INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-2010, 12:14 AM   #41
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

nu e nimeni obligat sa testeze pentru noi dar daca mai exista io stiu sa fie si virusate atunci ti se pare ca e ok nu?
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 12:19 AM   #42
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by cristy ingerul View Post
moderatorii pazesc luna de pe cer
roberto97@ bai niste patchuri pentru fifa 11 nu ar strica,dar nici asa sa le bagi si cand sa incerce cineva da erori pentru asta nu se mai da ban
Ai dreptate si tu intr-un fel dar baiatu' nu iti da ca vrea el sa iti busesti tu calculatorul ma refer in special la Cristi. Si topicul asta spune clar : Patch-uri pentru FIFA 11 nu Unistal FIFA 11. El da patchuri si este responsabilitatea ta de al instala. Si tot aceeasi chestie daca nu ai instal , stergi folderu'. Mie imi merge. Ori sunt eu prost ori parca nu a aparut CM 2011 ca ai spus ca sunt unele care nu au unistal.

PS: Nu vezi ce nick ai de maimutoi . Si pe unele din campionatele tale mi-ai dat ban ca am avut 2 conturi . Mare e gradinta ta Doamne , si mult..... sar
PS2: +1 to Stefan for his post.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 12:23 AM   #43
stefan
Guest
 
Default

Daca e virusat e problema celui care a facut patchul si l-a urcat pe net, nu a userului care a postat linkul si nici a noastra. Ati putea foarte usor sa va instalati un antivirus si sa faceti un back-up al jocului inainte sa instalati un patch.
  Reply With Quote
Old 12-10-2010, 12:28 AM   #44
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

vad ca majoritatea dintre voi va tot luati de avatarul lui Sylver Cheetah 53 cu ce va framanta pe voi are balaur la avatar sau ce?
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 12:28 AM   #45
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Daca e virusat e problema celui care a facut patchul si l-a urcat pe net, nu a userului care a postat linkul si nici a noastra. Ati putea foarte usor sa va instalati un antivirus si sa faceti un back-up al jocului inainte sa instalati un patch.
Asta mi-a scapat sa scriu . Parca ei nu au anti-virus in calculator sa dea un scan pe program dar...

PS: Dupa ce ca te-a mai facut prost ii mai iei si apararea
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 01:10 PM   #46
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Īţi zic eu de ce: Lor le e frică să le īncerce şi le pun pe forum ca să vadă reacţiile. Dacă sunt reacţii pozitive, abia atunci le pun şi ei.

Eu nu ştiu moderatorii ce păzesc. Cīnd a apărut versiunea piratată a jocului, cred că au dat 50 de banuri. Acuma unde sunt? Păi să se dea ban, frate. Cine pune patch-uri care nu sunt bune sau nu se specifică dacă afectează jocul on-line, să-şi ia bani pe viaţă. Şi el şi copii lui.

Păi ce facem aici, ne batem joc?
Prietene, patchurile acelea au fost facute de Monkey Dragon! Daca nu stiti sa le instalati, taceti din gura! Patchurile i le-am dat unui prieten, si lui ii merg bine, cel putin acela cu lag mi-a zis ca si-a facut treaba foarte bine.
Nu trebuie sa fi albert einstein sa instalezi un patch, iar fifa 2011 NU IMI MERGE! Daca mi-ar merge, le-as instala, stai linistit, nu ma doare de jocul online, pt ca am si altceva de facut decat sa fiu batut la cap de 4000 de ori pe zi ca hai sa jucam meciul, si de ce nu joci.
Patchurile acelea sunt facuta de cel mai renumit modder de fifa din lume!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cristishady; 12-10-2010 at 01:14 PM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 01:28 PM   #47
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

Quote:
Originally Posted by cristishady View Post
Prietene, patchurile acelea au fost facute de Monkey Dragon! Daca nu stiti sa le instalati, taceti din gura! Patchurile i le-am dat unui prieten, si lui ii merg bine, cel putin acela cu lag mi-a zis ca si-a facut treaba foarte bine.
Nu trebuie sa fi albert einstein sa instalezi un patch, iar fifa 2011 NU IMI MERGE! Daca mi-ar merge, le-as instala, stai linistit, nu ma doare de jocul online, pt ca am si altceva de facut decat sa fiu batut la cap de 4000 de ori pe zi ca hai sa jucam meciul, si de ce nu joci.
Patchurile acelea sunt facuta de cel mai renumit modder de fifa din lume!
Ai vazut maimutoiule ce a zis Cristi aa pardon Sylver Cheetah 53. Nici eu nu am instalat ca,calculatorul meu este foarte upgradat..... Fac haz de necaz. Dar sa nu stii sa instalezi un program este foarte urat.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 04:58 PM   #48
vargaendi
Member
 
Join Date: Oct 2010
vargaendi is on a distinguished road
Default

auziti ba de unde pot face rost de patch pt fifa 2011 sa mearga cu platforma de 2010
vargaendi is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 05:10 PM   #49
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vargaendi View Post
auziti ba de unde pot face rost de patch pt fifa 2011 sa mearga cu platforma de 2010
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2010, 11:28 PM   #50
srt1234
Member
 
Join Date: Mar 2010
srt1234 is on a distinguished road
Default

@vargaendi Prin platforma te referi la PC cumparat din 2010? Nu-ti face griji eu il am din 2007 ... 56% la testul ala si il joc cat de cat bine... Mai scadeaza la reluari si in meniu, dar macar pot sa-l joc.
srt1234 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:45 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL