INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 21-07-2012, 11:20 PM   #321
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ultimul update oficial contine toate transferurile pana la data de 1 iunie 2012.

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

Quote:
Originally Posted by zece View Post
Pai si ce as fi putut strica. Am transferat niste jucatori si atat.
Daca ai facut doar niste transferuri n-ar trebui sa ai astfel de probleme. O liga nu mai devine disponibila daca:
- ai umblat la componenta ligilor si ligile nu sunt "pline"
- ai umblat la calendar si ai uitat sa pui datele de desfasurare a etapelor din liga/cupa/cupa ligii/supercupa.
- ai umblat la setarile ligilor si n-ai programat tintarul de desfasurare al meciurilor din campionat.
- ai instalat un script care nu corespunde cu liga respectiva. In cazul asta, este posibil sa nu ti se mai deschida nici editorul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-07-2012, 12:12 PM   #322
bz01vip
Member
 
Join Date: Jul 2012
Location: Pe marte
bz01vip is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to bz01vip
Default

Salutare tuturor

O mica intrebare

In meniul principal al jocului ,la CLUB nu pot intra in Stadium , Merchedashin , tiketing , sponsoring

Cand am inceput cariera , la un moment dat era o intrebare in meniu - unde puteam sa aleg/ bifez atat viata personala cat si cealalta chestie . Am bifat doar partea cu viata personala pentru ca din ce am citit la cealalta chestie se intelegea ca pot sa "o activez" si din meniu dupa ce incep jocul .

Va rog ajutati-ma sa "deblochez" si celelalte din meniu .

Multumesc !
bz01vip is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2012, 12:28 PM   #323
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cred ca ai ales sa nu te ocupi decat de partea sportiva a echipei. Nu poti sa dai inapoi decat daca incepi o cariera noua!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2012, 01:51 PM   #324
DaniRot
Member
 
DaniRot's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucuresti
DaniRot is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to DaniRot
Default

Stie cineva cum pot sa salvez modificarile facute la 5 year assessment?
Cand dau write si save nu le salveaza si nu inteleg de ce.
DaniRot is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2012, 12:36 PM   #325
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Dupa ce termini de editat ceva in editor, intai dai save si dupa aceea dai write!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2012, 03:47 PM   #326
bogdanbn
Member
 
Join Date: May 2009
bogdanbn is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare unde pot vedea coeficientu uefa sau nu se poate ?
bogdanbn is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2012, 06:29 PM   #327
evelin12mai
Member
 
Join Date: Apr 2011
evelin12mai is on a distinguished road
Default

se poate modifica banii pe care ii primesc echipele din cupele europene?sumele pe care le primesc din cupele europene nu sunt nici macar aproape de cele reale
evelin12mai is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2012, 09:49 AM   #328
un alt Stelist
Member
 
un alt Stelist's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Ploiesti
un alt Stelist is on a distinguished road
Default ..

Sal,,Astristul'' am si eu o curiozitate,(fiind din acelasi oras cu tine) tu te-ai bagat la Liga Minifotbal? Presupun ca daca esti pasionat de fotbal in general ar trbui sa si joci pe viu nu?

// n-am timp de asa ceva.

Last edited by Astristul; 16-08-2012 at 11:32 PM.
un alt Stelist is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2012, 10:55 AM   #329
StRacer
Member
 
Join Date: May 2011
StRacer is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bogdanbn View Post
Am si eu o intrebare unde pot vedea coeficientu uefa sau nu se poate ?
in editor, selectezi o tara si dai pe 5-years Assessment
StRacer is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2012, 11:34 PM   #330
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by evelin12mai View Post
se poate modifica banii pe care ii primesc echipele din cupele europene?sumele pe care le primesc din cupele europene nu sunt nici macar aproape de cele reale
Da, se poate, dar nu cu ajutorul editorului ci in scripturile propriu-zise. E complicat de explicat asa ca mai bine ti-ai instala ultimele scripturi pentru astfel de competitii si vei fi recompensat cu sumele dorite.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL