INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Muzica, filme, carti etc

Reply
 
Thread Tools
Old 20-11-2010, 02:14 PM   #11
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Faimosul Green lantern



Singurul lucru care ma deranjeaza, sunt scenele "comice" din apartament si in general. La spiderman a mers faza asta, pentru ca era un adolescent care s-a maturizat pe parcurs fiind martor unor tragedii s.a.m.d. Hal Jordan era pilot, deci avea o oarecare maturitate.
Nu prea stiu de ce se plange lumea de costum, care mie mi se pare foarte bun. Prefer un costum CGI pentru ca Green Lantern isi facea costumul cu inelul, nu se imbraca precum Batman sau Spideman. Chiar nu inteleg de ce zice lumea ca pare gay. Cat despre efectele speciale...mi se par bunicele, asa ca iar nu inteleg de ce se plange lumea (singura chestie care mi se pare cheesy e secventa de la 2:01 din trailer).
Mark Strong mi se pare perfect in rolul lui Sinestro.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by DarkComy; 20-11-2010 at 02:40 PM.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2011, 05:16 PM   #12
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Nu tocmai trailer, dar se incadreaza in categoria 'noutati'. Primul poster The Dark Knight Rises

Last edited by Caly; 12-07-2011 at 05:19 PM.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2011, 10:34 PM   #13
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default



Sequel-ul mult asteptat.

One man.One mission.No chance.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2011, 05:38 PM   #14
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default



Timp suficient să citesc cărţile...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:31 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL