INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 05-12-2008, 04:14 PM   #11
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Florinel1984 View Post
Pai trec aia prin mijloc ca prin branza. Asta daca nu joci cu LWB si RWB, si in cazul asta trebuie sa ai doi fundasi centrali puternici.
GK-RB-CD-CD-LB-CM-CM-RW-LW-ST-ST, Asta e 4-2-4 pe care-l foloseam la Steaua (FIFA_m 0 si dominam meciurile in 75% din cazuri. "Branza" e destul de puternica daca ai si jucatori pe masura!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2008, 10:19 PM   #12
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Am descoperit o treaba misto, care de fapt exista si la 08 dar nu prea functiona: daca pui un jucator pe lista de transferuri si nu se intereseaza nimeni de el atunci ofera-l tu unui club. Incearca toate campionatele. Eu l-am dat pe Miguel la Slavia Praga si pe Joaquin la Chelsea. Si am luat si bani buni pe ei. Pe Miguel 6 milioane si avea 32 de ani si pe Joaquin 16 milioane la 30 de ani. E unul dintre jucatorii care imi plac, dar venea tineretu tare de tot din spate, asa ca.....nici nu as fi vrut sa il vad rezerva.
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2008, 01:12 PM   #13
:P @ 7 0
Member
 
:P @ 7 0's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
:P @ 7 0 is on a distinguished road
Default

eu sunt in primu sezon cu hoffenheim
desi sunt adeptu jucatorilor tineri am facut un singur trasnfer pana acum si acesta este Roberto Carlos.chiar daca e puriu sper sa mai mearga 1 an 2 intrucat nu am solutii pt postu de fundas stanga si nc destui bani.joc 4 3 3 cu un dm -lm -rm ;2 cf si un st
app foarte bun este atacantul ibisevic(face toti banii )
:P @ 7 0 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2008, 06:00 PM   #14
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Florinel1984 View Post
Am descoperit o treaba misto, care de fapt exista si la 08 dar nu prea functiona: daca pui un jucator pe lista de transferuri si nu se intereseaza nimeni de el atunci ofera-l tu unui club. Incearca toate campionatele. Eu l-am dat pe Miguel la Slavia Praga si pe Joaquin la Chelsea. Si am luat si bani buni pe ei. Pe Miguel 6 milioane si avea 32 de ani si pe Joaquin 16 milioane la 30 de ani. E unul dintre jucatorii care imi plac, dar venea tineretu tare de tot din spate, asa ca.....nici nu as fi vrut sa il vad rezerva.
La 08, daca foloseai optiunea "offer to club" tu primeai pe el doar valoarea de piata (market value), chiar daca, sa presupunem, ai fi cerut peste acea valoare!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2008, 09:12 PM   #15
LulaLula
Member
 
Join Date: Nov 2008
LulaLula is on a distinguished road
Default

eu joc 4 3 1 2 cu 1 dm 2 cm 1 am si 2 st, pe normal, cu inter am dat 41 de goluri cu un stirker si 28 cu al 2lea, + am are si el vreo 20 si vreo 35 de pase decisive, ,
LulaLula is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2008, 01:48 PM   #16
MrMario
Member
 
Join Date: Dec 2008
MrMario is on a distinguished road
Default

Treaba cu "offer player to a club" am folosito foarte mult la fm08 scapi mai rpd de jucatori ... plus ca la cei tineri iei chiar mai bine decat market value...

cat despre fm09 ... am inceput cu steaua... am facut curatenie(satisfactie mare sa-l vand pe lovin) ... joc 4-3-1-2 LB CD CD RB LM CM RM AM ST ST am repatriat cativa jucatori care erau pe imprumut plus ca acuma vreau sa aduc fundasii laterali ai lu Man U (gemenii)+ cativa de la tineret care mai intai ii pun sa joace la rezerve ca sar mai rpd acolo pedriel a luat jumatate de stea si echipa in al 2lea(fara transferuri) e de 790 ....
MrMario is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 10:25 AM   #17
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Fratilor, aveti mare grija cu echipa a doua A mea nu a fost inscrisa in primele 2 sezoane in nicio competie (nu stiu de ce si nici nu ma interesa, poate pt ca nu aveam destui jucatori) dar dupa ce am promovat cativa de la tineret, au inceput oamenii sa joace. Si cum joaca......
Daca ar putea sa promoveze din Segunda division ar promova in fiecare an, ba cred ca ar ajunge si in primele 5 in Primera. Joaca aia superbine, si au niste leveluri de te sperie, de la 70 pana la 80 (si sa nu uitam ca vb de niste jucatori de max 23 de ani). Cei care sunt titulari la echipa a doua ar putea fi titulari oricand la mine, dar nu reusesc sa scap de ceilalti Asa ca, mare grija de tineret, ca ei sunt viitorul.
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2008, 03:27 PM   #18
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

l-a gasit cineva pe lulinha in joc??
eu nu l-am gasit si am si primul patch instalat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2008, 07:15 PM   #19
:P @ 7 0
Member
 
:P @ 7 0's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
:P @ 7 0 is on a distinguished road
Default

da normal k este in joc eu cel putin l-am gasit
:P @ 7 0 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2008, 07:59 PM   #20
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
l-a gasit cineva pe lulinha in joc??
eu nu l-am gasit si am si primul patch instalat
Il gasesti la echipa SC Corinthians din Brazilia.Asta in cazul in care asta e jucatorul despare care spuneai tu.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:23 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL