INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > FIFA 07

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-2006, 05:16 PM   #41
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Intrebarea nu are legatura cu framerate-ul si ai mai postat-o, nu era nevoie sa o faci din nou.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2006, 10:51 PM   #42
enaceo
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Galati
enaceo is on a distinguished road
Default

AMD 2500+ , 1024 GB RAM , 6600GT , si merge perfect.Apar mici probleme doar cand se vede de sus terenul si toti jucatorii , dar asta se intampla rar.
Dar vreau sa intreb si eu ceva - spuneti ca patch-ul fixeaza un bug , dar acel blur este considerat bug?Eu as fi crezut ca e special pentru a da un efect imaginii si reluarilor , si pentru a "pune in evidenta" cel ce are treaba cu mingea ( de ex cand vine jucatorul singur cu portarul , portarul si poarta au anti-aliasing pus pe ele , iar jucatorul se vede clar , iar cand jucatorul suteaza , blur-ul trece pe el , iar portarul si poarta se vad bine .Sau cand jucatorii intra in teren , si ei se vad normal , dar terenul vazut " prin poarta de la vestiar" este blur-at ).Eu zic ca e un efect destul de frumos si bine pus pentru a crea o "atmosfera" ca sa spun asa.
enaceo is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 08:01 AM   #43
B_Real
Member
 
Join Date: Sep 2006
B_Real is on a distinguished road
Default

Pl video ii de 128 sau 256 ?
B_Real is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 04:50 PM   #44
temistocle
Member
 
Join Date: Oct 2006
temistocle is on a distinguished road
Default

Salut! Va rog frumos sa ma ajutati , am o problema la fifa 07 , cand intru in joc , se intuneca ecranul si dupa aceea iasa si imi apare eroarea cu don't send, nu stiti ce ar putea avea ? si cum pot repara aceasta problemma? va rog frumos sa ma ajutati , am placa grafica gf mx440 64mb procesor 1,7ghz oare as putea avea problema la placa video? va rog sami raspundeti cat de repede se poate
temistocle is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 06:34 PM   #45
B_Real
Member
 
Join Date: Sep 2006
B_Real is on a distinguished road
Default

ai ultimele drivere la pl. video ? daca nu le ai poate sa fie din cauza aia
B_Real is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 08:22 PM   #46
alx
Member
 
Join Date: Sep 2004
alx is on a distinguished road
Default

am luat pachul pt optimizare de frame rate...am copiat configu pt medium in folderul precizat la description ... nu`mi mai apare filmuletul ala de la inceput cu EA SPORTS asta inseamna din cate vad ca e instalat pachul dar in schimb merge ca inainte.
PS: configuratia pc`ului 2400 GHZ INTEL CELERON , 512 MB RAM , PLACA VIDEO GFORCE FX5200 128 MB.

Ma poate lamuri cineva? Multumesc
alx is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006, 09:10 PM   #47
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

Mie imi merge perfect pe 1024 cu medium , insa pe network si direct ip merge enervant de rau. Stie careva daca problema vine de la reteaua mea? Fifa 06 mergea perfect pe network.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2006, 12:36 PM   #48
alx
Member
 
Join Date: Sep 2004
alx is on a distinguished road
Default

ma poate ajuta cineva in legatura cu postul de mai sus postat de mine ?
alx is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2006, 05:59 PM   #49
Tele`Santana
Member
 
Tele`Santana's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Tele`Santana is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by alx@Oct 6 2006, 01:36 PM
ma poate ajuta cineva in legatura cu postul de mai sus postat de mine ?
[snapback]94766[/snapback]
Intri in folderul cmn apoi intri in carnetelul cfg_pc_h mergi in carnetel jos de tot stergi VIDEO = 0 inchizi carnetelul dai save si vei avea filmuletele


P.S. In caz ca tot nu iti merge ia cele 3 file frame rate si sterge apoi VIDEO = 0 si nu are cum sa nu mearga
__________________
XBOX 360 addicted
Tele`Santana is offline   Reply With Quote
Old 06-10-2006, 06:38 PM   #50
cheloo4all
Member
 
Join Date: Oct 2006
cheloo4all is on a distinguished road
Default

cand apare RLSP 2007?
cheloo4all is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:36 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL