INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-01-2010, 09:51 AM   #11
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by DjCristy View Post
sper ca la v2 nu o sa va mai bateti joc ... pt ca ati facut multi jucatori complet aiureah ...latovlevici de la timisoara lati facut cu vreo 6 ani mai batran ... pe luchin fundas dreapta (desi el este central) pe traore de la cfr cu 10 ani mai batran ...pe torje lati facut stangaci (si lati facut cu viteza mica ... desi fix asta ii cea mai mare calitate a lui ...)si mai multe greseli de genu asta ... cu piciorul de baza pus gresit la jucatori si la unii iati supraevaluat (paduretu de la urziceni,bilasco,gabi muresan si altii dar nu imi vin acum) sper ca toare astea si celelalte multe greseli au fost facut pt ca patchul a fost facut in graba si ma astept sa fie corectate ... spor la munca
Daca tu crezi ca cineva isi bate joc de munca lui te inseli.Te-ai intrebat cat de obositor este sa scrii o baza de date? Scuze de fapt nu ai de unde sa stii ca tu doar stii sa ceri.
Daca ai sti cum e sa editezi nu ai mai comenta.




Quote:
Originally Posted by yonutzmangalia View Post
Sal baieti......se vor face stadioane din liga a 3-a?pt ca mi-as dorii f.mult stadionul de la FC Callatis Mangalia....astept raspuns......daca aveti nevoie de ajutor voi incerca sa va ajut cu ce pot....aaa si daca puteti sa faceti mai multe reclame....addboard-uri pe stadioanele deja existente

Adu poze cu stadionul din Mangalia si problema ta se poate rezolva.


Quote:
Originally Posted by cristy21 View Post
in primul rand sa fi-e stadioane mai multe fetzele jucatorilor putin mai mult lucrate fatza de v.1 si ma faceti deplin de multumit

Vrei multe stadioane? Ai adus poze cu stadioanele care le vrei?
Sau tu vrei ca noi sa ne deplasam la stadioanele pe care le vrei tu sa facem poze si tu sa critici ca nu e bun patchul?
Incearca sa ajuti cu poze.
Asta daca nu cer prea mult.
Danny79 is offline  
Old 25-01-2010, 09:45 PM   #12
yonutzmangalia
Member
 
yonutzmangalia's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
yonutzmangalia is on a distinguished road
Default

cum sa fie pozele?din unghiuri luate sau cum se procedeaza?http://4.bp.blogspot.com/_i8E5jpX_ix...angaliei_2.jpg

Last edited by yonutzmangalia; 25-01-2010 at 10:13 PM.
yonutzmangalia is offline  
Old 25-01-2010, 10:27 PM   #13
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by yonutzmangalia View Post
cum sa fie pozele?din unghiuri luate sau cum se procedeaza?http://4.bp.blogspot.com/_i8E5jpX_ix...angaliei_2.jpg
Pozele trebuie sa redea cat mai detaliat stadionul.
Daca stai aproape de stadion cel mai bine ar fi sa mergi la stadion sa faci poze din poate unghiurile si la tot ce contine acel stadion.
Trebuie sa stiu exact unde trebuiesc pozitionate portile, cum vine gardul, absolut orice detaliu este necesar.
Cred ca ai inteles.
Danny79 is offline  
Old 25-01-2010, 11:01 PM   #14
yonutzmangalia
Member
 
yonutzmangalia's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
yonutzmangalia is on a distinguished road
Default

am inteles.......dar o sa mai astept cateva zile ca sa se mai topeasca din zapada asta.........ms pt informatii
yonutzmangalia is offline  
Old 26-01-2010, 11:03 AM   #15
roach
Member
 
Join Date: Jan 2010
Location: Braila
roach is on a distinguished road
Default

salut, am si eu o rugaminte daca se poate indeplini voi fi bucuros daca nu asta e:daca nu vor fi adusi in campionatul romanesc Yovov si Ouon puteti sa ii faceti ca la manager mode sa ii gasim la free agent sau la Steaua dar asta ar inalca un drept si mai multa realitate la jucatori la abilitatile lor,piciorul cu care suteaza,inaltimea,varsta,pret,etc..Multumesc inca odata(bineinteles nu va oblig doar daca puteti sa ii faceti pe cei 2)

Last edited by roach; 26-01-2010 at 02:52 PM.
roach is offline  
Old 26-01-2010, 12:45 PM   #16
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by roach View Post
salu am si eu o rugaminte daca se poate indeplini voi fi bucuros daca nu asta e:daca nu vor fi adusi in campionatul romanesc Yovov si Ouon puteti sa ii faceti ca la manager mode sa ii gasim la free agent sau la Steaua dar asta ar inalca un drept si mai multa realitate la jucatori la abilitatile lor,piciorul cu care suteaza,inaltimea,varsta,pret,etc..Multumesc inca odata(bineinteles nu va oblig doar daca puteti sa ii faceti pe cei 2)
Atat timp cat ecesti jucatori nu ajung in liga 1 nu avem cum sa ii facem noi.
Iar sa ii punem la Steaua nu are nici un rost.Oricum am vazut ca in momentul in care o echipa din liga 1 are de gand sa cumpere un jucator toti il cer sa fie si in fifa de parca ar fi Messi sau Ronaldo.Nici nu stiti daca joaca bine sau nu si voi ii vreti in joc ca peste 2 sau 3 luni sa spuneti ca nu sunt buni de nimic.
Danny79 is offline  
Old 26-01-2010, 04:02 PM   #17
asroma-botosani
Member
 
asroma-botosani's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Botosani
asroma-botosani is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to asroma-botosani
Default

Salutare. Am mai discutat anul trecut de posibilitatea crearii echipei AS Roma de Romania in Fifa 10. Avem tot lotul de jucatori, poze, data nasterii, stema, imn, etc pe site-ul oficial www.asroma.ro, dar pentru orice alte detalii putem colabora pe clubsportiv_asroma@yahoo.com. Echipa este destul de cunoscuta in Romania dupa aparitiile in Libertatea, Click, ProSport, Gazzeta dello Sport, Corriere dello Sport (italia( si la TV, pro tv, sport.ro si telesport. Sunt siguri ca multi ar fi incantati de AS Roma din Romania, mai ales ca numele nu este dat pentru ca suntem fani as roma din italia ci pentru ca echipa este a unei comune din botosani care poarta numele de Roma. Am onorati si tot odata fericiti daca ati adauga echipa in fifa 10. Va multumesc si astept un raspuns
asroma-botosani is offline  
Old 26-01-2010, 04:19 PM   #18
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

maine parca vad ca a aparut si ac milan botosani )) =)))

scuze de off topic
oricum ar fi buna ideea lui 'asroma-botosani'
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline  
Old 26-01-2010, 04:35 PM   #19
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

mai putin va aud ca vreti sa. se fotografieze fiecare stadion din liga 1 pt aa iesi perfect patchul. bai fratiilor atata timp cat noi stam degeaba si nu contribuie nimeni cu nimik la patch dece ar fi obigati baietzi astia sa scoata patchul dupa placul nostru. jucati cu.ce vii se da pe gratis si nu mai criticati atata..
cristy21 is offline  
Old 26-01-2010, 05:59 PM   #20
asroma-botosani
Member
 
asroma-botosani's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Botosani
asroma-botosani is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to asroma-botosani
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
maine parca vad ca a aparut si ac milan botosani )) =)))

scuze de off topic
oricum ar fi buna ideea lui 'asroma-botosani'
Pai Comuna e Roma si AS = Asociatia Sportiva ) dar cand ne-am inregistrat la FRF, asociatiile sportive nu pot promova in liga 3 , asa ca am schimbat in club sportiv si am pastrat vechiul nume "as roma"

Cat despre poze, eu pot oferi poze cu echipa FC Botosani si AS Roma. Sunt fotograf de meserie in Botosani si am poze si cu stadionul din Botosani si cu cel din Roma, jucatori, fete, tot. Pozele lotului FC Botosani de pe site-ul oficial sunt facute de mine

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Daca tu crezi ca cineva isi bate joc de munca lui te inseli.Te-ai intrebat cat de obositor este sa scrii o baza de date? Scuze de fapt nu ai de unde sa stii ca tu doar stii sa ceri.
Daca ai sti cum e sa editezi nu ai mai comenta.







Adu poze cu stadionul din Mangalia si problema ta se poate rezolva.





Vrei multe stadioane? Ai adus poze cu stadioanele care le vrei?
Sau tu vrei ca noi sa ne deplasam la stadioanele pe care le vrei tu sa facem poze si tu sa critici ca nu e bun patchul?
Incearca sa ajuti cu poze.
Asta daca nu cer prea mult.
Salut Danny, poti te rog sa dai add la id-ul clubsportiv_asroma ? Vreau sa discut cu tine si sa-ti dau si poze cu FC Botosani cu stadionul, jucatori, etc.
asroma-botosani is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL