INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08

View Poll Results: Care vi se pare mai bun ?
Football Manager 2008 63 32.14%
FIFA Manager 2008 133 67.86%
Voters: 196. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-2007, 02:25 PM   #1
bullzeye2k8
Member
 
bullzeye2k8's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
bullzeye2k8 is infamous around these parts
Default Football Manager 2008 vs FIFA Manager 2008

Discutii, pareri, daca veniti cu o parere argumentati si de ce.

si cel mai important lucru: FARA FLAMING PLS.

Mie mi se pare mai bun Football Manager 2008, in FIFA manager se pune accentul pe viata personala cel mai mult ci nu pe jocul echipei si tactica, la ce ma intereseaza pe mine cu cine sunt maritat (optiune pe care o ai in FIFA manager 200, football manager mi se pare MULT mai real, jucatorii tin cont de ce le spui la pauza, la fifa manager gameplayul e un fel de arcade. Incet incet, FIFA manager devine un SIMS unde vei putea antrena o echipa de fotbal.

Last edited by bullzeye2k8; 31-10-2007 at 02:27 PM.
bullzeye2k8 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2007, 02:52 PM   #2
dragos_015
Member
 
dragos_015's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Fagaras
dragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to dragos_015
Default

Eu am jucat doar Football Manager 2008 insa cred ca este mai bun decat Fifa Manager,cel putin daca Fifa Manager e la fel ca in celelalte serii,se incarca greu,prea multe optiuni care nu au legatura cu fotbalul si nu este realist. O sa spun mai multe pareri dupa ce joc si Fifa Manager 2008.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Gone...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragos_015 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2007, 03:06 PM   #3
bke_serg
Member
 
bke_serg's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
bke_serg is on a distinguished road
Default

fiecare joc are plusurile si minusurile lui.poate ziceti ca sunt de moda veche dar prefer fifa manager,imi plac mult pozele si meniul care parca te atrage.
de partea cealalta la football manager este mai dezvoltat gameplayul si tacticile,prefer fifa manager
bke_serg is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2007, 03:57 PM   #4
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by bke_serg View Post
imi plac mult pozele si meniul care parca te atrage
Sunt de acord cu tine si tot fifa manager am votat.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2007, 05:49 PM   #5
bullzeye2k8
Member
 
bullzeye2k8's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
bullzeye2k8 is infamous around these parts
Default

Ma bate gandul ca la anul vom avea THE SIMS MANAGER 2009. (la cate implementari vor fi la PRIVATE LIFE...). De aceea nu mi se pare un joc real, parca 08 arata mai bine ca celelalte dar au facut acel private life mult prea detaliat si fara rost...+ ca nu prea se bazeaza pe tactici.
bullzeye2k8 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2007, 09:00 PM   #6
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Football manager, again, again and again. Fifa Manager are acelasi 3D de rahat, cu niste script-uri facute parca de niste amatori
Alex is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2007, 11:26 PM   #7
Zizou
Member
 
Join Date: Mar 2006
Zizou is an unknown quantity at this point
Default

Pai macar are 3d nu ca la football manager care are format lego
Zizou is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2007, 11:47 PM   #8
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Da, unu de rahat, mai bine cu nasturei decat cu maimute
Alex is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 12:21 AM   #9
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

Football Manager 2008 e cel mai tare singurul lucru pe care il are in plus fifa manager 08 sunt meciurile 3D in rest e mult sub football manager 2008
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 02-11-2007, 07:10 AM   #10
bullzeye2k8
Member
 
bullzeye2k8's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
bullzeye2k8 is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by Zizou View Post
Pai macar are 3d nu ca la football manager care are format lego
Lol, poate sa aiba si 4D tot varzica ramane jocul.
bullzeye2k8 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL