INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 03-05-2004, 02:26 PM   #1
ady_azzuro
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: us
ady_azzuro is on a distinguished road
Default

Aici putem discuta despre Stiinta!
Suntem la 3 puncte in spatele locului 3, jucam mai bine ca rapidul si avem toate sansele sa prindem podiumul. Sper sa invingem steaua, dinamo sa piarda campionatul dar sa castige cupa, iar noi sa ne calificam in UEFA...nici un loc in INTERTOTO nu ar fi rau....dar sa batem steaua! imp:

CRAIOVA FORZA CRAIOVA!!!
__________________
O singura viata,
Mai multe iubiri,
O singura pasiune:
Universitatea Craiova



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ady_azzuro is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2004, 09:44 PM   #2
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Desii sunt fan al Universitatii si vreau tot binele posibil Stintei nu sunt deacord cu o participare in uefa mincinoasa, nu accept sa ne dam la o parte din fatza stelei , ca ei sa castige inca un titlu pe nedrept . Nu am fost pe vremea lui ceasca slugile nimanui si nici acum nu vom fii . O participare in Intertoto nu ar fii un lucru rau, pentru ca majoritatea echipelor angrenate in acesta competitie trateaza cupa ca pe o gluma si incearca sa iasa cat mai rapid, deci am avea sanse sa ajungem cat mai sus. Jocul nostru este unul bun, si inca cativa jucatori buni in lot si cu voia Domnului , cred eu ca vom ajunge intr-unadin cele 3 finale.

Bine ai revenit Ady!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2004, 11:27 PM   #3
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

blu - mai lasa pe steaua in pace....uita-te la craiova....si urmareste=ti interesele...adica sa participati in cupele europene.....

nu conteaza cine participa in cupa uefa...si rapid si craiova merita acest lucru chiar daca rapid nu prea joaca in ultimu timp....dar decat sa vad pe otelul in cupa uefa....

cu echipa asta nu o sa bateti niciodata pe steaua...
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2004, 12:25 AM   #4
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Interesul meu este ca Universitatea sa ramana singura echipa pura , cinstita, curata ca lacrima in momentul de fatza. Daca vom ajunge in uefa print-un blat , voi tine cu echipa cu care vom juca, am mai facut-o odata la meciul 'Universitatea" - Fc National , si o voi face inca odata daca nu ajungem in uefa pe cinstite. In uefa merita sa mearga cine e cel mai bun, fie ca e Universitatea , fie ca e Petrolul Berca, echipa momentului merita sa mearga. Nu vad de ce nu ar merge Otelul daca ei joaca bine si pot sa ajunga cat mai departe.

Astept cu nerabdare meciul din etapa 29, si sper ca staicu sa-si bage mintile-n cap si sa joace corect meciul . Daca il vom pierde intentionat , ne vom pierde din inocenta, ne vom pierde corectitidinea si nu vom mai fii Universitatea , echipa care s-a luptat dintotdeauna cu bestia numita coruptie. Vom arata ca o echipa din bucuresti. La Universitatea sa facut performanta in mod corect, fara arbitri , liga sau comunisti. Decat sa intram in jocurile de culise mai bine am rata uefa. Oricum noi nu ne multumim cu uefa , vrem sa jucam in CC , lucru pe care il vom putea realiza la vara.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2004, 02:45 PM   #5
ady_azzuro
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: us
ady_azzuro is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by blue boy@May 3 2004, 06:44 PM
Desii sunt fan al Universitatii si vreau tot binele posibil Stintei nu sunt deacord cu o participare in uefa mincinoasa, nu accept sa ne dam la o parte din fatza stelei , ca ei sa castige inca un titlu pe nedrept . Nu am fost pe vremea lui ceasca slugile nimanui si nici acum nu vom fii . O participare in Intertoto nu ar fii un lucru rau, pentru ca majoritatea echipelor angrenate in acesta competitie trateaza cupa ca pe o gluma si incearca sa iasa cat mai rapid, deci am avea sanse sa ajungem cat mai sus. Jocul nostru este unul bun, si inca cativa jucatori buni in lot si cu voia Domnului , cred eu ca vom ajunge intr-unadin cele 3 finale.

Bine ai revenit Ady!
merci blue boy!
Nici eu nu sunt de acord sa dam meciul stelistilor, avem o echipa si un antrenor mai buni ca ei, trebuie sa razbunam infrangerea din tur cand ne-au furat!
__________________
O singura viata,
Mai multe iubiri,
O singura pasiune:
Universitatea Craiova



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ady_azzuro is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2004, 12:00 AM   #6
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

ce lot aveti voi mai bun mah ? ati uitat cand la inceputul returului cu aceiasi jucatori pierdeati toata meciurile ? chiar nu va inteleg....auzi....v-am furat la meciu tur....doar craiovenii ar putea sa spuna asa ceva....cand falemi a stat in spital si nu joaca atata timp.....

si sa imi spuna si mie cineva ce mare performanta a facut redinic ? a calificat vreo nationala la euro si eu nu stiu.....a castigat si el ceva cu rapid si atat....
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2004, 01:08 AM   #7
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Cata ori ce ti-as spune, orice s-ar intampla tu nu o sa recunosti niciodata. Nu stiu de ce esti asa de incuiat la cap, poate asta e mentalitatea care v-o transmite jiji. Fii mai deschis omule, nu totul se roteste in jurul stelei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 06-05-2004, 07:04 PM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Voi vorbi acum ca si unii de pe aici.

Craivoa e condusa de un comunist.
Craiova are un lot de kakat. In afara de unul sau 2 jucatori sunteti 0. Noroc cu Rednic care cred ca ar duce si pe Oradea in Cupa UEFA.
NU AVETI NICI UN REZULTAT NOTABIL IN CEI 14 ANI DE DEMOCRATIE.
SUNTETI UN NIMIC IN LUME.

__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 07-05-2004, 12:36 AM   #9
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

1. sincer voi stelistii , si dinamovisti, ca sunteti o apa si-un pamant , nu stiu cum p**a mea puteti sa vb de comunism cand voi va-ti nascut in comunism, traiti in comunism , si o sa va tarati intotdeauna in comunism. Deci nu puteti sa spunti nimic , pentru ca nu aveti dreptate si istoria va contrazice. Asta e si cum unul care a terminat 4 clase ii spune unuia care a nu terminat liceul " esti un ratat bah! Lasssssssss-o frate nu ai dreptate, gaseste argumente nu venii cu tote idioteniile aici , bah voi comunisti. Oare jiji ce e? Un om chinuit de prostie , un cioban care nu a terminat 8 clase, un anti-intelectual. Nu as avea nimic cu el, chiar simt compasiune pentru cei atuti de soarta, dar kkt asta de om face fel de fel mismasuri, se iubeste nelimitat cu liga si arbitrii si se vrea corect ,atunci turbez.

2. Mah nu stiu cum poti sa spui ca avem un lot de k k cand voua va este asa de frica de noi incat a trebuit sa ardeti in cur cu corleone si sa-i faceti si-un bot mic, ca sa va ajute sa luati sa ne bateti.

3. in "demovratie" poate. Incearca tu sa ai performate cand 2 ani esti dinamo II , ai o echipa distrusa , ramai bani si fara staruri si culmea de parca asta nu e deajuns te mai fura si liga si arbitri.

4. poate daca am fii si noi pe mana cu liga sau am intra toate kkt-utile posibile, atunci poate am avea rezultate, dar in ziua de azi daca joci corect esti un un om sangerand intr-un ocean de rechini.

5. Tu si Cata sunteti niste baieti de nota 10 dar cand vine vorba de fotbal...mai bine ati vorbii de biliard, table s.a.m.d. Nu spun ca nu stiti fotbal , dar va influenteaza sindromul becalii sa vorbiti degeaba.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2004, 12:20 AM   #10
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Sincer vorbind in afara de epoca Netoiu Si poate cea a lui Ilinca de care nu vreau sa imi aduc aminte Craiova este cea mai cnstita echipa din Divizia A adika nu a castigat nici un trofeu pe spaga sau pe pile cum sunt altele stiti voi care asa ca ZZZzzzz
FORZA STIINA

PS Scuze pt absenta de pe forum am avut probleme cu netul dar m-am intors
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
alearga dina, anti mititelu, craiova maxima, oblemenco

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:31 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL