INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 01-11-2008, 02:20 PM   #11
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Frenetik View Post
Am si eu o intrebare : Pot face ca salariile jucatorilor sau antrenorilor sa fie aratate anual si nu saptamanal ?
Joaca jocul in germana/italiana!
La celelalte limbi nu stiu pentru ca doar pe astea le-am testat! v

Quote:
Originally Posted by jadiel View Post
Nu mai spun k in momentu` in care incerci sa semnezi 1 contract de cooperare cu 1 alt club ... iti iese din jok
Problema asta aparea si la FIFA_M 08 cu Patch-ul al 2-lea instalat. Foarte tare .... NOT!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 01-11-2008 at 02:24 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 02:23 PM   #12
2_fast_4_you
Member
 
Join Date: Oct 2008
2_fast_4_you can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Joaca jocul in germana/italiana!
La celelalte limbi nu stiu pentru ca doar pe astea le-am testat!
Si dupa ce isi instaleaza jocul in germana/italiana daca intra la locale.ini si pune sa fie in engleza mai arata salariu pentru un an intreg?
2_fast_4_you is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 02:25 PM   #13
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu stiu. Incearca sa faci asta si poate functioneaza!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 02:27 PM   #14
2_fast_4_you
Member
 
Join Date: Oct 2008
2_fast_4_you can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Nu stiu. Incearca sa faci asta si poate functioneaza!
Peste 10 ore
2_fast_4_you is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 06:31 PM   #15
Mister121977
Member
 
Join Date: Nov 2008
Mister121977 is on a distinguished road
Default

Salut,
Incerc si eu sa joc Fifa Manager 2009 pentru prima data si am o mare problema (in viziunea mea). Nu imi arata cursorul de la mouse ci doar se schimba reflexiile pe unele ferestre cand trec pe deasupra lor si, ca atare trebuie sa bajbai prin joc. Am avut momente in care am incercat 5 minute sa bifez o simpla optiune. Am tot cautat in Optiuni dar nu am gasit nimic care sa remedieze situatia. Va rog sa imi spuneti daca stiti vreun mod de reparare.
Va multumesc anticipat.
Mister121977 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 10:13 PM   #16
mutu_vs_chivu
Member
 
mutu_vs_chivu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
mutu_vs_chivu is on a distinguished road
Exclamation

am si eu o problema m-am jucat manager 09 un sezon si dupa ce a fost gata sezonul m-a dat afara si mi-a aratat "don't send'' am indeplinit toate obicetivele k echipa deci imi da de gandit k ori nu e bun crack-ul ori nush

are cineva vr rezolvare a problemei?
mutu_vs_chivu is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 10:25 PM   #17
2_fast_4_you
Member
 
Join Date: Oct 2008
2_fast_4_you can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by mutu_vs_chivu View Post
am si eu o problema m-am jucat manager 09 un sezon si dupa ce a fost gata sezonul m-a dat afara si mi-a aratat "don't send'' am indeplinit toate obicetivele k echipa deci imi da de gandit k ori nu e bun crack-ul ori nush

are cineva vr rezolvare a problemei?
Trebuie sa cumperi jocul original astfel nu iti va merge sa joci mai mult de un sezon.
2_fast_4_you is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2008, 10:59 PM   #18
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Cat de des aveti problema aia cu scorul??adica faci egal si la stats arata ca pierzi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2008, 08:08 AM   #19
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Default

Quote:
Originally Posted by mikkel View Post
pe scurt, celor care vroiau "footbal fusion", acum merge, direct din joc...inlocuiesti user.ini din folderul jocului cu cel din patchul asta, iar cand dai sa joci 3d, nu alegi career mode (adica nu alegi niciun jucator pe care sa il controlezi) si poti sa iti controlezi toti jucatorii..e destul de misto, dar tot la fel de neinspirati sunt jucatorii...sper sa va ajute...
Poti sa mai spui o data? Am luat si era sub forma de setup.Am instalat,nu am selectat nici un jucator la career mode.Cand intru nu pot controla nici unul...
Gata am gasit...dadusem pe original Dar tot mai ramane o problema majora:camera.
Cand dau sa ma misc cu jucatorul,camera se misca si ea si o ia inaintea mingii.Ce trebuie facut?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2008, 09:51 AM   #20
Mister121977
Member
 
Join Date: Nov 2008
Mister121977 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Mister121977 View Post
Salut,
Incerc si eu sa joc Fifa Manager 2009 pentru prima data si am o mare problema (in viziunea mea). Nu imi arata cursorul de la mouse ci doar se schimba reflexiile pe unele ferestre cand trec pe deasupra lor si, ca atare trebuie sa bajbai prin joc. Am avut momente in care am incercat 5 minute sa bifez o simpla optiune. Am tot cautat in Optiuni dar nu am gasit nimic care sa remedieze situatia. Va rog sa imi spuneti daca stiti vreun mod de reparare.
Va multumesc anticipat.
Va rog, stiu ca repet postul dar chiar nu gasesc o rezolvare a problemei. Asa e jocul sau pur si simplu nu gasesc eu setarea potrivita?????
Mister121977 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL