INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 05-12-2004, 10:50 AM   #1
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default Web fun

Cum sunt destul de plictisit de mai tot ce se discuta zilele astea pe acest forum, pe care planeaza si o atmosfera mai sumbra, mai ales din cauza alegerilor, m-am gandit sa fac acest topic, unde sa spunem fiecare cele mai tari site-uri pe care le stim... site-uri (daca se poate, nu asa banale) care sa ne faca sa radem!
Eu va recomand animatiile cu iLL WiLL, pe care le gasiti la http://www.illwillpress.com/vault.html - s-ar putea sa nu fie pe gustul tuturor; oricum mie mi se par foarte tari.
Voi reveni si cu altele .
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2004, 01:48 PM   #2
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL super tari cel mai mult mia placut aia cu Tech support
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2004, 08:41 PM   #3
DelPiero
Guest
 
Default

Chiar ca e plictiseala pe forum...astept sa vina vacantza sa se mai umple
  Reply With Quote
Old 05-12-2004, 08:43 PM   #4
Scoutnight
Member
 
Join Date: Sep 2004
Scoutnight is on a distinguished road
Send a message via MSN to Scoutnight Send a message via Yahoo to Scoutnight
Default

Uite un site cu tot felu de chestii : www.beatmort.ro
__________________
Eu sunt Gladiator numa ca mi-am uitat parola si nu ma mai pot loga! UPS!
Scoutnight is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2005, 10:05 AM   #5
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

SA MOARA MAMA.
http://www.3paraziti.com/cool/
!
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2005, 10:15 AM   #6
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

ii vechi site`ul... da` ai vaz ce fatza avea?
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2005, 09:33 PM   #7
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

marfa fazele, nusj cat de reale sunt, da nu conteaza ideea e geniala.
asta m-a facut sa-mi aduc aminte de ceva ce s-a petrecut semestru trecut la marketing... profa a zis sa ne impartim in 2 grupe baieti si fete si sa ne asezam pe cate un rand (tin sa precizez ca 2"baieti" au ramas pe randul fetelor) si sa spunem cum ar fi femeia/barbatul perfect, dpdv al baietilor/fetelor.
ne apucam noi sa spunem idei... la care unu zice : "scrie ma : sa fie fata mare", profa aude si zice... ma voi sunteti sanatosi la cap... in ce lume traiti, unde mai vreti sa gasiti o fata virgina la 20si ceva de ani cand va veti insura si a inceput cu teoria chibritului, ca daca nu te f@t$ pana la 20 de ani, zice lumea ca e ceva anormal cu tine asa ca ce vrem noi : femei virgine, sa ne luam gandu de la asa ceva
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2005, 05:13 PM   #8
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

http://www.damedecompanie.org/ chiar kterink !
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2005, 05:36 PM   #9
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

"Oral facut de dragul de a zice ca face si oral, protejat pe deasupra. Normalul e la fel de jalnic, nu se implica si raspunde la telefon in acelasi timpStarted By k3k3"

citat din siteul de mai sus
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2005, 06:10 PM   #10
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

tare rau saitu
dupa ce citesti ce e pe el ... iti piere chefu de orice ... :P
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
youtube


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL