INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-2004, 08:24 PM   #21
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

eu o vad castigatoare pe real madrid anu asta pt ca o sa aiba o tresarire de orgoliu si o sa castige si campionat si liga.

azi sper sa castige shaktior ca doar avem multi romani acolo...
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2004, 11:09 PM   #22
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

shaktior cu un om in minus aproape o repriza intreaga a pierdut cu 1-0...ata ete

Chelsea a inceput cel mai bune...cu un 3-0 la PSG acasa :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2004, 06:47 AM   #23
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

lucescu a gresit un pic tactica dupa eliminare,toate schimbarile au fost ofensive si apararea a ramas descoperita,ati vazut ce spatii mari aveau italienii..barcelona si chelsea au inceput furtunos,cum spuneam,eu imi mentin parerea ca barcelona va castiga anul acesta liga,real madrid o sa ajunga maxim pana in semi-finale..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2004, 08:02 AM   #24
tobo
Member
 
tobo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Arad, Romania
tobo is on a distinguished road
Default

Shaktar daca erau putini mai atenti, si cu o tactica mai bine gandita dupa eliminarea aceea, putea sa-i bata pe Milan. Shaktar a jucat destul de bine, si zic eu, Milan era o echipa care putea fi batuta.
P.S. : Respekt Marica, a jucat cel mai bine din echipa lui Shaktar...
__________________
Mereu alaturi...
tobo is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2004, 10:20 AM   #25
danutz_andrey
Guest
 
Default

Dap,marica a jucat foarte bine,pacat ca nu a marcat
In rest nu au fost surprize doar rezultate "normale",sa vedem ce va fi azi.
  Reply With Quote
Old 15-09-2004, 10:31 AM   #26
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

intradevar, marica a jucat superb,in permanenta a hartuit apararea milanului,fiind deposedat doar prin fault, a jucat de multe ori din prima, surprinzandu-i pe milanezi si punandu-i pe colegi in situatii foarte bune,care pacat ca nu au fost fructificate,a coborat de multe ori si la mijloc pentru a-si lua mingea,si in ultimele minute alerga ca la inceput,in meciurile urmatoare sigur va inscrie,e de viitor baiatu..sper ca azi realu sa o ia de la leverkusen,sau macar un egal :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2004, 10:35 AM   #27
danutz_andrey
Guest
 
Default

Ce egal.....sa piarda Real
Da inca nu pot sa cred ca Ronaldinho a ratat un penalty...el..marele maestru
  Reply With Quote
Old 15-09-2004, 10:43 AM   #28
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

se mai intampla,e si el om, chiar dc uneori parca ar fi de pe alta planeta..oricum anu asta nu cred ca va putea nimeni sa stea in calea barcei, nici in liga,nici in campionat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2004, 07:01 AM   #29
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

moamaaaaa ce o luat-o realu :P si mai putea sa ia cateva goluri, noroc ca le-a ajuns si atat la nemtzi,varza-i realu, in frunte cu fotomodelu de beckham,ce tare ar fi sa nu iasa din grupe realu,sunt curios ce o sa faca atunci perez cu vedetele lui de 24k,galacticii p***i,nu joaca deloc ca si o echipa,adevarat ca lipseste si zidan,da oricum is varzaliti..le lipseste foarte mult makelele,poate dc reuseau sa il aduca pe vieira,cine stie,poate tot varzaliti sunt si asa..era sa o puna si man utd,noroc cu van nistelroij,o sa ne calce asta in picioare cand o sa joace cu noi ..mi-a placut dinamo kiev,pacat ca sa suspendat meciu,ce circari sunt italienii astia,surprize n-au prea mai fost,poate depor,in rest rezultate normale..sa vedem azi cupa uefa,sunt foarte curios,dinamo sa scoata macar un egal cu goluri si steaua sper sa castige la diferenta mare,cam optimist, nu? poate ne fac surpriza si nu se califica nici una..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 16-09-2004, 07:53 AM   #30
tobo
Member
 
tobo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Arad, Romania
tobo is on a distinguished road
Default

habbib, parca in regulamentu forumului scria sa nu faci un post unu dupa altu la un interval mai mic de 3 zile. Foloseste EDIT.
Realu a fost de kkt, ratati, de mana 1. Bine le-a facut Leverkusen aia ca le-au umflat-o, ca prea erau cu nasu` pe sus...
__________________
Mereu alaturi...
tobo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:10 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL