INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-09-2012, 04:37 PM   #11
CosminCheloo
Member
 
CosminCheloo's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
CosminCheloo is an unknown quantity at this point
Default

Deci daca il precomand de la eMAG primesc si cele 28 de packuri gratis?Adica FIFA 13 Ultimate Edition.
__________________
Cel Care Uraste!
CosminCheloo is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 04:59 PM   #12
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

La Altex o sa fie si in magazin jocul sau il aduc doar la comanda? Si daca-l comand imi ajunge in ziua lansarii?
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 05:20 PM   #13
CRBL
Member
 
CRBL's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
CRBL is on a distinguished road
Default

pcgarage spera sa onoreze precomenzile pe 28 sep... ramane de vazut...
CRBL is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 06:13 PM   #14
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
La Altex o sa fie si in magazin jocul sau il aduc doar la comanda? Si daca-l comand imi ajunge in ziua lansarii?
Sincer, nu stiu sigur daca in ziua lansarii, dar a doua zi mai mult ca sigur. Stiu ca anul trecut asa a fost. Dar in ziua in care a aparut jocul nu am fost sa vad daca il aveau in stoc, ci abia in ziua urmatoare .
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2012, 07:59 PM   #15
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

de anul acesta prefer varianta cd-key(digital download) .. mai simplu,mai economicos(nu colet,nu carcasa,nu dvd in unitate) .. in jurul a 130 de lei,am gasit cateva site'uri ..
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2012, 08:02 PM   #16
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by jacko View Post
de anul acesta prefer varianta cd-key(digital download) .. mai simplu,mai economicos(nu colet,nu carcasa,nu dvd in unitate) .. in jurul a 130 de lei,am gasit cateva site'uri ..
Sunt şi pentru ps3?
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 03:17 PM   #17
AlexFifa
Member
 
AlexFifa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
AlexFifa is on a distinguished road
Default

Eu am dat comanda la altex , dar nu am primit nici un telefon/mail cu confirmarea . Comanda am facut-o ieri pe la aceasta ora , daca nu primesc nimic pana diseara , comand din alta parte ...
AlexFifa is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 04:35 PM   #18
dragosxwx
Member
 
Join Date: Jul 2010
Location: Craiova, Romania.
dragosxwx is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by AlexFifa View Post
Eu am dat comanda la altex , dar nu am primit nici un telefon/mail cu confirmarea . Comanda am facut-o ieri pe la aceasta ora , daca nu primesc nimic pana diseara , comand din alta parte ...
Să nu te trezeşti că-ţi vine şi comanda de la Altex. Mai bine ai suna şi ai întreba.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragosxwx is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 04:55 PM   #19
alex_law
Member
 
Join Date: Sep 2009
alex_law is on a distinguished road
Default

Eu am facut comanda la mediagalaxy, care tine tot de altex. Statutul comenzii era "in asteptare". Am sunat azi la serviciul clienti, la Bucuresti, si dupa ce am stau vreo 6 minute la telefon cu robotul mi-a raspuns cineva si mi-a spus ca doar saptamana viitoare va ajune la mine (locuiesc in cluj-napoca). Am intrebat-o in ce conditii si cum pot anula comanda, s-a speriat si tot incerca sa ma determine sa nu anulez. Dupa ce am inchis, la vreo 2-3 minute, ma suna doamna, ca s-a rezolvat si ca va ajunge luni jocul.
Concluzia este ca mediagalaxy are un serviciu clienti de tot rahatu si un serviciu de livrari la fel. Nu o sa mai comand de la ei nimic, niciodata!
alex_law is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2012, 09:30 PM   #20
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alex_law View Post
Eu am facut comanda la mediagalaxy, care tine tot de altex. Statutul comenzii era "in asteptare". Am sunat azi la serviciul clienti, la Bucuresti, si dupa ce am stau vreo 6 minute la telefon cu robotul mi-a raspuns cineva si mi-a spus ca doar saptamana viitoare va ajune la mine (locuiesc in cluj-napoca). Am intrebat-o in ce conditii si cum pot anula comanda, s-a speriat si tot incerca sa ma determine sa nu anulez. Dupa ce am inchis, la vreo 2-3 minute, ma suna doamna, ca s-a rezolvat si ca va ajunge luni jocul.
Concluzia este ca mediagalaxy are un serviciu clienti de tot rahatu si un serviciu de livrari la fel. Nu o sa mai comand de la ei nimic, niciodata!
Salut, eu am fost azi in Polus pe la ora 4-5 si era aparut jocul, il aveau pe stoc la pretul de 169 lei. M-am dus si la Domo, acolo era 199 :-)) Deci nu pot sa inteleg cum sa-ti spuna ca il primesti luni cand ei il au in stoc.
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:36 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL