INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-03-2003, 09:20 AM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Divizia A - discutii, rezultate, meciuri

cum vi s-a parut prima etapa? eu am fost la UTA - Ceahlaul si poli - Steaua. Imi pare bine ca UTA a reusit sa-i pata pi moldovenii aia blatisti, si sper ca in etapa viitoare sa predam lanterna la farul.. :P voi ati vazut meciul UTA sau faza din joc? Njock a jucat ca curu tot meciul si in ultimul minut a salvat echipa, mishto nu

Poli nu a jucat mai nimic la timisoara, poate si din cauza asta mi s-a parut ca Steaua a jucat foarte bine... apropo, am stat la galerie la steaua
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 12-03-2003, 10:01 PM   #2
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Despre Njock,de un jucator ca el ai nevoie in echipa,tot meciu nu face nimik dar da un gol, e mai bine decat de aiba 100 de ocazii si sa le rateze cum a facut Stiinta e bine ca a castigat UTA cat despre Steaua o sa se desumfle etapa viitoare chiar la ei acasa,vor fi surclasati atat pe teren cat si in tribune!!
Campionii la peluza suntem noi.....CUCS!!!!
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 13-03-2003, 07:11 PM   #3
tudosebogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Bucuresti
tudosebogdan is on a distinguished road
Send a message via ICQ to tudosebogdan Send a message via MSN to tudosebogdan Send a message via Yahoo to tudosebogdan
Default

Ma ce mi-ar place sa bata Steaua niste olteni, maica ce mi-ar place.
Taman la voi o sa gandesc cand s-o umfla Jiul. Iar ati plans de necaz!
__________________
CE BAH,<span style=\'color:blue\'> NU-TI MAI AJUNGE STRADA ?!?</span>
tudosebogdan is offline  
Old 13-03-2003, 10:05 PM   #4
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Ti-ar place dar nu o sa se intample.Sa nu uiti cum a fost in tur si pe teren si in tribune.N-am auzit galeria lu' Steaua.Eu n-as vorbi
asa despre o echipa cu atat istorie asa.Uita-te la Spotrul ce "istorie" are sau la Steaua care are dar toti stim cum .Dar Bucurestiul e buricu Pamntului deaia cand joaca nationala amicale acolo vin 5.000 de oameni si cand joaca in provincie se umplu stadioanele.
Si vreau sa te intreb la cate meciuri a lu' steaua ai fost pana acum?
acasa si deplasare.

ISTORIA NOASTRA E UN MIT NEMURITOR A VOASTRA UN ORDIN COMUNIST!!!!!
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 15-03-2003, 01:05 AM   #5
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Ce istorie aveti voi?
mininu is offline  
Old 15-03-2003, 01:29 AM   #6
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

O istorie muncita si facuta pe DREPT nu ca altii cu ajutoare consistente!!!!
La afirmatia cu Bucurestiul am cam exagerat umpic (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) recunosc dar m-a enervat cand a zis o chestie cu Jiul.Dar la celelalte sa-mi spui mie daca gresesc.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 15-03-2003, 02:47 AM   #7
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Muncita dar fara realizari.
mininu is offline  
Old 15-03-2003, 02:52 AM   #8
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Ce intelegi tu prin realizari???
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Old 15-03-2003, 02:57 AM   #9
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Rezultate concrete! In afara de 83 cand ati ajuns in semifinale si inca vro 4 ani cand ati luat campionatul altceva nimic. Ce ati facut in ultimii ani? Va bateati cu Brasovul acum cativa ani sa va salvati de la retrogradare.
mininu is offline  
Old 15-03-2003, 02:59 AM   #10
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Inainte de 89 n-au fost lasati. Dupa revolutie ce echipa din Romania a mai facut performanta?Daca zici ca n-au avut realizari cum iti explici ca atata lume vine la stadion?Da si la meciul ala cu Brasovul au fost 40.000 de spectatori si era pe ultimele locuri.
Sirbu Mihail Bogdan is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:05 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL