INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-2011, 02:21 PM   #1
rAk1m
Member
 
rAk1m's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Bucuresti
rAk1m is an unknown quantity at this point
Default New Gameplay

Autor : rAk1m
Ce am editat :
Viteza jocului - Se misca mai incet , mult mai real !
Forta sutului - Acum trage cu o forta mult mai mare , depinde cum prinde mingea !
Precizia - Precizia sutului cat si a paselor este mult mai exacta , voleurile nu se mai duc la 20m peste poarta ba chiar se duc foarte bine plasat pe poarta
CPU :
1. Portarul arunca mult mai precis , mai tare [pana la jumatea terenului la maxim , poate chiar mai departe], si direct la piciorul jucatorului , atat portarul tau cat si portarul CPU.
2. Echipele CPU construiesc mult mai bine jocul , nu se mai intorc cu mingea in aparare , ataca direct , paseaza bine , suteaza bine si face jocul sa fie mai greu.
3. Portarul sare mai real , acum nu mai este imposibil sa ii dai gol la world class.
4. Nu mai poti pacalii portarul la penalty-uri , faza cu te uiti intr-o parte si tragi in alta merge 1 data la 5 penalty-uri , portarul sare mult mai tare , ajunge pana la vinclu , depinde cata forta pui in sut .
5. Jucatori nu mai rateaza penalty-urile , in cel mai rau caz nu poate trage cu forta maxima daca este obosit.
6. Jucatorii CPU trag foarte bine la penalty-uri si nu ii mai poti pacali sa te duci cu portaru pe o parte si ei trag in cealalta , acum trag mai tare si mai precis.
7. Alunecarile , intrarile la sacrificiu etc , sunt mult mai exacte, nu mai faulteaza ci ataca direct mingea , este mai greu sa treci de aparare chiar daca ai un jucator de viteza si ii dai mingea peste aparare , nu mai exista diferente mari de viteza intre atacanti-fundasi acum fundasul gandeste mult mai bine si nu o sa poti sa treci de aparare decat cu multe pase !
8. Mai multe o sa vedeti in joc !



HAVE & FUN !

Download Gameplay by rAk1m :

GirlShare Download


SE REDENUMESTE IN ai.ini SI SE PUNE IN FOLDERUL UNDE ESTE INSTALAT FIFA


O sa fac si un video daca imi spune cineva un program bun
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rAk1m is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 02:26 PM   #2
Alexandru-Steaua
Member
 
Alexandru-Steaua's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Alexandru-Steaua is an unknown quantity at this point
Default

sa vb ceva

Last edited by Alexandru-Steaua; 05-03-2011 at 03:32 PM.
Alexandru-Steaua is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 03:27 PM   #3
rAk1m
Member
 
rAk1m's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Bucuresti
rAk1m is an unknown quantity at this point
Default

ti am dat add
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rAk1m is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 05:53 PM   #4
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Merge 100% ?
Si trebuie sa incep cariera noua ?
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 08:40 PM   #5
rAk1m
Member
 
rAk1m's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Bucuresti
rAk1m is an unknown quantity at this point
Default

1.Merge 100%
2.Nu trebuie inceputa cariera noua , functioneaza in orice cariera inceputa , kick-off , practice , be a pro , peste tot.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rAk1m is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 09:50 PM   #6
Szily92
Member
 
Szily92's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Szily92 is on a distinguished road
Default

si pana la urma unde pun fisieru ala? ai zis ca in folderu unde am instalat jocul dar unde sa il pun acolo?
Szily92 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 10:34 PM   #7
Georgica
Member
 
Georgica's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Slatina
Georgica is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by rAk1m View Post
1.Merge 100%
2.Nu trebuie inceputa cariera noua , functioneaza in orice cariera inceputa , kick-off , practice , be a pro , peste tot.
Gameplayul este schimbat in totalitate?
Georgica is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2011, 10:58 PM   #8
liviu_florin_2011
Banned
 
Join Date: Mar 2011
liviu_florin_2011 is on a distinguished road
Thumbs down hotie pe fata

am gasit si eu patchul asta facut de alin..este o hotie facuta de tine..il rog pe alin sa verifice!!!
liviu_florin_2011 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011, 04:10 PM   #9
rAk1m
Member
 
rAk1m's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Bucuresti
rAk1m is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by liviu_florin_2011 View Post
am gasit si eu patchul asta facut de alin..este o hotie facuta de tine..il rog pe alin sa verifice!!!
Ma bucur ca ai gasit un patch sau ce ai gasit dar verifica si f-a diferenta , patchu e facut de mine

Szily92 gameplay-ul este schimbat cat s-a putut ,cam 85%
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rAk1m is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2011, 08:31 PM   #10
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by rAk1m View Post
Ma bucur ca ai gasit un patch sau ce ai gasit dar verifica si f-a diferenta , patchu e facut de mine

Szily92 gameplay-ul este schimbat cat s-a putut ,cam 85%

Nici 0,5% nu ai modificat prin ce ai facut. Tu practic ai modificat doar fisierul ai.ini care contine aproximativ 2-3% din Gameplay-ul FIFA08.
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa 08, gameplay, new gameplay, nou

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:39 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL