INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-09-2007, 03:16 PM   #1
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Default romania ?

Am auzit fel de fel de presupuneri numai inteleg nimic imi spune si mie cineva dc. campionatul romaniei nu este in fifa ??? adica sunt alte cam,pionate din europa mult mai inferioare si nu e campionatul nostru ??? Dc nu este spuneti-mi si mie sa ma lamuresc odata


P.S. in 2007 nici olanda nu e ce naiba se intampla ?
spiridusu is offline  
Old 09-09-2007, 03:26 PM   #2
leut
Member
 
leut's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Medias
leut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of lightleut is a glorious beacon of light
Default

Problema la Olanda e licenta care nu o da iar la Romania problema e ca nu primesc nici licenta si nici jucatori de fifa din Romania nu isi cumpara jocul original asa ca Romania poate fi ignorata chiar daca are un campionat foarte bun

Iar acum cu bunavointa unui moderator topicul poate fi inchis
leut is offline  
Old 09-09-2007, 03:28 PM   #3
spiridusu
Member
 
Join Date: Jan 2007
spiridusu is an unknown quantity at this point
Default

cum adica "nu o da" inteleg ca olanda are licenta dar nu e in fifa ... si sunt sanse ca romania sa fie in fifa vreodata ??? de la inceput si corect nu cum au facut steaua in ucl
spiridusu is offline  
Old 09-09-2007, 03:44 PM   #4
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

pai "nu o da" pentru ca nu se poate intelege cu EA la pret...la licenta se vinde pe bani, si cum ii romanu, niciodata nu ii destul...iar pentru ca nu se inteleg la pret, EA nu baga liga 1 in fifa....faza cu jocatorii de fifa din romania nu isi cumpara jocul original e doar o afirmatie, nu cred ca asta e motivul, dar se poate.....cu olanda nu sunt sigur ce e dar cred ca e aceeasi poveste....
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline  
Old 09-09-2007, 04:43 PM   #5
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Hai sa o luam asa:
  • Romania e o tara bananiera in comparatie cu celelalte tari din Europa
  • nimanui nu-i pasa de Romania, si nici nu vad de ce le-ar pasa, asta cand nici romanilor nu le pasa
  • nu avem stadioane
  • conducatorii cluburilor de la noi sunt toti niste cocalari la fel de mari ca si majoritatea suporterilor si oamenilor din tara
  • de ce sa bagi campionatul Romaniei in joc cand probabil mai multi elvetieni dintr-un oras de 2000 de locuitori cumpara jocul decat 22 de milioane de romani
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 09-09-2007, 04:55 PM   #6
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

ma lasati cu marele nostru campionat. eu m-am cam lamurit.... cel putin meritam ca inca 10 ani sa nu mai jucam prin UCL. si cred ca la anul vor rezolva calificarea directa in UCL daca echipe ca CFR fac minunile care le-au facut ei. Am cam ajuns de rasul lumii dupa parerea mea. Daca nu ma credeti cand am mai fost noi eliminati din cupele europene de echipe din cipru sau Bulgari? ce bine era cu 3 tururi in UCL si cu 2 echipe in UEFA care nu treceau de tururi preliminarii. Mie dor de momentele alea. si cred ca in curan ne vom intoarce. Indiferent de echipa cu care tin trebuie spus ca numai trei echipe sunt in stare sa tine cupe europene Dinamo, Steaua, Rapid (ordinea este aleatorie)
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline  
Old 09-09-2007, 06:35 PM   #7
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Hai că deja se duce vorba în altă parte. mns a explicat bine motivele, nu cred că mai e ceva de zis.

closed
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:51 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL