INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

Reply
 
Thread Tools
Old 01-02-2009, 10:49 AM   #121
adita17
Member
 
adita17's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: C de Arges
adita17 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to adita17
Default

Quote:
Originally Posted by kata_to View Post
Sper sa semneze cu Terek pt ca mi s-a luat de ei,mai ales de izvoranu.
sa stii ca ai dreptate))
__________________
FORTA DINAMO!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adita17 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 12:06 PM   #122
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by AlexMulder View Post
Giovanni Becali a zis ca inca nu au semnat..dar nu vad de ce naiba s-a antrena cu Terek daca nu ar da macar probe...Mi se pare ca Arthuro e sigur...ailalti 2 s-ar putea sa semneze..oricum in est perioada de transferuri se termina pe 28 februarie
Cine a anuntat ca perioada in EST se inchide pe 28 febr? Uefa? Eu stiam ca transferurile in toata Europa se inchid pe 31 ianuarie iar daca pica in weekend aceasta data se mai prelungeeste cu o zi pana Luni. Daca e adevarat inseamna ca va mai trebui sa mai pun pe 28 febr inca un add-on la acest patch cu restul de transferuri facute prin Est, respectiv in Romania.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 05:53 PM   #123
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pai nu poti sa mai astepti? Eu stiam de la bun inceput ca se prelungeste perioada pentru ca 31 a picat in weekend!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 07:03 PM   #124
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Pai nu poti sa mai astepti? Eu stiam de la bun inceput ca se prelungeste perioada pentru ca 31 a picat in weekend!
Pot sa mai astept nu asta e problema dar pana pe 28 febr mai e aproape o luna, iar eu am zis aici pe forum ca patchul il pun pe 2 sau 3 februarie. Pana pe 28 februarie mai e cale lunga... Eu cel putin asa stiam ca pe 31 ianuarie se incheie si doar in cazul in care 31 pica in weekend UEFA mai acorda o zi in plus, asta insemnand ziua de Luni a lui februarie dupa care de pe data de 2 februarie doar jucatorii care nu au club se mai pot transfera. Dar daca stiti voi ca pana pe 28 februarie vor fi transferuri atunci o sa mai astept pana ce uploadez patchul
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 07:24 PM   #125
AlexMulder
Member
 
Join Date: Jan 2009
AlexMulder is on a distinguished road
Default

Te rog sa nu astepti pana atunci...am auzit la Manolo pe Eurosport 2 ca e pana la sfarsitul lui februarie.sper sa se fi inselat..mama nu trebuia sa postez asta..sper ca a vorbit aiurea Manolo
AlexMulder is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 07:55 PM   #126
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by AlexMulder View Post
Te rog sa nu astepti pana atunci...am auzit la Manolo pe Eurosport 2 ca e pana la sfarsitul lui februarie.sper sa se fi inselat..mama nu trebuia sa postez asta..sper ca a vorbit aiurea Manolo
Da si eu l-am auzit azi pe Manolo Tertian spunand ca perioada se intinde pana pe 28 februarie, dar celalalt comentator zicea ca doar pana Luni. Si eu am citit pe BBC Sports ca anul asta transferurile se inchid in ziua de 2 feb.

O sa pun patchul pe 3 februarie sa il luati si gata. Daca intervin noi transferuri intre timp prin Romania o sa le fac si pun dupa aceea fisierul Country39 sa le aveti si pe alea la zi.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 08:37 PM   #127
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pe 2 se inchide "fereastra". Nu mai plecati urechea la orice gluma!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 08:59 PM   #128
valerianandrei
Member
 
Join Date: Jul 2008
valerianandrei is on a distinguished road
Default

faza cu echipa de rezerve in liga 1 ti-a iesit?
valerianandrei is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2009, 09:25 PM   #129
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by valerianandrei View Post
faza cu echipa de rezerve in liga 1 ti-a iesit?
nu. echipele de rezerve vi le adaugati voi daca doriti. eu nu am gasit poze si date despre jucatorii de la echipele de tineret pe siteurile cluburilor din romania asa ca nu am adaugat decat echipa a 2-a a stelei si niste juniori pe la diverse echipe. Mai sunt tineri interesanti la cateva echipe din B...
Si mi se pare inutil sa creez o liga daca nu am nevoie de ea, plus ca imi da si crash dupa aceea. Eu am facut greul de aici o sa va descurcati si singuri sa adaugati tot ce mai doriti.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2009, 07:29 PM   #130
valerianandrei
Member
 
Join Date: Jul 2008
valerianandrei is on a distinguished road
Default

Mai am si eu o intrebare:care e faza cu nationalele de tineret ca vad ca nu poti sa joci deloc cu ele....sunt facute doar ca sa iei jucatori de acolo sau cum...ca ar fi interesant sa poti sa joci cu nationala u21 a romaniei...
valerianandrei is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:13 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL