INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 04-02-2009, 11:31 AM   #81
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
2. Ati instalat ambele Patch-uri oficiale.
3. Ati copiat Update-ul aparut ieri in joc.
2. Patch-urile pentru FM08 sau FM09???
3. Ce update???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 11:37 AM   #82
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Pentru cei care vor sa foloseasca baza de date a lui rabesandratana in 09, ea poate fi folosita doar daca:
1. Ati instalat FIFA_M 08.
2. Ati instalat ambele Patch-uri oficiale.
3. Ati copiat Update-ul aparut ieri in joc.
4. Ati deschis editorul si ati Salvat baza de date (File-> Save, in stanga sus).
5. Acum puteti copia baza de date in directorul principal din FIFA_M 09.

Daca aveti nelamuriri postati-le aici!
WTF??? Fifa 07 nu trebuie si el instalat si apoi dezinstalat ca sa fim siguri ca e totul ok?
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 11:38 AM   #83
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
Omu nici nu le-a postat pe acest thread, ci doar le are in semnatura
Esti foarte profund in gandire, nu uita sa respiri.

Scuza-ma nu am vrut sa te jignesc. Sunt suparat pe seful meu, nu pe tine, dar lui nu prea pot sa ii zic asta.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !

Last edited by Florinel1984; 04-02-2009 at 11:52 AM.
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 11:44 AM   #84
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Nu stiu de ce s-a divagat atat de mult de la subiectul propriu zis. Titlul este "Sa facem poze pt jucatori". Eu am postat aici poze pe care le-am facut si pentru ca oamenii sa le poata folosi in FM 09. Unii au venit cu liste intregi de poze pe care le doreau si astfel eu i-am anuntat ca la sectiunea Fifa Manager 08 vor gasi un patch pentru Fifa M 08 din care pot extrage doar cele peste 14.000 de poze si sa le foloseasca in FM09.

Iar dupa spusele lui Urmelinho si Astristul se pare ca el poate fi folosit si in FifaM09 daca urmati pasii dati de ei.

Pentru discutii legate de FM08, va astept le sectiunea dedicata acestuia "Update FM08"
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 11:57 AM   #85
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Florinel1984 View Post
WTF??? Fifa 07 nu trebuie si el instalat si apoi dezinstalat ca sa fim siguri ca e totul ok?
FIFA 07? Ce legatura are jocul ala cu FIFA_M 08 si 09?

@ papimig
Patch-ul 1 si 2 de la FIFA_M 08.
Daca am inceput cu FIFA_M 08, e normal sa continui cu patch-urile de la acel joc. Uita-te in pasi si observa, ca abia la ultimul vorbesc de FIFA_M 09. Urmeaza pasii cum ti-am spus si il vei putea folosi!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 12:09 PM   #86
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
FIFA 07? Ce legatura are jocul ala cu FIFA_M 08 si 09?

@ papimig
Patch-ul 1 si 2 de la FIFA_M 08.
Daca am inceput cu FIFA_M 08, e normal sa continui cu patch-urile de la acel joc. Uita-te in pasi si observa, ca abia la ultimul vorbesc de FIFA_M 09. Urmeaza pasii cum ti-am spus si il vei putea folosi!
Nu ai inteles ironia mea fina.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 12:26 PM   #87
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Am inteles-o dar nu inteleg de ce ai facut-o? Eu doar am explicat pasii pentru cei care vor sa foloseasca acea baza de date in 09.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 12:39 PM   #88
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Am inteles-o dar nu inteleg de ce ai facut-o? Eu doar am explicat pasii pentru cei care vor sa foloseasca acea baza de date in 09.
M-am enervat, de aia! Ca nu mai joc FM09 de o saptamana ca am asteptat sa vina patchu asta ca sa ma bucur din plin de toate pozele si acum aflu ca nu mere decat pe 08, pe care l-am facut cadou (deci nu pot sa il mai instalez/dezinstalez, whatever) cuiva care nu e din Romania si nici nu am de gand sa conduc 3000 de km sa il recuperez pt ca nu mai am zile de concediu. Si din cauza asta azi sunt nervos (doar azi, maine o sa fiu ok).
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 12:52 PM   #89
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Sa speram.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2009, 01:32 PM   #90
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Florinel1984 View Post
M-am enervat, de aia! Ca nu mai joc FM09 de o saptamana ca am asteptat sa vina patchu asta ca sa ma bucur din plin de toate pozele si acum aflu ca nu mere decat pe 08, pe care l-am facut cadou (deci nu pot sa il mai instalez/dezinstalez, whatever) cuiva care nu e din Romania si nici nu am de gand sa conduc 3000 de km sa il recuperez pt ca nu mai am zile de concediu. Si din cauza asta azi sunt nervos (doar azi, maine o sa fiu ok).
Si de ce nu ii dai un mail sau un sms sa iti trimita CD-KEY, pentru ca pana la urma asta e important. De kit faci tu rost



Spuneti-mi si mie va rog daca aceste poze ale jucatotilor se vad la voi in joc, ca la mine NU
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by papimig; 04-02-2009 at 11:13 PM.
papimig is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:49 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL