INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-05-2008, 09:16 AM   #31
[Arhitect]
Banned
 
Join Date: May 2008
[Arhitect] will become famous soon enough
Default

si oricum tot ar fi destul de munca...la pes comentariul este mai scurt decat la fifa....deci...
[Arhitect] is offline  
Old 06-05-2008, 02:54 PM   #32
Tevez
Member
 
Join Date: Mar 2008
Tevez is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by stephen View Post
Sper ca a fost o gluma...
normal ca a fost o gluma.,....
Tevez is offline  
Old 07-05-2008, 12:29 PM   #33
badin
Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Dr. Tr. Severin
badin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by .:TH3:.[BoSS] View Post
Lucrez de mult timp la el si aproape l-am terminat. Intr-o saptamana cred ca va fi gata. Aici http://youtube.com/watch?v=bZEPydpxWEY sunt cateva faze din comentariu.
) foarte tare ... bravo... pacat k esti "tanar" daca erai mai matur (la voce) era ceas...
__________________
Roy Keane!
badin is offline  
Old 08-05-2008, 03:28 PM   #34
Sasuke_suraj
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Sasuke_suraj is on a distinguished road
Default

Se pare ca tu esti tanar la creier... dar asta esteeu inca astept patchul
Sasuke_suraj is offline  
Old 08-05-2008, 07:45 PM   #35
Tevez
Member
 
Join Date: Mar 2008
Tevez is an unknown quantity at this point
Post

creca aman2 sunteti tineri la creieri eu bat pariu ca cel care a inregistrat habar nu are sa faca vreun patch ..... filmuletu ala a fost inregistrat cu ceva si a dat la minim comentariul..... nu se vede???: nu cred ca o sa apara curand vreun patch cu comentariu in romana
Tevez is offline  
Old 08-05-2008, 08:03 PM   #36
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

E destul de bun dar iti propun o colaborare cu mai multi pentru a iesi foarte bine! Eu iti recomand Sound Master 08 cu care modifici sunetele si asta trebuie inregistrat foarte clar!Din ce am vazut eu ,cum a zis si tevez,ai inregistrat cumva oricum e ft. bine dar sound master e programul potrivit si este foarte greu de realizat un comentariu in romana. Eu zic ca acest lucru sa fie realizat de cineva adult ,,ca Mihai Caterinca de la kanal D" cum e si patch-ul ala pt. comentariu in limba romana pentru PES
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline  
Old 08-05-2008, 11:03 PM   #37
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

ma tipul asta ce face comentariul eu zic ca a pus aiurea acel film doar a se deie mare ca face el treaba , de ce credeti ca nu a mai raspuns la intrbarile voastre?
Daca cunva il va scoate si este 100% facut de el imi voi cere scuze, dar fac pariu ca asta nu se va intampla...
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL