INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-2006, 10:34 PM   #241
PICIU
Member
 
Join Date: Apr 2006
PICIU is on a distinguished road
Default

acest maimutoi,cum ii spui tu,este cel mai bun fotbalist din lume
PICIU is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006, 01:04 AM   #242
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

San Marino - Germania 0-13 cvadrupla Podolski

yahoo is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006, 12:01 PM   #243
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

bine.. dar ce ziceti de irlanda de nord - spania 3-2 :|:|:|:| irlanda de nord care sambata a luat bataie de la islanda cu 3-0 :|
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006, 12:24 PM   #244
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally posted by nigga_thebest@Sep 7 2006, 12:01 PM
bine.. dar ce ziceti de irlanda de nord - spania 3-2 :|:|:|:|* * irlanda de nord care sambata a luat bataie de la islanda cu 3-0 :|
[snapback]91092[/snapback]
de asta e frumos fotbalul,nu ar avea nici un farmec daca favoritele s-ar califica fara probleme.Cel mai frumos este cand se joacapana la ultimul meci
sdc is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007, 01:41 AM   #245
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

stateam azi si ma uitam pe clasamentele ligilor din campionatele importante din europa. in italia si franta campioanele se cunosc de ceva vreme, inter milano respectiv lyon pe cand in spania, germania, anglia , olanda inca se da o lupta crancena. in germania am observat primele 4 clasate si care au sanse la titlu sunt despartite de numai 6 puncte iar intre locurile 7-17 este o distanta de doar 5 puncte de mult timp nu am mai vazut vre`un sezon asa de disputat ca acesta. si in spania lupta pt titlu este aprinsa, sanse pt a iesi pe primul loc la final avand barca, sevilla, real, valencia cat si zaragoza, o echipa care mereu pune bete`n roate la granzi. cat despre anglia, acolo 2 echipe merg cap la cap, united si chelsea. decisiv se anunta meciul direct dintre cele doua, meci care am impresia ca va fi ultimul al sezonului din cauza amanarilor unor meciuri din cauza programului incarcat al celor 2 echipe. tare mi`as dori ca titlul sa se decida intr`un meci cu trofeul pe masa in olanda am ramas surprins cand am vazut ca psv a fost detronata de ajax...psv echipa care a stat pe primul loc de la inceputul sezonului. oricum, psv este intr`un declin total.

Last edited by shinoda; 14-04-2007 at 01:45 AM.
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2007, 09:07 AM   #246
Varaloi
Guest
 
Default

In Italia nici nu ma mir ca Inter defileaza,fara Juve sau Milan in ceafa
  Reply With Quote
Old 14-04-2007, 11:07 AM   #247
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

In Italia Inter nu a avut adversar (Roma fiind o echipa inconstanta).In Franta Marsseile a mers foarte aproape dupa Lyon vreo 10 etape dupa care Lyon a inceput sa se distanteze. Campionatul din Franta este unul ciudat rau, cu surprize in fiecare etapa, si acum pe locurile 3 si 4 sunt Toulouse(la egalitate cu locul 2, Lens) si Sochaux, echipe multe mai mici ca Lille, Marseille, Bordeaux si Auxerre insa cea mai mare surpriza este PSG, care se lupta sa evite retrogradarea.
In Spania ma asteptam sa fie lupta asta pentru titlu, pentru ca sunt echipe apropiate ca valoare si dupa cum a zis shinoda mai sunt echipe ca Getafe, Zaragoza, A Madrid care incurca socotelile echipelor importante din campionat. Si in Germania se lupta multe echipe pentru titlu (Bayern, Stuttgart, Schalke si Werder) dar si aici sunt echipe cunoscute care au jucat prost rau, in prima parte a campionatului la retrogadare a fost Hamburg, acum este Dortmund, chiar nu inteleg cum aceste echipe cu bani ajung sa se lupte pentru evitarea retrogradarii.
In Olanda acum 10 etape puteai sa spui fara nicio retinere ca PSV este campioana, insa acum sunt pe locul 2 in spatele lui Ajax si Alkmaar este la 2 puncte de ei si etapa asta joaca cu Twente(echipa de pe locul 4). Feyenoord este in pericol sa piarda locul de la barajul pentru un loc in CL, se vede ca nu mai este Kuyt.
In Anglia campioana se va stabili in meciul direct dintre Man U si Chelsea.
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007, 06:08 PM   #248
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

Azi s-a hotarat unde se organizeaza campionatul european din 2012: Polonia & Ucraina, in detrimentul favoritei Italia, si a Ungariei & Croatia. Sincer, preferam sa castige Ungaria si Croatia, campionatul european si chiar finala erau mult mai aproape de noi. Mi se pare cam fortata alianta asta Polonia si Ucraina
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007, 07:46 PM   #249
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

Eu ma asteptam sa castige Italia organizarea Campionatului European.Se pare ca se vede din ce in ce mai mult ca Platini le acorda mai multe sanse tarilor mai mici (in fotbal)

POSTUL 600
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2007, 07:52 PM   #250
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

ciudata oricum alegerea asta, tinand cont de faptul ca ucraina este o tara mai inapoiata chiar si decat Romania. Infrastructura e la pamant si acolo - are 15 Km de autostrada!!! Italia sau Ungaria/Croatia s-ar fi descurcat mult mai bine
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL