INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-2010, 07:50 PM   #11
6cai
Member
 
6cai's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
6cai will become famous soon enough6cai will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to 6cai
Default

Quote:
Originally Posted by toncev View Post
pentru cei care vor sa joace fifa 10 online la game modes inregirstrati-va la ei faceti-va persoana cu parola si cand va cere codu puteti baga orice cod .ex 1111-1111-1111-1111
si apoi apasati litera O sau mergeti la game modes si da-ti la online game modes.
eu nu am reusit sami fac cont cu persona
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

TRAIM IN ROMANIA SI STEFAN NE OCUPA TOT TIMPUL...
6cai is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 11:43 AM   #12
Mutu14
Banned
 
Join Date: Apr 2010
Mutu14 has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by 6cai View Post
eu nu am reusit sami fac cont cu persona
Nici eu nu pot sami fac persona, imi zice eroare. Imi poate face cineva si sa mil dea mie? Daca se poate desigur.

Edit: Am reusit pana la urma.

Last edited by Mutu14; 01-04-2010 at 11:52 AM.
Mutu14 is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2010, 08:33 AM   #13
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Eu dupa ce imi fac persona si incerc sa ma conectez la online din gamemodes imi da eroare la RenderWare 4 . De ce ? Ce sa fac ca sa imi mearga online ?
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2010, 02:48 PM   #14
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by toncev View Post
pentru cei care vor sa joace fifa 10 online la game modes inregirstrati-va la ei faceti-va persoana cu parola si cand va cere codu puteti baga orice cod .ex 1111-1111-1111-1111
si apoi apasati litera O sau mergeti la game modes si da-ti la online game modes.
da stiam smecheria problema e la mn ca dau sa joc un meci imi zice sa downloadez Rosters dau sa mil downlaoddezi si stau in jur de jumate de ora si apoi imi zice cv si ma scoate

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

Auziti stie cnv cum se joaca pe Lan
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 05:48 PM   #15
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

am si yo o intrebare miam facut cont pe Electronic Registration am reusit am dat mai departe .......dupa am intrat in fifa 10 si miam facut contu cu emailu si parola de la Electronic mia mers am intrat si cand sa fac un meci mie iimi dada o cheste cu Download Rosters si ma scotea acuma mi la luat dar la sfarsit mia dat asta this game session is no longer available l-am tradus si insemna această sesiune de joc nu mai este disponibila????
Ce sa fac plz ajutar ca incerc de vreo 2 luni sa ma joc Online si acuma miam dat seama cum!
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2010, 09:39 PM   #16
Castana17Ucigasha
Member
 
Castana17Ucigasha's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Suceava
Castana17Ucigasha is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by -marian10- View Post
am si yo o intrebare miam facut cont pe Electronic Registration am reusit am dat mai departe .......dupa am intrat in fifa 10 si miam facut contu cu emailu si parola de la Electronic mia mers am intrat si cand sa fac un meci mie iimi dada o cheste cu Download Rosters si ma scotea acuma mi la luat dar la sfarsit mia dat asta this game session is no longer available l-am tradus si insemna această sesiune de joc nu mai este disponibila????
Ce sa fac plz ajutar ca incerc de vreo 2 luni sa ma joc Online si acuma miam dat seama cum!
Joaca cu altu`(user) pana iti merge . Asa imi facea si mie . Nu tre' sa ai neaparat sa ai jocul original.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Castana17Ucigasha is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2010, 10:23 AM   #17
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by Castana17Ucigasha View Post
Joaca cu altu`(user) pana iti merge . Asa imi facea si mie . Nu tre' sa ai neaparat sa ai jocul original.
adica sa-mi fac cont cu aceiasi parola si email si sa incerc pana merge sau ce,ca nu inteleg!
-marian10- is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2010, 06:24 PM   #18
Castana17Ucigasha
Member
 
Castana17Ucigasha's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Suceava
Castana17Ucigasha is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by -marian10- View Post
adica sa-mi fac cont cu aceiasi parola si email si sa incerc pana merge sau ce,ca nu inteleg!
NU , adica sa incerci sa joci cu alt jucator. Si o sa-ti mearga.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Castana17Ucigasha is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2010, 10:18 PM   #19
-marian10-
Member
 
-marian10-'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: BUCHARESTI-ROMANIA
-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about-marian10- has a spectacular aura about
Default

NU ma sa joc Online nu Multiplayer
-marian10- is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:53 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL