INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-2011, 03:50 PM   #511
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

In cealalta semifinala se lupta Nadal cu Murray, nu? Eu mizez pe o finala Djokovic-Murray. Avem si un roman in finala la dublu, sper ca Tecau sa cucereasca acest titlu la Wimbledon.
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi īn primul rānd la tine īnsuţi şi să te schimbi. Īncepe cu persoana care se reflectă īn oglindă - cu tine īnsuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2011, 03:58 PM   #512
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Eu cred ca va fi o finala Djokovic-Nadal. Vedem diseara ce va fi.

Tecau a jucat foarte bine pana acum si si-a egalat performanta de anul trecut. Dar cred ca doar atat, cel mai probabil vor juca impotriva fratilor Bryan si le va fi destul de greu sa reuseasca sa-i invinga.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2011, 05:01 PM   #513
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Murray-Nadal e o adevarata finala. Pe de-o parte as vrea sa castige Rafa, dar nu pot sa zic ca nu m-as bucura daca Murray ar reusi in sfarsit sa joace finala acolo unde isi doreste cel mai mult, in fata propriilor fani. Pana la urma sa castige cel mai bun.

Cat despre Tecau, anul asta, atat el cat si Lindstedt vor trebui sa arate altceva in finala. Anul trecut au avut adversari mult mai accesibili, dar au intrat cu emotii si nu le-a iesit deloc jocul. Acum pleaca insa cu sansa a 2-a, fratii Bryan fiind primii 2 jucatori ai lumii la dublu.
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2011, 05:46 PM   #514
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Meci incredibil acum pe central. Djokovic a avut 2-0 la seturi şi a avut break īn faţă de 2 ori īn al treilea set, a şi servit pentru meci, iar īn tie-break a avut 2 mingi de meci. Tsonga a luat setul, e 2-1. Outrageous.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2011, 01:27 AM   #515
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Well...finala va fi Nadal - Djokovic. Ma enerveaza ca indiferent de rezultat, Nole va fi noul lider ATP, e foarte ciudat calculul clasamentului asta. Mi se pare ca i-ar lua din moral lui Rafa. Dar sunt sigur ca cei doi vor oferi o partida frumoasa. Judecand dupa ultimele confruntari, Djokovic este favorit dar Nadal e Nadal si nu cred ca va face doar act de prezenta. Vamos!

Sunt incantat la feminin de ascensiunea Mariei Sharapova in finala, dupa o perioada ceva mai nefasta. Culmea, la chiar 7 ani de la cucerirea primului ei grand-slam (tot la Wimbledon) are sansa sa revina la castigat trofee.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2011, 09:39 AM   #516
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Si eu sunt incantat de revenirea Sharapovei, da dovada ca inca este o jucatoare de top care merita sa se bata pentru pozitia de lider in clasamentul WTA.

Cat despre baieti, nu e deloc ciudat calcului clasamentului, dupa incheierea turneului de la Wimbledon se vor scadea punctele facute anul trecut de fiecare jucator, si se vor adauga punctele de anul acesta. Asadar, daca Nadal castiga el ramane cu punctele tot ca si acum, dar Djokovic indiferent de rezultat va pierde cele 720p din 2010 si va castiga 1200 sau 2000, depinde de cum se va descurca maine. Si ca sa fie taberele echilibrate, eu zic un : HAI Djokovic ! . M-as bucura pentru el sa castige si Wimbledon, daca tot n-a egalat recordul lui McEnroe, fiind atat de aproape.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2011, 09:51 AM   #517
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Si eu tin cu Djokovic datorita faptului ca e carismatic. Eu nu prea ma uit la tenis, dar la aceste doua semifinale am fost nevoit sa ma uit, a fost un tenis de mare calitate. Sper ca o sa fie o finale pe masura.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2011, 12:58 AM   #518
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Se pare ca avem un nou campion la Wimbledon, noul numar 1 mondial - Novak Djokovic. Cred ca sarbul merita pe deplin acest titlu, a avut un sezon fantastic, a castigat aproape tot ce s-a putut si acum era sansa lui adevarata sa triumfe si pe iarba londoneza. Meciul a fost destul de ciudat, cu rasturnari de situatie si puncte destul de spectaculoase, cum era de asteptat intre cei doi. Ce-mi pare rau e ca veteranul Federer n-a ajuns mai sus, insa poate daca era in finala pierdea contra lui Nadal, asa ca a fost bine cum a fost.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2012, 02:10 PM   #519
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

S-au intamplat multe in ultima vreme in lumea tenisului. Andy Roddick s-a retras, Andy Murray a castigat titlul olimpic, iar Rafa Nadal are mari probleme la genunchi. Cam astea ar fi cele mai importante stiri.

In alta ordine de idei, in aceasta seara e si finala masculina de la US Open. Murray-Djokovic. Nu pot sa zic ca am un favorit, dar parca as vrea sa castige britanicul.
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2012, 03:15 PM   #520
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Eu zic ca Nole are prima sansa.. A parut mai in forma si mai hotarat sa revina numar 1 mondial.
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
tenis

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL