INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 17-08-2004, 04:23 PM   #21
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

echipa de fete va evolua azi din cate stiu...cu siguranta va fi primul aur !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2004, 04:25 PM   #22
danutz_andrey
Guest
 
Default

Da,suntem prea buni la gimnastica ca sa ne poata bate cineva ....pacat ca la alte sporturi suntem destul de slabi.
  Reply With Quote
Old 17-08-2004, 04:27 PM   #23
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

ma uitam ieri la hanbal si juca croatia cu slovenia
dak ar juca romania la hanbal masculin cum joaca la feminin sigur am ajunge si noi pe locurile 5-6
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2004, 06:28 PM   #24
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

mie imi pare rau ca a cazut ala dar tot nu cred ca ne luam locul 2 . Dragulescu a dezamagit la SOL si la BARA
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 17-08-2004, 07:30 PM   #25
danutz_andrey
Guest
 
Default

Romania a castigat prima medalie la Olimpiada prin Camelia Potec la inot.Sper ca cesta sa fie inceputul unui lung sir de medalii.
  Reply With Quote
Old 17-08-2004, 09:05 PM   #26
-Razvan-
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Aug 16 2004, 12:41 PM
Cristina Ponor cred ca e romanca de care vorbesti (e draguta )
Asa o cheama...si ai dreptate!
  Reply With Quote
Old 17-08-2004, 10:38 PM   #27
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Iata ca am castigat pentru a doua oara consecutiv medalia de aur olimpica la gimnastica pe echipa...se vede ca suntem in forma la aceasta disciplina si asteptam mai multe medalii de la etapele de individual compus !!
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2004, 02:05 AM   #28
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

eu sper la inca 2-3 medalii la gimnastica.

la restul sporturilor nu stiu la ce mai putem lua in afara de canotaj si poate box
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2004, 07:31 PM   #29
danutz_andrey
Guest
 
Default

La calarie,sportivul nostru s-a clasat pe locul 75 din totzi atatia sportivi.Pur si simplu s-a facut de rusine.
  Reply With Quote
Old 18-08-2004, 11:38 PM   #30
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Cum adica domne s-a facut de rusine? E bine ca a participat. Hai sa te intreb o chestie. Ai auzit vreodata de Trevor Misipeka? E un atlet din Samoa Americana. Cand il privesti, te gandesti ca e probabil de la aruncarea greutatii sau de la alta disciplina de genul asta... El concureaza, insa, la sprint si are un record probabil mai slab ca al meu la 100 m plat, dar participa la toate campionatele importante! Si lumea il aplauda! De ce sa nu inscriem si noi cat mai multi sportivi la cat mai multe probe?
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:05 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL