INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-2009, 01:13 PM   #1
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Arrow RLSP FIFA Manager 10

Dupa cativa ani de pauza, echipa FIFA Romania revine cu cel mai popular patch dar de data asta pentru FIFA Manager: RLSP FIFA Manager 10!
Cum pana acum seria RLSP a fost ceva obisnuit creat de echipa FIFA Romania, RLSP se extinde anul acesta si va crea pentru voi un patch care incearca sa aduca Romania cat mai aproape de cerintele voastre si de realitatea de zi cu zi. Va fi unul dintre cele mai complexe patchuri care va cuprinde o varietate mare de elemente, pentru a satisface toate gusturile pasionatilor de FIFA Manager.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2010, 10:01 PM   #2
bogzy55
Member
 
Join Date: May 2009
bogzy55 is on a distinguished road
Default CAND APARE RLSP FIFA Manager 10

CAND APARE RLSP FIFA Manager 10
bogzy55 is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2010, 05:47 PM   #3
mariusghe
Banned
 
mariusghe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
mariusghe is on a distinguished road
Default

Astristule, nu te supara pe mine dar mai scoateti rlsp fifam ?...Oricum la un v2 nu ne putem astepta din moment ce va ia atat de mult timp v1...Inainte sa apara update 4 ai zis ce transferuri va contine rlsp-ul cand te-a intrebat cineva dar din moment ce update 4 a aparut odata cu transferurile banuiesc ca ati trecut cu mult timp data la care va-ti fi asteptat sa terminati...Acum mai mult la rlsp ati avea de facut doar pozele...Banuiesc ca ati renuntat sa mai faceti rlsp...

// da, o sa-l scoatem!

Last edited by Astristul; 22-03-2010 at 10:58 PM.
mariusghe is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2010, 10:00 AM   #4
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Te invit sa le folosesti.
da ce sa spun....acuma in lumea asta numai voi faceti patchuri adevarate...restu sunt "rubish" ... pacat ca la voi dureaza un secol...
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 03:40 PM   #5
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default salut

PT Astristul

UN MIC AJUTOR

anul trecut cred, am refacut de la zero pt voi sigla FC Snagov...totusi copia aceea prezinta unele "defecte", in special la reprezentarea vulturului..de aceea, pt ca am descoperit sursa de unde a furat cel care a desenat acea sigla pt snagov, vreau sa intreb daca v'ar fi de folos sa refac sigla, de data asta mult mai aproape de realitate?


PS . cineva a gasit de cuviinta sa posteze sigla facuta de mine anul trecut pe brandsoftheworld.com ...si sa si trecut autor.
PS 2. observ cu parere de rau ca sigla aceea ce am refacuto pt un patch al unui joc, s'a raspandit pe tot netul ca si sigla autentica a fc snagov.

Last edited by cristiantodean; 23-03-2010 at 03:47 PM.
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 07:38 PM   #6
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by cristiantodean View Post
PT Astristul

UN MIC AJUTOR

anul trecut cred, am refacut de la zero pt voi sigla FC Snagov...totusi copia aceea prezinta unele "defecte", in special la reprezentarea vulturului..de aceea, pt ca am descoperit sursa de unde a furat cel care a desenat acea sigla pt snagov, vreau sa intreb daca v'ar fi de folos sa refac sigla, de data asta mult mai aproape de realitate?


PS . cineva a gasit de cuviinta sa posteze sigla facuta de mine anul trecut pe brandsoftheworld.com ...si sa si trecut autor.
PS 2. observ cu parere de rau ca sigla aceea ce am refacuto pt un patch al unui joc, s'a raspandit pe tot netul ca si sigla autentica a fc snagov.

Noi avem logoul celor de la FC Snagov si e mult diferit fata de al tau.
Multumim mult pentru intentia de a ajuta.
Imi pare rau ca cineva ti-a furat munca.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 23-03-2010, 11:24 PM   #7
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Noi avem logoul celor de la FC Snagov si e mult diferit fata de al tau.
Multumim mult pentru intentia de a ajuta.
Imi pare rau ca cineva ti-a furat munca.
nu ma deranjeaza "furtul"...nu il consider neaparat un furt

DA ai dreptate...se pare ca cei de la snagov si'au restilizat sigla (am vazut pe liga2.ro)...ceea ce am facut eu anul trecut era dupa o sigla pe care au avut'o pe tricouri si e cea care este momentan pe wikipedia...vulturul era furat de pe sigla echipe de liga 2 franceze DIJON..

oricum...daca aveti sigle de calitate proasta, le pot reface vectorial (sunt graphic designer)

Last edited by cristiantodean; 23-03-2010 at 11:36 PM.
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2010, 08:02 AM   #8
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Stema pe care o avem noi o vei vedea in patch si te asigur ca nu este cea de pe wikipedia, brands of the world, sau oricare alt site de genul asta!
da stiu,...o sa fie cea de pe liga2.ro...oricum asta nu era o temere dea mea, ca eu pt asta am facuto...

// nu, n-o sa fie nici aia, ci cea de pe tricou!

Last edited by Astristul; 24-03-2010 at 05:59 PM.
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 12:56 PM   #9
cristiantodean
Member
 
Join Date: Mar 2009
cristiantodean is on a distinguished road
Default Pt danny79

PT DANNY79

sigle high quality liga3 seria 1:

http://2.bp.blogspot.com/_DTBr8lek7N...o/s1600/c1.png

astept pareri
cristiantodean is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2010, 02:16 PM   #10
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by cristiantodean View Post
PT DANNY79

sigle high quality liga3 seria 1:

http://2.bp.blogspot.com/_DTBr8lek7N...o/s1600/c1.png

astept pareri
Mersi mult pentru ajutor.
Dar astea le am deja facute.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fifam, fifam 10, rlsp, rlsp fifam, rlsp fifam 10

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:27 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL