INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-06-2009, 09:20 PM   #581
Anaconda2500
Member
 
Join Date: Aug 2008
Anaconda2500 is an unknown quantity at this point
Default Am si eu o problema

Deci , am instalat fifa 08 , si am pus si crack (liga 1 nu am mai pus) ... si dau dublu click sa intru in joc , imi arata la inceput ca se incarca si nu imi mai intra in joc !
Anaconda2500 is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2009, 09:24 PM   #582
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Anaconda2500 View Post
Deci , am instalat fifa 08 , si am pus si crack (liga 1 nu am mai pus) ... si dau dublu click sa intru in joc , imi arata la inceput ca se incarca si nu imi mai intra in joc !
Asta va trebuie daca folositi asemenea metode pentru a juca un joc. Atata timp cat voi continuati sa fiti incapatanati, nu cred ca puteti avea pretentia sa va mearga jocurile bine. Nu cred ca e cineva pe forum care sa poata sa te ajute, din moment ce regulamentul forumului ii interzice.

PS: Nu trebuia sa deschizi un alt thread daca ai postat deja problema aici, nu-si are rostul incarcarea forumului cu thread-uri nefolositoare.

Last edited by Varaloi; 19-06-2009 at 09:26 PM.
  Reply With Quote
Old 09-07-2009, 06:56 PM   #583
adryanoo
Member
 
Join Date: Jul 2009
adryanoo is on a distinguished road
Default

sall
am si io o problema la fifa 08.
intru in fifa si peste aprox 2-3-5 min. mi se bloqeaza(pe imaginea kre e sau in joc) si nu mai pot sa fak nimic, tre sa apas pa butonu de restart.spunetimi si mie d la ce sa fie ?
adryanoo is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2009, 10:08 PM   #584
b_ady20
Guest
 
Default

Pai ar trebui sa incepi prin a da mai mult detalii, de exemplu daca ai jocul cumparat din magazin, configuratia ta indeplineste cerintele minime, ai vreun patch instalat, ce versiune de windows ai... etc. Altfel nu cred ca te poate ajuta cineva
  Reply With Quote
Old 10-07-2009, 09:47 AM   #585
fratelo
Member
 
fratelo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Location: Bucharest ;x
fratelo is an unknown quantity at this point
Wink

cum dai lovitura libera pe sus si tare?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fratelo is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2009, 11:04 AM   #586
adryanoo
Member
 
Join Date: Jul 2009
adryanoo is on a distinguished road
Default

Pai ar trebui sa incepi prin a da mai mult detalii, de exemplu daca ai jocul cumparat din magazin, configuratia ta indeplineste cerintele minime, ai vreun patch instalat, ce versiune de windows ai... etc. Altfel nu cred ca te poate ajuta cineva.

raspuns:


nu am jocu cumparat din magazin.l-am descarcat dp net mai exact utorrent.
am winodows xp sp2,...placa video gfx 5500 (256 mb ), ram 1,5 gb, procesor amd sempron 3000+ 1,8 ghz.NU am niciun peatch instalat.
adryanoo is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2009, 11:13 AM   #587
b_ady20
Guest
 
Default

S-ar putea sa fie de la versiunea "neoficiala" a jocului pe care o ai.. cerintele minime le indeplinesti, numai vreun virus ceva in windows sa nu ai sau daca nu, parerea mea e ca din cauza ca ai jocul piratat . Incearca sa iei alta versiune sau sa-l cumperi daca vrei neaparat sa-ti mearga.
  Reply With Quote
Old 10-07-2009, 11:23 AM   #588
adryanoo
Member
 
Join Date: Jul 2009
adryanoo is on a distinguished road
Default

akm am incerqt sa bag fifa 05 si la 100 % zice da o eroare si sa bloqeaza oleak calc.oare sa fie d la hard.
dami si mie id tau sa mai vb pa mess
sau bagal pa al meu cisse_ady17
adryanoo is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2009, 07:58 PM   #589
drhaos
Member
 
Join Date: May 2008
drhaos is on a distinguished road
Default

ma am bagat si eu update si la 60% mi se blocheaza si zice ceva de genu cu old file ....
drhaos is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2009, 08:01 PM   #590
b_ady20
Guest
 
Default

Exprima-te mai clar, ce update ai bagat .. De unde update si ce versiune de fifa ai, originala sau piratata?
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL