INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-08-2012, 04:14 PM   #1
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default Mai multa activitate

Acesta doresc a fi un anunt care sa vizeze administratorii acestui site.
Doresc mai multa activitate din partea acestora deoarece site-ul prezinta din ce in ce mai putine informatii privitoare la jocul FIFA si la seriile urmatoare.
Au aparut destule informatii privitoare deja la urmatoarea serie dar pe site nu vedem nici un rand scris despre FIFA 13.
Presupun ca sunt si alti useri care ma aproba.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 07:03 PM   #2
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

ai dreptate, si eu am vrut sa spun asta dar mai bine intra pe forumul de pe siteul oficial al fifa 13 si acolo ai toate noutatile ca aici oricum e foarte putina lume .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 07:08 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Si cu ce vrei sa te ajute ei? Google is your friend.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 08:55 PM   #4
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

"prietene", din moment ce acest site se numeste "fifaromania", trebuie sa ne ofere informatii referitoare la acest joc. si daca "google is your friend" ce cauti tu pe acest forum?n-aveai de ce sa iti faci cont aici daca stiai totul de pe google
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cezar7; 06-08-2012 at 08:58 PM.
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 09:10 PM   #5
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nu vreau sa ma cert cu toti revolutionarii. Sunt aici pentru ca este in forum unde gasesc oameni cu care ma pot intelege(nu te include). Daca nu ai vazut deja, este un thread cu numele Fifa13. Cauta-ti acolo informatiile pe care le vrei.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 09:24 PM   #6
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

un thread facut de useri...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 09:34 PM   #7
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

cezar termina ai toate informatiile pe acest forum ,cauta si vei gasi.Apropo Fifaromania are 10 ani de existenta in care mereu ne-au delectat cu informatii bune ,ce crezi ca ei nu au viata?
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 09:59 PM   #8
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

frecventez zi de zi forumul si sunt la curent cu toate informatiile de aici, doar ca informatiile le cam dam noi in ultima vreme. Ultima informatie oficiala pe pagina de start e de vreo 5 luni. Daca veneai acum 2 ani pe site gaseai cate o stire noua in fiecare zi si erai pus la curent cu toate noutatiile referitoare la seriile fifa.
Fifaromania a devenit acum o comunitate dintr-un foarte bun site de informare de acum cativa ani.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2012, 11:19 PM   #9
stefan
Guest
 
Default

Acum 2 ani mns avea firma cred deci avea timp sa se ocupe si de site, eu eram prin anul 3 de facultate deci aveam si eu timp sa lucrez la patchuri si aveam si multi oameni in echipa care lucrau la RLSP. Acum mns a plecat din tara, eu m-am angajat (si acum 15 minute am ajuns acasa de la munca) deci nu mai avem timp de postat stiri si facut patchuri. Asta e realitatea, nu mai avem 14-18 ani sa stam toata ziua pe net.
  Reply With Quote
Old 06-08-2012, 11:28 PM   #10
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Si nu puteti sa invatati pe cei care au 14-18 ani cum sa se descurce ca sa continuie activitatea,care de altfel a fost una excelenta, forumului?
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL