2 mil jumate nu e nicaieri 8600 GT.
Nu stiu de ce va mai plangeti ca EA scot jocuri de nimic daca pentru niste cerinte aproximativ in jurul lui 8600 GT va plangeti. Daca vreti sa ramana cerinte mici nu vom avea niciodata un joc de calitate. De exemplu, GTA 4, cere mult dar merita.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 02:44 PM   #26
stefan
Guest
 
Default

Va rog sa nu mai transformati fiecare topic din zona asta intr-o mare varza discutand despre orice va trece prin cap. Puteti discuta despre cerinte cat vreti in topicul "Discutii si zvonuri FIFA 2010" dar sa nu postati doar ca sa va laudati cu PC-urile voastre.
  Reply With Quote
Old 23-06-2009, 03:46 PM   #27
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Ne pare rau stefan, doar vroiam sa-l informam pe colegul nostru, nimeni nu se lauda cu propriul pc. Sa revenim la imaginile care ar trebui sa apara in curand
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 09:08 PM   #28
paul-alex
Member
 
Join Date: May 2009
paul-alex is an unknown quantity at this point
Default

kam cat costa 2 gb rami ?
paul-alex is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 10:00 PM   #29
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Azi n-au aparut pozele pe PC. Cica o sa le vedem ori pe 25 luna asta, ori pe 15 luna viitoare
Quote:
Originally Posted by paul-alex View Post
kam cat costa 2 gb rami ?
Cam un milion, dar gasesti si mai ieftin
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 10:36 AM   #30
toyo
Member
 
toyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Galati
toyo has a little shameless behaviour in the past
Default

au aparut imagini Fifa 10 de aseara.. au trimis mail q jocuri noi in aceasta vara si era si Fifa 10 . Cica apare in 57 de zile...
toyo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:22 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL