INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-2009, 01:53 PM   #111
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Stiu ca esti ocupat si ti-am spus ca te inteleg! Eu doar ti-am dat niste sfaturi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2009, 03:18 PM   #112
sarbumirko3
Member
 
Join Date: Jan 2009
sarbumirko3 is on a distinguished road
Default

imi spuneti va rog frumos cum pot sa pun poze la jucatorii si daca stiti intrati pe id sarbu-mirko2000 si spunetimi va rog frumos...
sarbumirko3 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 01:16 PM   #113
AlexMulder
Member
 
Join Date: Jan 2009
AlexMulder is on a distinguished road
Default

Diouf s-a transferat Blackburn si Kevin Nolan la Newcastle..astea sunt the latest din Anglia
AlexMulder is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 04:20 PM   #114
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by AlexMulder View Post
Diouf s-a transferat Blackburn si Kevin Nolan la Newcastle..astea sunt the latest din Anglia
deja ii transferasem de ieri in joc sunt la curent cu tot ce misca, dar oricum mersi pt info.

se vor mai face insa 2-3 mutari in Anglia pana luni
una din ele ar putea fi Given la City sau Arsavin la Arsenal
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 06:58 PM   #115
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Arshavin am inteles ca deja s-a transferat. Zenit a acceptat oferta celor de la Arsenal, desi acum 2 saptamani spuneau ca nu vroiau sa-l vanda deloc!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 09:35 PM   #116
AlexMulder
Member
 
Join Date: Jan 2009
AlexMulder is on a distinguished road
Default

La Arshavin sunt multi impresari care vor si ei de-o vodca...Dar are nevoie Arsenal si cred ca luni il aconteaza....Real Madrid l-a imprumutat pe Faubert..poate stie Juande Ramos de ce..ca eu nu am idee....asa si Giovanni Dos Santos la Portsmouth,poate joaca aici ceva ca la Tottenham nu i-a priit. Si faza zilei..Arthuro,Lucian Goian si Izvoranu au ajuns la Terek Groznai...echipa aia are mai multi romani decat Cfr..

Last edited by AlexMulder; 31-01-2009 at 09:45 PM.
AlexMulder is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 10:19 PM   #117
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by AlexMulder View Post
La Arshavin sunt multi impresari care vor si ei de-o vodca...Dar are nevoie Arsenal si cred ca luni il aconteaza....Real Madrid l-a imprumutat pe Faubert..poate stie Juande Ramos de ce..ca eu nu am idee....asa si Giovanni Dos Santos la Portsmouth,poate joaca aici ceva ca la Tottenham nu i-a priit. Si faza zilei..Arthuro,Lucian Goian si Izvoranu au ajuns la Terek Groznai...echipa aia are mai multi romani decat Cfr..
Erau si ei deja transferati in joc inca de dupa-masa si sunt sigur ca inca voi mai avea destul de munca la transferuri facute in ultima clipa tocmai de aceea si am mereu deschise site-urile transfermarketweb.com si transfermarkt.de ca sa aflu totul imediat.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 10:50 PM   #118
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by AlexMulder View Post
La Arshavin sunt multi impresari care vor si ei de-o vodca...Dar are nevoie Arsenal si cred ca luni il aconteaza....Real Madrid l-a imprumutat pe Faubert..poate stie Juande Ramos de ce..ca eu nu am idee....asa si Giovanni Dos Santos la Portsmouth,poate joaca aici ceva ca la Tottenham nu i-a priit. Si faza zilei..Arthuro,Lucian Goian si Izvoranu au ajuns la Terek Groznai...echipa aia are mai multi romani decat Cfr..
Si eu ma gandeam la ideea cu impresarii, dar totusi sper sa-l ia Arsenal!
Apropo de Terek, parca nu mai aveau voie sa mai aduca jucatori straini, din cauza ca aveau prea multi in lot deja. Cum de i-a luat pe Goian, Arthuro si Izvoranu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2009, 11:17 PM   #119
AlexMulder
Member
 
Join Date: Jan 2009
AlexMulder is on a distinguished road
Default

Giovanni Becali a zis ca inca nu au semnat..dar nu vad de ce naiba s-a antrena cu Terek daca nu ar da macar probe...Mi se pare ca Arthuro e sigur...ailalti 2 s-ar putea sa semneze..oricum in est perioada de transferuri se termina pe 28 februarie
AlexMulder is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 01:16 AM   #120
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Sper sa semneze cu Terek pt ca mi s-a luat de ei,mai ales de izvoranu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL