INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-2010, 10:13 PM   #21
CrossFadeRo
Banned
 
Join Date: Jan 2010
CrossFadeRo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Paul View Post
Tipul ce a scris acolo poate nu are foarte multe cunostinte in limba engleza si o fraza cu inteles de genul "Fifa 11 o sa aiba doar putine imbunatatiri in manager mode" a transformat-o fara sa vrea in "Nu vom avea manager mode"

Este imposibil sa nu aibe manager mode un joc ca FIFA, daca nu ar avea era multiplayer only pentru ca nu stiu cat de distractiv e sa joci doar la kick-off
Nu e deloc.Desi poate bat putin campii joc FIFA 10 pe PS3 iar la Kick-Off mi se pare un jeg, adica tot jocul ala bun e dar nu are niciun pic de farmec, nu ma bucur cand dau gol, si nici nu ma intereseaza daca iau.
Farmecul e cand iti alegi o echipa din Liga a 4-a engleza, incepi si joci pe un stadion de 5.000 locuri, si pe control manual incepi sa bati tot ce-ti iese in cale cu jucatori tineri care cresc de la meci la mec, in timp ce la goluri auzi niste aplauze superb realizate din tribuna, alaturi de niste celebrari, de asemenea, adevarate.Ala e farmecul jocului in Offline.
Desigur, mai e si online-ul, plus ca si daca incepi MM cu o echipa mare tot e frumos.
Oricum, Kick-Off sucks.

Last edited by CrossFadeRo; 08-07-2010 at 10:17 PM.
CrossFadeRo is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2010, 10:53 PM   #22
vladinho96
Member
 
vladinho96's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Iscroni,Aninoasa,Petrosani,HD
vladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nicevladinho96 is just really nice
Send a message via Yahoo to vladinho96
Default

Quote:
Originally Posted by CrossFadeRo View Post
Nu e deloc.Desi poate bat putin campii joc FIFA 10 pe PS3 iar la Kick-Off mi se pare un jeg, adica tot jocul ala bun e dar nu are niciun pic de farmec, nu ma bucur cand dau gol, si nici nu ma intereseaza daca iau.
Farmecul e cand iti alegi o echipa din Liga a 4-a engleza, incepi si joci pe un stadion de 5.000 locuri, si pe control manual incepi sa bati tot ce-ti iese in cale cu jucatori tineri care cresc de la meci la mec, in timp ce la goluri auzi niste aplauze superb realizate din tribuna, alaturi de niste celebrari, de asemenea, adevarate.Ala e farmecul jocului in Offline.
Desigur, mai e si online-ul, plus ca si daca incepi MM cu o echipa mare tot e frumos.
Oricum, Kick-Off sucks.
corect....modul Kick-Off este o mare prostie...
Manager Mode si Online sunt farmecul jocului.......
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
vladinho96 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2010, 11:14 PM   #23
Cristi none
Member
 
Join Date: Jan 2010
Cristi none is on a distinguished road
Default

sper sa nu fie aceeasi problema ca la pes sa nu poti juca in retea daca nu il cumperi
ORICUM O VESTE SPLENDIDA, DAR PACAT CA NU O SA-MI PERMITA CALCULATORU SA JOC DACA O SA FIE FOARTE MARI CERINTELE
Cristi none is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2010, 11:38 PM   #24
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Cristi none View Post
sper sa nu fie aceeasi problema ca la pes sa nu poti juca in retea daca nu il cumperi
Aceea nu e o problema , e special facuta pentru a "obliga" persoanele sa cumpere jocul original.

Suna bine fifa11 ng - pacat ca am o rasnita de pc ... sper sa-mi cumpar unul mai bun in toamna si apoi "let the game begin"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2010, 11:54 PM   #25
Cyclone
Member
 
Join Date: Sep 2009
Location: Cluj-Napoca
Cyclone is on a distinguished road
Default

Cred ca cerintele o sa fie la fel ca la GTA 4 sau cel putin prin apropiere.
Cyclone is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 12:13 AM   #26
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Quote:
Originally Posted by Juverdeanu View Post
pe ps2 este deja next gen , cum sa fie , off
Pe ps2 este mai bun ca pe pc, dar nu este next gen. E diferenta mare...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 12:17 AM   #27
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Cyclone View Post
Cred ca cerintele o sa fie la fel ca la GTA 4 sau cel putin prin apropiere.
Ai sa vezi cand apare ca nu ai dreptate, cerintele dupa parerea mea o sa fie cel putin decente.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10

Last edited by Paul; 09-07-2010 at 12:43 AM.
Paul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 09:48 AM   #28
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

GTA 4 a fost prost optimizat, si de asta cred ca cerintele la FIFA 11 vor fi mai mici
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 10:02 AM   #29
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Rest In Peace Pes
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 10:27 AM   #30
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by EmoHuhn View Post
Rest In Peace Pes
Eee.. Not yet! Sa vedem cum va fi si PES

Si legat de cerinte... Ce GTA IV? Cerintele o sa fie decente, nu va faceti probleme.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL