INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-12-2011, 06:33 PM   #11
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

De cand ai deschis topicul asta cumparai si jocul il si testai si vedeai ca e un joc foarte bine realizat cu o grafica cum multi dintre iubitorii jocului de Fifa visau pana acum 2 ani.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2011, 06:34 PM   #12
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Nu se merită. Verbul 'a merita' nu e reflexiv. Chiar nu m-am putut abţine, prea mulţi folosesc sintagma greşit. Aşa că, fără se oameni buni, doar merită.

Iar jocul probabil că merită luat, că doar acum nu mai e un simplu update al loturilor cum a fost ani la rândul pe PC.
Ai impresia că ştie ce e ăla reflexiv? Nu "se merită" să te stresezi, nu ai cu cine

Sunt curios dacă cineva de pe forumul ăsta a menţionat şi marile hibe pe care le are Fifa anul ăsta, nişte lucruri care-ţi dau mari bătăi de cap şi-ţi strică de multe ori cheful. E ok. E arătos, are aspecte mişto dar nu e nici pe departe atât de bun pe cât se vrea a fi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2011, 06:45 PM   #13
kydulinho14
Member
 
Join Date: Nov 2011
kydulinho14 is an unknown quantity at this point
Default

Ba vere lasatima cu scoala voastra va dati baieti destepti ....aici suntem pe net frate nu dam bacu`...facetiva topic cu reguli de scriere cu timpuri cu parti de vorbire de propozitie si cu moduri..cu ce mai vrei tu daka e asa nu te mai irita .Team intreabat de fifa nu te gramatica
kydulinho14 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2011, 09:08 PM   #14
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Daca vrei sa joci pe serverele EA iti recomand sa il cumperi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2011, 09:54 PM   #15
kydulinho14
Member
 
Join Date: Nov 2011
kydulinho14 is an unknown quantity at this point
Default

Ma refer mai mult la multiplayer

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

-Buna seara!
Am facut acest topic ,pentru a va adresa urmatoarea intrebare:"Jocul Fifa 12 merita sa il cumpar pentru a avea parte de toate facilitatile jocului?"
Va multumesc pentru viitoarele raspunsuri.
"Na ba va facui si pe plac.Daca nici acu nu va convine dativa spre $$$$ mea.."
kydulinho14 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2011, 06:54 PM   #16
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Eşti foarte inteligent dar te fentează rău limba română. Virgule, cratime, ce dracu-s alea? Îţi recomand să cumperi întâi o carte de limba română, apoi poţi să te apuci şi de Fifa.

Dacă te oboseai să citeşti mai jos, vedeai că-ţi şi răspunsesem despre Fifa, băieţaş. Am zis că e un joc bun dar cu multe, multe defecte. Cumpărarea lui ţine până la urmă şi de cât eşti dispus să te joci. Dacă-l foloseşti din an în paşte, evident că nu e rentabil, fiindcă nu e chiar excepţional. Dar dacă altă ocupaţie nu găseşti...merge. Poate mai bine foloseşti timpul să înveţi să scrii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by stephen; 14-12-2011 at 06:58 PM.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2011, 08:21 PM   #17
MajeStik
Member
 
Join Date: Dec 2011
MajeStik is on a distinguished road
Default

Din pct. meu de vedere nu merita sa cumperi acest joc si sa iti spun si de ce. Singurele lucruri bune pe care le-am observat sunt grafica si o parte din gameplay, in rest praf. Arbitrajul e insuportabil, parca e facut dupa arbitrajul din Romania, faulturi date aiurea, penalti-uri lafel, cartonase rosii date in prostie...s.a.m.d. Erori din cauza Impact Engine-ului: jucatorii se dau cap in cap pe teren, (de ex: echipa adversa era la mine in teren, un jucator de-al lor imi atinge portarul din gresala, acesta pica si ramane poarta goala dupa care primesc gol), alunecarile sunt proaste...si mai pot enumera dar nu imi vin in minte. Dupa parerea mea fifa 12, in afara de grafica si o parte din gameplay, este un esec.

Eu zic sa nu il cumperi. Descarca-l de pe torente, joaca-l si convinge-te !
MajeStik is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2011, 01:05 PM   #18
kydulinho14
Member
 
Join Date: Nov 2011
kydulinho14 is an unknown quantity at this point
Default

MajeStik@ lam jucat .. ce pot sa spun mie imi place dar eu as vrea sa il cumpar ca sa il joc multiplayer . la asta ma refeream .. Si Stephen ce esti tu frate de te dai asa mare ca stii ca faci ca dregi.
Ba vere daca tu ma iei cu Ceasca` al tau lasama vere dute si uitate la OTV sau la Nasu` si lasama.Daca nici eu nu stiu cat de cat romana ..Am zis eu ca stiu romana ca fac ca dreg ..daca te crezi bun dute vere la Vrei sa fi Milionar si lasama..crezi ca daka scriu rpd pe net si nu scriu corect asta inseamna ca sunt analfabet?Hai gata .Multumesc pentru ca ai raspuns la ce team intreabat
kydulinho14 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2011, 02:14 PM   #19
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

Quote:
Originally Posted by MajeStik View Post
Din pct. meu de vedere nu merita sa cumperi acest joc si sa iti spun si de ce. Singurele lucruri bune pe care le-am observat sunt grafica si o parte din gameplay, in rest praf. Arbitrajul e insuportabil, parca e facut dupa arbitrajul din Romania, faulturi date aiurea, penalti-uri lafel, cartonase rosii date in prostie...s.a.m.d. Erori din cauza Impact Engine-ului: jucatorii se dau cap in cap pe teren, (de ex: echipa adversa era la mine in teren, un jucator de-al lor imi atinge portarul din gresala, acesta pica si ramane poarta goala dupa care primesc gol), alunecarile sunt proaste...si mai pot enumera dar nu imi vin in minte. Dupa parerea mea fifa 12, in afara de grafica si o parte din gameplay, este un esec.

Eu zic sa nu il cumperi. Descarca-l de pe torente, joaca-l si convinge-te !
bugurile astea,eu nu le-am intalnit,in varianta cumparata...in afara ca da penalty usor,si mai sunt 1-2 faze de ras,restul merge bine...

nu prea ai cu cine sa-l joci,poate doar in ESL,in rest trebuie sa joci la head to head seasons sau ultimate team...sunt 2 moduri placute,de ultimate team m-am plictisit,si la head to head seasons,am promovat in liga 1,joc maxim 3 meciuri pe zi, in rest,competitii dastea pe forum,nu prea gasesti sa joci fifa12...vezi si tu daca se merita sau nu,eu sunt impartit,dar cu siguranta fifa13 nu mi-l mai iau,ca in primul rand nu am cu cine juca,si in al 2 lea rand,nu prea imi place modul online
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2011, 03:46 AM   #20
LcK
Member
 
LcK's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
LcK is on a distinguished road
Default

Da.

Merita cumparat daca esti pasionat de modul online.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
LcK is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:12 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL