INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

View Poll Results: Credeti ca se va face ceva la acest patch ? Au producatorii vreo sansa ?
Da . De ce nu ?! 10 31.25%
Nu . Categoric NU 7 21.88%
Depinde , cat de seriosi sunt cei care lucreaza 13 40.63%
V-a fi un succes 5 15.63%
Multiple Choice Poll. Voters: 32. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-08-2010, 01:45 PM   #101
FRmember
Banned
 
FRmember's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Buzau
FRmember is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to FRmember
Default





Se juca cu minge ADIDAS Jabulani )) deaia nu aparea )) era pe modul invizibil =))
FRmember is offline  
Old 01-08-2010, 03:33 PM   #102
torresroby
Member
 
torresroby's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
torresroby is on a distinguished road
Default

nu e asta echipamentul craiovei pt 2011....) ti le-am aratat pe cele 3
torresroby is offline  
Old 01-08-2010, 03:42 PM   #103
FRmember
Banned
 
FRmember's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Buzau
FRmember is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to FRmember
Default

Stai ma linistit ... am facut echipamentul exact ca in pozele de la tine :P


Pe timp de criza , te tunzi odata si bine ... ) asta a facut si fotbalisti craiovei ) Nustiu dc au iesit asa in poza ... oricum ,.. nu sunt asa :P


FRmember is offline  
Old 01-08-2010, 03:43 PM   #104
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by FRmember View Post
IMi place de Xandrys si de " echipa lui " .. imi place la nebunie ... au asa strategie : ca sa scoata "din joc" adversarii .

Era bine ma ... cand faceam echipamente pentru voi ? Mama ce mai ma lauda Xandrys .. ii placea echipamentele care le faceam atunci ... erau bune ...Acum ,.... cand a vazut ca are concurenta .... nu mai sunt bune .. face tot ce ii sta in putinta ca sa ma faca sa ma retrag ..si sa nu mai lucrez la patch .

Rubyk - stai linistit .. ca nu opresc .. orice ai face .... Nu poti sa ma opresti ... odata si odata patch-ul asta tot o sa iasa ...nu ma intereseaza ..daca o sa fie mai bun si mai downloadat decat al tau ....dar macar la al meu s-a muncit ...nu s-a adunat : de colo , de dincolo ca sa il termin
deci esti mafiotu07 nu ? foarte frumos mai tradat , de ce ?
XaNdRys is offline  
Old 01-08-2010, 03:51 PM   #105
FRmember
Banned
 
FRmember's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Buzau
FRmember is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to FRmember
Default

Aha ... ma bucur ca ti-ai dat seamma ... Vroiam sa iti zic de ce , atunci cand tu o sa imi zici de ce atunci iti placeau echipamentele si acuma NU - Dar stiu care e treaba ... si ma bucur ca a iesit la suprafata aceasta URA pentru adversarul care incearca sa faca ceva .

Dupa tot ce ai facut .... nu mai meriti ca acesti oameni sa te bage in seama , nici pe tine si nici " munca ta " care defapt e a altora .. tu doar aduni de la toti ... si pe importezi cu CM .

FRmember is offline  
Old 01-08-2010, 04:00 PM   #106
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

adun de la toti = ca unu din echipa mea sa faca echipament si sa il pun in joc ?

asta insemana pentru tine ? crezi ca nu ma descurc fara tine ? nu sunt kitmakers esti tu singur ? acum te-ai mai prostit la echipamente baa daia nu imi plac ) hmm.... nu mai merit sa fiu bagat in seama eu si munca mea ? ma eu am facut asta din placere acest patch , pe mine nu ma intereesaza daca ma baga lumea in seama sau nu, eu imi iau din timpul meu sa fac un patch intelegi ? dupa cum vezi ... cast ,alyn etc te-au contestat ca tu esti smecher si daca cineva pune un patch de grafica se ia dupa tine nu ? sau scoreborad sau etc nu ?
XaNdRys is offline  
Old 01-08-2010, 04:14 PM   #107
FRmember
Banned
 
FRmember's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Buzau
FRmember is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to FRmember
Default

1 : Tu , la Patch-ul tau .. nu ai facut mai nimic ... si ce ai facut .. ai facut prost .. jucatori de 2 - 3 - 4 ani .. si alte panarame .

2 : Nu m-am prostit - asa le fac eu ... Asta a fost o : motivatie : de-a ta .. ca sa nu recunosti ca ai ura pe ceilalti care fac patch-uri .

3 : Eu fac patch-ul din placere , pt ca nu castig nimic de la ceilalti si nici nu ma cunoaste cineva ca sa ma " aplaude la sfarsit " . Lucrez de cateva zile la patch ... continu ... SINGUR in cea mai mare parte a timpului .... SI CINE A VRUT sa ma ajute .. a fost bine venit ... LA tine .. cand a vrut cineva sa te ajute .. ai refuzat ... tin minte ca urmaream topicul tau ... SUFEREAI PREa mult de mandrie ... nu mai era nimeni ca tine ... Cine mai avea asa patch ....

4 : Iti iei din timpul tau liber ca sa faci patch-ul ? cat timp petreci tu pentru patch in fiecare zi ?
20 minute pe zi ??? deja e prea mult .... Ai facut patch-ul ala in 3-4-5 luni ... care defapt ? Si cu cati oameni ? Eu stau si lucrez ORE intregi pe zi si mai ma duc si la munca ... nu stau ca tine cu **** in sus .. sa astept sa imi dea mama bani sau tata mancare ... Nu mai veni la mine sa imi zici ca sunt smecher ... nu sti ce inseama acest termen ... daca analizez tot ce ai postat tu pe fifa romania .... tu te numesti smecher si inganfat ...


Sper ca de acum in colo sa ma lasi in pace sa lucrez in liniste .. sa nu mai ma enervez din cauza ta si a echipei tale .
FRmember is offline  
Old 01-08-2010, 04:37 PM   #108
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by FRmember View Post
1 : Tu , la Patch-ul tau .. nu ai facut mai nimic ... si ce ai facut .. ai facut prost .. jucatori de 2 - 3 - 4 ani .. si alte panarame .

2 : Nu m-am prostit - asa le fac eu ... Asta a fost o : motivatie : de-a ta .. ca sa nu recunosti ca ai ura pe ceilalti care fac patch-uri .

3 : Eu fac patch-ul din placere , pt ca nu castig nimic de la ceilalti si nici nu ma cunoaste cineva ca sa ma " aplaude la sfarsit " . Lucrez de cateva zile la patch ... continu ... SINGUR in cea mai mare parte a timpului .... SI CINE A VRUT sa ma ajute .. a fost bine venit ... LA tine .. cand a vrut cineva sa te ajute .. ai refuzat ... tin minte ca urmaream topicul tau ... SUFEREAI PREa mult de mandrie ... nu mai era nimeni ca tine ... Cine mai avea asa patch ....

4 : Iti iei din timpul tau liber ca sa faci patch-ul ? cat timp petreci tu pentru patch in fiecare zi ?
20 minute pe zi ??? deja e prea mult .... Ai facut patch-ul ala in 3-4-5 luni ... care defapt ? Si cu cati oameni ? Eu stau si lucrez ORE intregi pe zi si mai ma duc si la munca ... nu stau ca tine cu **** in sus .. sa astept sa imi dea mama bani sau tata mancare ... Nu mai veni la mine sa imi zici ca sunt smecher ... nu sti ce inseama acest termen ... daca analizez tot ce ai postat tu pe fifa romania .... tu te numesti smecher si inganfat ...


Sper ca de acum in colo sa ma lasi in pace sa lucrez in liniste .. sa nu mai ma enervez din cauza ta si a echipei tale .
Eu, la toti dastia ca tine si scriu prostii dastea , mereu cand citesc imi vine sa rad. Si faza cand la mine a venit cineva sa ma ajute si am refuzat, tu crezi ca eu construiam o armata ? Nu e bine prea multi pentru ca se strica treaba.
Hai ca deja mai plictisit, ciao !
XaNdRys is offline  
Old 01-08-2010, 05:45 PM   #109
FRmember
Banned
 
FRmember's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Buzau
FRmember is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to FRmember
Default

FRmember is offline  
Old 01-08-2010, 08:58 PM   #110
mafiotu07
Banned
 
mafiotu07's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Buzau
mafiotu07 is on a distinguished road
Default

Patch-ul se continua .. chiar daca FR member " a luat " BAN
mafiotu07 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:48 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL