INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > 2010 Fifa World Cup
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-2010, 12:07 PM   #31
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

Cum se cheama melodia?

Last edited by mariusghe; 29-01-2010 at 12:12 PM.
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 29-01-2010, 01:54 PM   #32
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

K'naan - Wavin' Flag [2010 World Cup Official Theme]
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 03:14 PM   #33
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by 6cai View Post
Ba cand scoti tu un joc nu ca fifa 10 ca fifa 99 atunci sa comentezi de aia de EA clar?Pe ps3/xbox 360 este cel mai tare joc cu fotbal asa ca gura.
Edit:uli nu fi asa sigur nush daca tu ca firma mare ai mai scoate jocuri pe pc unde pirateria e in floare!
Fifa 10 pe console e departe de a fi un joc bun. E mai degraba o bataie de joc la adresa celor ce au dat bani pe el. Au ajuns sa si inchida si sa ascunda topicuri cu probleme ale jocului spunand ca au vazut problemele, le-au transmis dar nu vor scoate nici un patch.

DIn punctul meu de vedere sa nu mai scoata nici un joc, nici macar pe console, ca oricum sunt niste incompetenti.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 03:16 PM   #34
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

mns, daca FIFA pe consola e joc slab pe PC atunci e un joc ce merita o nota CU MINUS, nici macar 0.
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 04:33 PM   #35
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Macar pe PC jocul nu are bug-uri ce fac imposibil jocul offline.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 04:50 PM   #36
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

are mare dreptate mns.. poi eu anul trecut eram la mare si era prin apropiere o sala de jocuri si mam jucat pe fifa 09 si cand am executat un corner surpriza bug jucatorul statea cu picioarele pe panourile de publicitate si chiar vb cu fratemeu ca nu doar pe pc vedem buguri ci si pe console.. dak nu va aparea pe pc probabil ca imi voi lua un psp3 sau voi astepta toamna lui 2011 cand va aparea pes 11
cristy21 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 05:05 PM   #37
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Macar pe PC jocul nu are bug-uri ce fac imposibil jocul offline.
Da, si preferi sa joci ping-pong fara bug-uri ?
Cat despre bug-uri in FIFA PC, ia uite aicea unul clasic: http://www.youtube.com/watch?v=S-6Y7F86WJQ

Last edited by CrossFadeRo; 30-01-2010 at 05:08 PM.
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 05:18 PM   #38
cristy21
Member
 
Join Date: Oct 2009
cristy21 can only hope to improve
Default

am vazut adineauri ce pot zice nui vina nici amea nici ata si nici alui nimanui daca inapoiati aia de la ea nu remediaza problema
cristy21 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 06:51 PM   #39
kanye_west
Member
 
kanye_west's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest
kanye_west will become famous soon enough
Default

FIFA 10 pe console nu e asa de bun cum credeti voi ca este.
Eu nici nu ma mai joc din cauza unui bug in Manager Mode ( cand am semnat cu Wolfsburg mi-a arat - 3 miliarde de euro buget, nu puteam sa fac nici un transfer).
Sunt o gramada de buguri in joc, eu il jucam doar pentru Manager Mode, dar nu ai cum sa continui cu asemena buguri.

Sunt curios cat o sa coste FIFA World Cup 2010 varianta Xbox 360 ca asta ma intereseaza.
kanye_west is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2010, 08:31 PM   #40
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

cred ca acum doua luni am citit o stire legata de fifa10 pe console se pare ca sunt 65 sau 75 de bug-uri si baietii au scos care repara doar cateva din acestea.
de luni buni ii tot bat la cap pe ai mei si incerc sa-i conving ca la vara sa-mi ia consola!
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
world cup 2010


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL