INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-2012, 01:34 AM   #1
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default Steaua in drum spre suprematie

Salutari tuturor, inainte de toate cred ca e bine sa ma prezint: sunt Cristi, pseudonimul meu de pe forum reprezinta doar rodul unei lipse de inspiratie in momentul inregistrarii. Am 20 de ani, sunt pasionat de muzica, teatru si bineinteles de fotbal! Sunt stelist de mic, asa ca mi-am facut o cariera cu echipa de suflet pt a o ghida catre calificarea in UCL si sa reusesc un parcurs cat mai bun acolo, alegand in joc nivelele de dificultate cele mai ridicate (legendary/legendary)!
Ia sa vedem cum incepe aventura mea de angajat al marelui Becali..

So it begins:



Totul sau nimic:




Bataliile de verificare:


Soldatii din linia I:


Sistemul de baza va fi, asa cum probabil unii ati ghicit, 4-2-3-1.
Am facut si un transfer, l-am vandut pe Doru Bratu la Freiburg pentru 700000 de euro. De vanzare ii mai am pe Tibi Balan si pe Tatu, dar ramane de vazut in meciurile de pregatire la cine voi mai renunta sau nu.
Ma intereseaza sa aduc la echipa in perioada asta de transferuri jucatori "non-vedete", eventual tineri promitatori, dar ma gandesc si sa readuc niste fosti stelisti (Dayro Moreno, Kapetanos, Thereau, Mendoza, Dica, Radoi, etc).
Dupa un sezon, odata cu eventuala participare in UCL, imi voi schimba politica de transferuri, voi incerca sa aduc jucatori care au avut deja un cuvant greu de spus la nivel international.
Scott is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2012, 11:28 AM   #2
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

Am jucat primul amical, in deplasare cu QPR. Voila:



Scott is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2012, 11:55 AM   #3
Dante7
Banned
 
Join Date: Oct 2012
Location: Satu Mare
Dante7 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Dante7
Default

Mult noroc la Steaua !
Dante7 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2012, 07:53 PM   #4
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

Multumesc frumos!
Am jucat si urmatoarele doua amicale, am facut si ceva transferuri. Mi-am adus doi oameni "de nationala", pe mult ravnitul Alex Maxim si pe Ionut Neagu. Primul s-a integrat perfect, a contribuit decisiv la al doilea gol din meciul cu Hannover 96. L-am vandut pe Tatu la Energie Cottbus pentru aprox. 700 de mii de euro. De vanzare ii mai am pe Filip, Dumitras si Balan.

AS Roma - Steaua 1-1:

Noul tehnician Cristi Antonescu da dovada de mult curaj la acest meci, titularizand cativa tineri in fata vedetelor Romei, Totti, Burdisso sau De Rossi. A fost o partida echilibrata, nicio formatie nu a fortat victoria. Dintre remarcatii Stelei e de mentionat juniorul Valentin Cojocaru, care a avut un reflex incredibil in fata lui Osvaldo, blocand sutul adversarului sau din aprox. 12 metri. Rebelul Mihai Costea s-a facut si el remarcat cand a marcat golul egalizator in urma unei faze personale de toata frumusetea, cand l-a pandit pe Burdisso si i-a furat acestuia mingea, apoi marcand in poarta conationalului sau, Bogdan Lobont.








Hannover 96 - Steaua 1-2:

Meci superb facut de ros-albastri in fata nemtilor de la Hannover 96, in care elevii lui Antonescu au renuntat la stilul lor de joc pragmatic in favoarea jocului ofensiv. Dupa ce au fost condusi cu 1-0, Steaua s-a impus cu 2-1 marcand doua goluri muncite, prin Lucian Filip dupa un contra-atac scoala si prin Raul Rusescu, acesta din urma inscriind din cativa metri de poarta dupa ce mingea sutata de Alex Maxim din locitura libera a nimerit bara.





Scott is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2012, 05:19 PM   #5
Aleksander
Member
 
Join Date: Nov 2012
Aleksander is on a distinguished road
Default

Interesant,succes
Aleksander is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2012, 07:37 PM   #6
mada11
Member
 
mada11's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Cluj-Napoca
mada11 is on a distinguished road
Default

O alegere foarte interesanta,rezultate foarte bune in amicale.Asteptam rezultatele urmatoare ale stelutei...
mada11 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012, 09:18 PM   #7
bobione1
Member
 
Join Date: Aug 2011
bobione1 is on a distinguished road
Default

De unde ai luat update si pentru liga 1?? pune un link de download te rog
bobione1 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012, 09:56 PM   #8
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

sunt doar echipe si jucatori editati de mine de unul singur cu CM, n-am descarcat niciun update. zic eu ca am editat cu bun simt, n-am umflat overall-uri mai mult decat e cazul. apropo, daca stie cineva de ce nu mai pot sa intru in Creation Master dupa o reinstalare de Windows (imi apare eroare cu "send error report"), va rog ajutati-ma!
multumesc pt comentarii, nu credeam ca va interesa pe cineva ce fac eu in cariera, ca deh, inteleg si eu ca timpul trece si FIFA 10 e tot mai demodat. imi pare rau insa sa va anunt ca am intrerupt cariera din cauza unor probleme cu PC-ul, dar va promit ca in curand voi reincepe cariera cu Steaua!
Scott is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2012, 06:36 PM   #9
bobione1
Member
 
Join Date: Aug 2011
bobione1 is on a distinguished road
Default

Hei , sunt tot cu fifa 10 o sa imi fac si eu cariera dar nu stiu cu ce echipa ...da-mi cateva exemple de echipe sa nu fie foarte puternice , am si rlsp 2010 v2 dar nu numai din romania
bobione1 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2012, 11:35 PM   #10
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

pai uite, dintre echipele pt care eu am anumite simpatii si care nu-s tocmai de top in tarile lor, ar fi asa:

- din RO: Timisoara, Gaz Metan, Pandurii, Viitorul, FC Arges
- din Anglia: West Ham, Aston Villa, Everton, QPR, Southampton, Middlesbrough, WBA, Fulham
- din Spania: FC Sevilla, Espanyol, Villarreal, Getafe, Betis, Bilbao
- din Germania: Hamburg, Wolfsburg, Hertha, Hannover, Stuttgart
- din Italia: Fiorentina, Sampdoria, Udinese
- din Franta: Rennes, Lorient
- din Rusia: Lokomotiv, Dinamo Moscova, Anzhi

sper ca ti-am fost de folos!
...dar in legatura cu problema mea cu programul Creation Master, chiar nimeni nu poate sau nu vrea sa-mi dea o mana de ajutor?

Last edited by Scott; 17-12-2012 at 11:39 PM.
Scott is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:52 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL