INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > 2010 Fifa World Cup

View Poll Results: Cine câştigă Grupa G?
Brazilia 29 65.91%
Coreea de Nord 3 6.82%
Côte d'Ivoire 4 9.09%
Portugalia 8 18.18%
Voters: 44. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 16-06-2010, 01:19 AM   #21
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Maicon a vrut sa suteze acolo. A tras o privire in careu, a vazut ca nu e niciun jucator liber si a sutat. Lucrul asta, zic eu, e calr si pentru ca brazilianul a tras cu exteriorul.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 16-06-2010, 07:44 PM   #22
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by M.I.L.32 View Post
Prima repriza nu am vazut-o , dar in partea a 2-a Brazilia a facut un joc bun. Coreea nu a prea atacat , dar s-au aparat foarte bine si au reusit pe final sa inscrie un gol frumos , dupa o actiune la fel de frumoasa. (oricum au facut un meci mare )

PS : ma contrazic aici cu un prieten - Voi ce spuneti ? A vrut sa trimita spre poarta Maicon sau a incercat sa centreze ? (eu cred ca a vrut sa centreze si nu i-a reusit )
Si eu sunt de aceeasi parere cu @lyn. Maicon a vrut sa suteze acolo. Era nimereala daca era vorba de Scarlatache in postura lui Maicon.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
brazilia, cm 2010, coreea de nord, côte d'ivoire, grupa g, portugalia

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:48 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL