INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > 2010 Fifa World Cup

View Poll Results: Cine câştigă Grupa B?
Argentina 39 92.86%
Nigeria 2 4.76%
Coreea de Sud 1 2.38%
Grecia 0 0%
Voters: 42. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 07-06-2010, 09:28 PM   #11
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

!!!Argentina-campioana mondiala!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 12-06-2010, 11:28 PM   #12
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Grecia, la cum a jucat, nu are nici o sansa sa iasa din grupa. Dar nici Argentina nu a aratat mare lucru. Mi-ar placea sa mearga mai departe Nigeria si Coreea de Sud.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2010, 01:06 AM   #13
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Grecia a jucat extraordinar de slab, dar mns, te contrazic cand zici de Argentina. Mie mi-a placut jocul lor, dar trebuie sa mai lucreze la finalizare. Tinand cont ca a fost primul meci pentru ei e bine, isi vor da drumul la joc pe parcurs.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 13-06-2010, 11:17 AM   #14
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Din grupa asta cred ca se vor califica Argentina si Nigeria.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 01:52 AM   #15
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Argentina (cu 9/9 puncte) si Coreea de Sud s-au calificat in optimi si vor infrunta Mexic, respectiv Uruguay in optimi.Sincer nu ma asteptam sa batat tot in grupa Argentina, dar la ce echipe au fost pe acolo, se poate spune ca au avut o grupa usoara. Vedem cu Mexic ce vor face. Ca fapt divers, Argentina si Mexic se vor infrunta din nou, tot in optimi, la fel ca la CM 2006 din Germania! Atunci, pumele s-au impus cu 2-1 in prelungiri. Oare istoria se va repeta? Ramane de vazut ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 03:05 AM   #16
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

La inceputul campionatul aveam aceeasi parere ca si Danny79 cine se califica ,dar dupa mai multe meciuri vizionate mi-am schimbat parerea. Coreea de Sud cu Muc sau Buc cum l-o chema a jucat excelent, la fiecare faza de gol trebuia sa-l aud si pe el. Argentina au jucat frumos trebuie sa recunosc.( Eu tin cu Brazil)Grecia am pierdut pe ei l-a pariuri 100 lei in primul meci.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 07:10 PM   #17
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Argentina ( una din favoritele mele alaturi de SUA ) este singura tara care pana acuma ( s-au incheiat 3 grupe ) au facut maximul de puncte. Am mare incredere in acesti baieti.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 07:27 PM   #18
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Argentina (cu 9/9 puncte) si Coreea de Sud s-au calificat in optimi si vor infrunta Mexic, respectiv Uruguay in optimi.Sincer nu ma asteptam sa batat tot in grupa Argentina, dar la ce echipe au fost pe acolo, se poate spune ca au avut o grupa usoara. Vedem cu Mexic ce vor face. Ca fapt divers, Argentina si Mexic se vor infrunta din nou, tot in optimi, la fel ca la CM 2006 din Germania! Atunci, pumele s-au impus cu 2-1 in prelungiri. Oare istoria se va repeta? Ramane de vazut ...
S-au calificat in 2006 in dauna Mexicului datorita golului superb marcat de actualul jucator al celor de la Liverpool ,Maxi Rodriguez,iar eliminarea Nigeriei s-a decis la rosul luat de Sani Aruna Kaita in partida cu Grecia cand africani conduceau cu 1-0.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 12:33 AM   #19
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Eliminarea aia nu mi s-a parut chiar justa. A fost aproximativ la fel ca la eliminarea lui Gourcouff din meciul Franta - Africa de Sud.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2010, 10:46 AM   #20
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

Argentina si Coreea de Sud au meritat sa mearga mai departe datorita jocurilor prestate.Coreienii au dat peste nas intregii lumi care spuneau ca locul 4 de la Mondialul din 2002 este nemeritat
the godfather is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
argentina, cm 2010, coreea de sud, grecia, grupa b, nigeria

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:29 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL