INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-07-2009, 01:10 PM   #701
Cris
Guest
 
Default

Asa este din pacate, foarte multi isi fac cont doar pentru a pune o intrebare despre o problema la FIFA si gata !
 
Old 16-07-2009, 01:17 PM   #702
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Eu facem o statistica...majoritatea ajung sa emigreze in partea aceasta a forumului...in sectiunea de jos. Acum vreo ora din 7 membri, cati eram, doar 2 erau in scetiunea de Fifa si restul aici.
Q.e.d!
__________________



gianni is offline  
Old 16-07-2009, 01:19 PM   #703
Cris
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by gianni View Post
Eu facem o statistica...majoritatea ajung sa emigreze in partea aceasta a forumului...in sectiunea de jos. Acum vreo ora din 7 membri, cati eram, doar 2 erau in scetiunea de Fifa si restul aici.
Q.e.d!
Deocamdata, s-au plictisit majoritatea de FIFA (cazul meu deasemea) si isi gasesc altceva de facut.

P.S: Sa vezi cand apare FIFA 10 ce "avalansa" de useri noi dornici sa isi povesteasca cariera sau sa pun intrebari va fi !
 
Old 16-07-2009, 01:22 PM   #704
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Mda! Cu siguranta ca asa o sa fie! Dar si vor "esua" pe aceste meleaguri, ale celor "osanditi".
Pentru mine, asta este adevarata comunitate FifaRomania.
Bine, incluzand si cateva elemente de Fifa...Ca variatie!
__________________



gianni is offline  
Old 16-07-2009, 03:09 PM   #705
Varaloi
Guest
 
Default

Si eu la inceput puneam intrebari stupide! Ba chiar mai stupide decat ce se discuta azi! Si totusi am devenit probabil unul dintre cei mai infocati sustinatori ai "Zonei de Jos". Toata lumea care prinde putina vechime pe forum incet-incet incepe sa discute cu ceilalati useri si de altceva, nu numai de FIFA, implicit ajungand unde suntem noi azi.
 
Old 16-07-2009, 03:39 PM   #706
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Important este ca se creaza o comunitate si ca ajungem sa legam prietenii. Fie ele si numai virtuale.
Parerea mea este ca in asta consta acum acest forum. Nu numai in informatii legate de acest joc, in aplicatii si alte chestii "tehnice", ci si in oamenii care interactioneaza in fiecare zi.
"Mi-am incheiat discursul!"
__________________



gianni is offline  
Old 16-07-2009, 06:35 PM   #707
champion
Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: nevermind
champion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Cris View Post
Asa este din pacate, foarte multi isi fac cont doar pentru a pune o intrebare despre o problema la FIFA si gata !
Pai de ce punctele mele s-ar inregistra cineva pe un forum numit FIFA ROMANIA ? Sa intrebe despre FIFA, ffs.
De-aici s-a si format 'minunata' comunitate, doh. Dar asta s-a mai discutat.
__________________
"the most complete player to ever play for liverpool"

An absolute colossus in the centre of the park, Gerarrd's tireless running,
superb vision on the ball an ability to strike from
distance have made him one of the best midfielders in the world.
champion is offline  
Old 16-07-2009, 06:40 PM   #708
Cris
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by champion View Post
Pai de ce punctele mele s-ar inregistra cineva pe un forum numit FIFA ROMANIA ? Sa intrebe despre FIFA, ffs.
De-aici s-a si format 'minunata' comunitate, doh. Dar asta s-a mai discutat.
Nu m-ai inteles, nu ma deranjeaza ca sunt oameni care posteaza numai la topicurile FIFA, dar in zilele astea sunt multi ce se inregistreaza, pun o intrebare si gata, s-a terminat aventura pe forum !
 
Old 16-07-2009, 06:47 PM   #709
champion
Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: nevermind
champion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Cris View Post
Nu m-ai inteles, nu ma deranjeaza ca sunt oameni care posteaza numai la topicurile FIFA, dar in zilele astea sunt multi ce se inregistreaza, pun o intrebare si gata, s-a terminat aventura pe forum !
Pai daca forumul n-are niciun farmec pentru ei, treaba lor. Pana la urma, fiecare face ce vrea.

ps: Majoritatea iar o dati in balarii.
__________________
"the most complete player to ever play for liverpool"

An absolute colossus in the centre of the park, Gerarrd's tireless running,
superb vision on the ball an ability to strike from
distance have made him one of the best midfielders in the world.
champion is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
fifaromania


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:08 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL