INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2003 si 2004

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-2010, 12:57 PM   #1
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Thumbs up Ajutor pentru kituri!

Salut!
Ieri am descoperit si eu TCM 04 si sunt foarte impresionat de acest joc!este minunat!
Am instalat si fifa 04 ca sa joc football fusion aceasta idee cu football fusion este geniala pacat ca nu va fi si in Manager 11...
In orice caz eu as dorii daca se poate putin ajutor din partea cuiva care stie de unde fac rost de un template pentru kituri si unde le pot pune in directorul jocului ca sa le pot avea in joc!
As dorii sa stiu daca se poate daca imi va fi afectata cariera in caz ca bag acele kituri!
Multumesc anticipat!...sper sa vada cineva traheadul acesta
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010, 01:30 PM   #2
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Daca ai inceput deja o cariera, n-ai cum sa vezi noile kituri. In fine, eu nu recomand sa bagi kituri in TCM 2004 ci sa joci cu jocul asa cum e el. TCM 2004 este foarte problematic din punctul asta de vedere. Si eu m-am chinuit un an intreg sa bag echipamente si multe alte elemente grafice de tip fsh ca pana la urma sa fiu nevoit sa le sterg pentru ca jocul crapa FOARTE DES!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010, 01:57 PM   #3
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

Multumesc Artistul! asa o sa fac!
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:11 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL