INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-2011, 05:52 PM   #21
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by CLAUDIO`7 View Post
Si ce farmec are asa?! sau tu pui accent pe partea manageriala?

Nu are nici un farmec, imi place doar sa ma distrez, oricum peste 2-3 zile ma plictisesc si incep cariere la alte echipe
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2011, 07:17 PM   #22
lilwayne
Member
 
Join Date: Sep 2010
lilwayne is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CLAUDIO`7 View Post
Greseala mare, l-ai vandut pe Sissoko...care in cativa ani o sa ajunga cel mai bun mijlocas la inchidere din FIFA, iar tu ai cumparat doi mijlocasi ofensivi... ozil...s-a si accidentat...sincer, nu prea stii sa faci afaceri...)

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------



Respect!
Fiecare isi construieste echipa in felul lui , eu in cazul de fata am vrut o echipa mult mai ofensiva si am cumparat ozil si kross. Si sa intamplat ca sistemul asta sa nu dea randament , asta este . Voi remedia situatia si voi continua. O seara buna!
lilwayne is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2011, 08:04 PM   #23
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by jerycho View Post
Am cariera cu FC Bury ->nPower League1) ,transferuri mici si e mai palpitant cand incepi cu echipe mici ca te mandresti mai apoi cu ce ai realizat...acum nu stiu cati dintre voi a-ti auzit de Omar Ramos ,John Smith ,Robson..etc pe care i-am luat ori de la free agents ori cu max 150k euro.La capitolul vanzari ma mandresc cu 2 jucatori pe care am luat dublu cat costau ei(aprox 2 mil pe aman2)
Sa auziti chestie:..deci am dat la scout,mrg la Bury n-am bani de scouteri buni asa ca pe cel mai ieftin pe ala l-am luat..mrg nu asta e ideea..faza e ca dupa cateva luni(in joc) mi-a desc in Romania un jucator..Dan Mircea -16 ani- ST...deci la "youth scout" imi spunea un aprox de OVR intre 48-65..iar potentialul intre 80-99!..i-am oferit un contract a acceptat..omu' are 16 ani e in crestere..am obs ca pe parcurs se updateaza si inaltimea si greutatea lucru pe care nu credeam ca va fi posibil vreodata.Deci are 52 OVR si dupa 3-4 partide la Squad report are+2 la growth,si e in crestere.

Concluzie:incercati si Scoutul pt ca exista sanse sa apara jucatori mai buni de la scout decat cei din fifa
jerycho is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2011, 09:21 PM   #24
zece
Member
 
Join Date: Mar 2010
zece is on a distinguished road
Default

Care are potential mai mare M'vila, Sissoko sau Mikel ?
zece is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2011, 12:54 AM   #25
vladuttz18
Member
 
Join Date: Sep 2010
vladuttz18 is on a distinguished road
Default

Eu am inceput cu Liverpool este echipa mea de suflet iar Gerrard si Suarez sunt idolii mei. Sunt in noiembrie 2017 si echipa mea arata astfel

Portar
M.ter Stegen
Fundasi
Kelly
Coates
S.de Vrij
Coentrao
Mijlocasi
Toivonen
Gerrard
Nolito
Atacanti
Welbeck
Carroll
Suarez
vladuttz18 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2011, 11:43 AM   #26
lilwayne
Member
 
Join Date: Sep 2010
lilwayne is on a distinguished road
Default

Am ajuns in sezonul 2 ca manager la PSG si bineinteles ca am facut cateva transferuri.

Am vandut:

Ozil-38 mil euro
Gameiro-31 mil euro
Menez-27 mil euro
Bisevac-10 mil euro
Sirigu-10 mil euro
Bodmer-13 mil euro

Am cumparat:
Hummels-30 mil euro
Javi Martinez-25 mil euro
Benzema-30 mil euro
Gael Kakuta-15 mil euro
Sankhare-5 mil euro
Yanis Tafer-9 mil euro.

Am terminat primul sezon pe locul doi . Sezonul acesta am c-a obiectiv castigarea campionatului , cupa frantei si semifinale UCL , sper sa ating obiectivele cu lotul actual. Daca va fi nevoie de intariri o voi face in iarna

Edit: am ajuns in perioada de transferuri din iarna si am considerat ca am nevoie de o aparare mai puternica si de aceea l-am cumparat pe Pique- 35,5 mil euro. Acum sper ca echipa va fi mult mai stabila si voi indeplini obiectivele

Last edited by lilwayne; 04-10-2011 at 01:21 PM.
lilwayne is offline   Reply With Quote
Old 04-10-2011, 12:19 PM   #27
guitarhero
Member
 
guitarhero's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Location: orastie,ploiesti
guitarhero is on a distinguished road
Default

eu am sa incep la swindon town din npower league 2.cred ca la inceput voi cauta la free agent si pe la youth,scout si asta datorita bugetului... am ales swindon ca e in cea mai joasa liga si deci o sa am mult de lucru , fara simulare. au ca sponsor de deplasare chiar fifa 12 si am descoperit intamplator,il au legitimat de anul asta pe magera. Din pacate vb la viitor pt ca eu am comandat fifa pt ps3 de o saptamana si nici acum nu a ajuns....

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

si mai am o intrebare de care am uitat sa zic. revin la fifa dupa multi ani asa ca nu stiu daca in timpul carierei de manager te poti ''transfera'' la un alt club fara a fii nevoit sa incepi o cariera noua la clubul respectiv?
guitarhero is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2011, 12:18 AM   #28
CLAUDIO`7
Member
 
CLAUDIO`7's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: IASI
CLAUDIO`7 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by zece View Post
Care are potential mai mare M'vila, Sissoko sau Mikel ?
Man, sunt jucatori cu profile diferite...toti au un potential mare...

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:13 AM ----------

Quote:
Originally Posted by guitarhero View Post
eu am sa incep la swindon town din npower league 2.cred ca la inceput voi cauta la free agent si pe la youth,scout si asta datorita bugetului... am ales swindon ca e in cea mai joasa liga si deci o sa am mult de lucru , fara simulare. au ca sponsor de deplasare chiar fifa 12 si am descoperit intamplator,il au legitimat de anul asta pe magera. Din pacate vb la viitor pt ca eu am comandat fifa pt ps3 de o saptamana si nici acum nu a ajuns....

---------- Post added at 12:19 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

si mai am o intrebare de care am uitat sa zic. revin la fifa dupa multi ani asa ca nu stiu daca in timpul carierei de manager te poti ''transfera'' la un alt club fara a fii nevoit sa incepi o cariera noua la clubul respectiv?
Si eu as vrea sa incep o cariera cu Charlton Athletic (Npower League 2), sa-i duc in Premier League, unde le e locul...fara simulari.
Da, poti sa pleci la alt club, dar s-ar putea sa nu primesti cine stie ce oferte, depinde de performantele tale.
__________________
Doar Poli 1945, cealalta e un hibrid!
Anti Bucuresti!
CLAUDIO`7 is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2011, 07:12 AM   #29
guitarhero
Member
 
guitarhero's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Location: orastie,ploiesti
guitarhero is on a distinguished road
Thumbs up

[/COLOR]

Si eu as vrea sa incep o cariera cu Charlton Athletic (Npower League 2), sa-i duc in Premier League, unde le e locul...fara simulari.
Da, poti sa pleci la alt club, dar s-ar putea sa nu primesti cine stie ce oferte, depinde de performantele tale. [/QUOTE]

pai asta e farmecul la cariera... mult succes la charlton athletic. ai dreptate chiar merita.
guitarhero is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2011, 03:54 PM   #30
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

Charlton este in nPower League1...o am ca adversar in cariera si au niste jucatori destul de bunicei...
jerycho is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL