INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-2011, 05:13 PM   #1571
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Mda,am inceput sa trag concluzia ca Fifa Manger 10 este cel mai tampit joc din serie...Sa va dau si argumentele de ce:
Am inceput o cariera de 2 manageri in liga a2-a cu FC Arges si U.Cluj si ambele echipe le am facut cam de 700 level si sunt aproape la fel la nivelul jucatorilor si exact aceeasi tactica...Am dat drumul la sezon si la jumatatea sezonului FC Arges e pe locul 2 si U.Cluj pe 14...Cum e posibil asa ceva avand exact la fel totul,chiar si abilitatile jucatorilor sunt cam aceleasi...
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2011, 02:19 PM   #1572
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default salut

Detin clubul U.Craiova ...si am academia de tineret la maxim facuta ...cum fac sa cresc nivelul de jucatori romani veniti de la academie ( sa fie mai talentati ...stele mai multe ...level mai mare )...miam facut si vreo 20 de academii in toata lumea... dar imi vin doar 1-2 jucatori foarte buni la 4-5 ani ...pe care ii cresc la echipa de rezerve...dar vreau sa imi vina jucatori de nationalitate romana mai multi ..sa pot sa iau Campionatu Mondial cu Romania... ca dupa 2020...
Robert17 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2011, 01:19 PM   #1573
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Este imposibil de realizat asa ceva pentru ca trebuiesc anumiti parametrii sa fie schimbati in joc, si tu sa incepi o cariera noua. Parametrii nu pot fi schimbati pentru ca fisierele sunt codate!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2013, 09:46 PM   #1574
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

Salutare.In cat timp credeti ca o sa ajung cu Dunarea Galati in liga 1 si eventual in Europa League?Ca Champions League greu.Merge?E posibil?Nu am mai jucat Fifa Manager pana acum.Doar Fifa.Si imi plac managerele de fotbal de la un timp..Am jucat insa doar online pe browser..
Deci,cam in cat timp se ajunge cu o echipa de liga 2 in liga 1,sa iei titlul si sa ajungi in Europa?Sau e greu greu) ?
Ce politica sa adopt?
Merci mult
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2013, 01:21 PM   #1575
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Te grabesti undeva? Jocul asta nu este destinat celor care vor sa castige totul cat mai repede!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2013, 03:41 PM   #1576
AlynAvaloh
Member
 
AlynAvaloh's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Galati
AlynAvaloh is on a distinguished road
Default

NU.Dar planul meu este sa duc o echipa de liga 2 in cupele europene..Dar peste multe sezoane.Este posibil?Sau macar in top 8-10.
Scuze daca te-am enervat
AlynAvaloh is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2013, 05:20 PM   #1577
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu m-ai enervat, stai linistit. Timpul necesar pentru a ajunge in top depinde doar de actiunile tale din joc!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:19 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL