INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-01-2008, 01:04 AM   #1
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default Golul saptamanii

Mi-a venit o idee.Sa facem un concurs cu golul saptamnii
Va fi cam asa mai multi vor posta golurile pe siteuri gen :youtube,220,trilulilu etc si apoi se va da un deadline.Apoi timp de 2 sau 3 zile adica weekend-ul useri forumului vor alege golul favorit zicand numele userului pe care il voteaza.
Concursul zic ca putem sa il incepem maine si sa il terminam vineri iar apoi de luni sa o luam normal de luni pana vineri.

Cerinte: Mi se pare mai frumos sa postam goluri cu echipele noastre din cariera din RLSP.

"Cum pot filma golul?":Pai downloadezi fraps de pe gugal si ai acolo restul instructiunilor.

Daca vreti sa facem acest concurs si vi se pare o idee buna lasati comentarii!
RF7 is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 09:42 AM   #2
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Da,mie mi se pare o idee buna
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 10:02 AM   #3
Maniak
Member
 
Maniak's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: aici
Maniak is on a distinguished road
Default

Ca pe sweetpatch, un fel de goal of the month, numai ca e goal of the week.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Maniak is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 10:10 AM   #4
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Mi se pare o prostie cu cerintele. Sincer. Daca cineva nu a downloadat RLSP sau pur si simplu nu vrea sa joace cu o echipa din Romania, nu poate participa la concurs... E absurd
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 10:13 AM   #5
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

E o idee foarte buna.....doar am o problema....dupa ce am filmuletul, cu ce program il uploadez pe youtube, ca mi-am facut cont si l-am uploadat asa dar nu il pot pune "available"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 10:43 AM   #6
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

x@Atunci sa facem si cu echipe din strainatate si cu cele din Romania.
razor@Pai cred ca trebuie sa primesti aprobare sau nu stiu eu nu uploadez pe youtub uploadez ori pe 220 ori pe trilulilu.
Atunci vom putea incepe azi? ce parere aveti?
RF7 is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 10:49 AM   #7
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Eu zic ca cine organizeaza acest concurs trebuie sa fie un copil serios.In loc de "n+1" linkuri,mai bine am trimite salvarea golului celui ce se ocupa de acest concurs.Tot el va face filmuletul cu goluri,notandu-le in ordine crescatoare.
Succes
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 11:04 AM   #8
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Maryusake View Post
Eu zic ca cine organizeaza acest concurs trebuie sa fie un copil serios.In loc de "n+1" linkuri,mai bine am trimite salvarea golului celui ce se ocupa de acest concurs.Tot el va face filmuletul cu goluri,notandu-le in ordine crescatoare.
Succes
Pai nu stiu sa facem asa?as putea face filmuletul daca chiar asa si sa incepem totusi de luni ca sa putem fi organizatii calumea alegeti voi ostam linkuri sau trimiteti salvarea golului mie sau cine vrea sa se ocupe?
care se mai baga sa fim organizatori?inca unu
RF7 is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 11:07 AM   #9
Splash
Banned
 
Join Date: Dec 2007
Location: Pe Tavan
Splash has a little shameless behaviour in the past
Send a message via Yahoo to Splash
Default

Vreau si eu sa particip...uploadez pe trilulilu sau pe youtube..
Eu intru acum sa fac un filmulet cu un gol
Splash is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2008, 11:15 AM   #10
capitanos
Member
 
capitanos's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
capitanos is on a distinguished road
Default

mai bine postati golurile aici si cu asta basta ! va complicati cu trimisul clipului unui user, editat filmulet bla, bla . nu castigati nimic. fiecare sa posteze golul sau , indiferent de echipa cu care joaca. fie ca cel mai bun sa castige...saptamanal
__________________
suteaza..si inscr...bara !! baga-mi-as...
capitanos is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL