INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2003 si 2004

View Poll Results: Care credeti ca e cel mai bun manager???
Total Club Manager 2004 36 83.72%
CM 4 6 13.95%
442-Touchline passion 1 2.33%
Voters: 43. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 25-01-2004, 09:28 PM   #1
herg
Member
 
Join Date: Jan 2004
Location: Resita
herg is on a distinguished road
Send a message via MSN to herg Send a message via Yahoo to herg
Eu personal cred ca total club manager 2004 e cel mai bun dintre ele.Dupa aceia 442-Touchline Passion(desi nu cred ca multi au auzit de el) dar care din pacate are probleme cu realismul(vinzi jucatori prea repede,faci la bani de numai ai unde sa ii tii,etc),si apoi CM 4 care e nashpa(dupa parerea mea),prea putine potiuni,meniul prea "nedezvoltat",meciurile 2d,etc
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
herg is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2004, 09:56 PM   #2
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

sunt de aceeasi parere TCM RULZZZZZ , CM4 e frumusel dar nu se compara cu TCM
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2004, 11:40 PM   #3
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

tcm-ul anul asta rulz !
Cam asta cred si yo herg despre cele 3 jocuri sus mentionate...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2004, 02:00 PM   #4
danutz_andrey
Guest
 
Default

Cm de anu asta nu se compara cu TCM2004,iar eu unul nu am auzit de 442 si nu stiu cum...
  Reply With Quote
Old 26-01-2004, 09:14 PM   #5
herg
Member
 
Join Date: Jan 2004
Location: Resita
herg is on a distinguished road
Send a message via MSN to herg Send a message via Yahoo to herg
Default

442 e destul de bun dupa parerea mea.Are meciuri 3d,etc si un meniu foarte bun,dar dupa cum am precizat putin cam prea ireal.in rest e ok
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
herg is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2004, 02:25 PM   #6
rapidbm
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Baia Mare
rapidbm is on a distinguished road
Default

Eu cred ca seria CM e mult mai reusita decat orice alta serie de managere de fotbal... Asta in primul rand datorita realismului si apoi datorita unei baze de date exceptionale... Din pacate TCM desi mi-a atras repede atentia prin meniurile foarte frumos colorate si unele optinuni inovatoare, mi-am lasat un gust amar dupa numai 2 zile deoarece castigasem cu Rapidul intr-un an tot ce se putea castiga... Desi sunt un mare rapidist, hai sa fim seriosi, cupa UEFA e un trofeu mult prea mare pentru orice echipa romaneasca... Si am reusit asta fara sa joc nici macar un meci...

De celalalt joc mentionat nu am auzit, si deci, nu ma pot pronunta...

Sper ca totusi in viitor TCM sa se imbunatateasca si sa avem o adevarata lupta pentru titlul de cel mai bun manager intre cele 3 jocuri care vor aparea: TCM 2005, Football Manager 2005 (continuarea CM-ului) si Championship Manager 2005 (care va pastra doar grafica predecesorilor lui)...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rapidbm is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2004, 11:44 PM   #7
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

sunt bucuros ca inca un mare fan Rapidist s-a inregistrat la forum...la cat mai multe posturi

adevarul e ca si eu am castigat foarte usor cu Rapid toate cele 3 trofee (cupa,campionatul si CL) la TCM04 si as vrea ca urmatorul tcm sa aiba imbunatatiri
klare...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2004, 09:25 AM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

am votat si eu cu tcm, pentru ca cm 4 m-a dezamagit enorm, nici nu se compara cu cm 2001-2002 (cm 3.9 parca)care dupa parerea mea era cel mai tare manager
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2004, 03:26 PM   #9
Gladiator
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cluj-Napoca
Gladiator is on a distinguished road
Send a message via MSN to Gladiator
Default

TCM 2004 e mult mai bun decat oricare alt joc de acest gen. Dar la Divizia unele chestii pe care le-am vazut ma distreaza.
Mai scoateti ceva patc-uri pt. TCM 04, sau macar spuneti unde gasesc patc-uri.

P.S. Uitati-va pe unde is puse orasele din Romania , in harta ligii!!!!
__________________
CAINE PANA LA MOARTE!
Gladiator is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2004, 11:37 AM   #10
rekinu
Member
 
Join Date: Jan 2004
Location: Bucharest, Militari
rekinu is on a distinguished road
Send a message via MSN to rekinu Send a message via Yahoo to rekinu
Default

tcm e cel mai complex cm 4 ma oftica frate la 3d fac aia nishte faze nu iese portarul la centrati numai goluri aiurea tcm rulzz cat despre 442 nu shtiu cum este
__________________
Inteligenta ma urmareste...dar io sunt mai rapid k ea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
)
rekinu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:26 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL