INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 26-05-2005, 09:44 AM   #1
DarkSatan
Member
 
Join Date: Nov 2004
DarkSatan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to DarkSatan
Default

Am o problema cu TCM 2005.Dupa sezonul 2009/2010 se blocheaza calculatorul.Am incercat si sa salvez cu 1 luna inainte de final si tot degeaba.Care o fi problema???
DarkSatan is offline   Reply With Quote
Old 26-05-2005, 09:50 AM   #2
Bogdan_MC
Member
 
Join Date: Sep 2004
Location: Benidorm, Spain
Bogdan_MC is on a distinguished road
Default

Post-ul asta trebuia facut la sectziunea "Total Club Manager 2005". Raspuns la intrebare.. posibil sa fie de la joc ( poate ai pus ceva patch-uri ) sau de la windows, in majoritatea cazurilor windows-ul e de vina.
Bogdan_MC is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2005, 03:18 PM   #3
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

nu vad de ce ar fi windowsul de vina.oricum e iremediabil si cred catrebuie sa reintalezi jocul
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2005, 01:00 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca ai instalat cele 2 patchuri oficiale atunci sigur ai o problema din cauza fisierului GFXXCORE.DLL. Am avut si eu problema asta, dar am rezolvat-o astfel:
Am instalat cele 2 patchuri, am modificat baza de date (sa nu folosesti patchul pt TCM 2005 cu Romania, mai bine ti-l descarci si ti-l faci tu - selectie), am salvat-o, am dat 'Write to current database din EDITOR si dupa aia am copiat intreg directorul 'database' din TCM 2005 undeva anume. Am sters jocul, l-am instalat din nou, dar NU AM MAI INSTALAT CELE 2 PATCHURI OFICIALE, si acuma sunt in 2025.
Bafta, sper sa-ti foloseasca solutia mea!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2006, 08:16 PM   #5
szszily89
Member
 
Join Date: Feb 2006
szszily89 is on a distinguished road
Default

Nu stu ce are jocul tau,al meu merge ca viata,cred ca tre sa uninstalezi,apoi sal instalezi din nou.eu m-am dus cu real madrid pana-n 2069,si n-a avut nici o problema. :P
szszily89 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2006, 10:59 PM   #6
-yo-veve
Member
 
Join Date: Dec 2005
-yo-veve is on a distinguished road
Default

oau si nu te-ai plictisit pana in 2069 cu madridu,adica puteai sa mia schimbi si tu ....totusi realu era deja echipa mare,te duceai si tu la getafe si faceai din ea un al doilea real,era mai marfa asa! ....LOL dar chiar nu te-ai plictisit?
-yo-veve is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:15 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL