INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-2011, 10:25 AM   #11
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by derrick88 View Post
revin si eu cu o parere dupa cateva meciuri jucate.jocul este superb imi place ca acuma chiar si la dificultatea profesional daca alegi castigi meciul mai greu, la 2011 la profesional meci de meci castigam lejer, dar aici e foarte greu sa inscri cea ce ma face fericit ca e aproape de realitate.pacat ca nu doar mie imi sacadeaza jocul la mai multi chiar si cei cu placi video ati, sper ca la jocul final sa nu mai fie asa altfel cred ca nu il voi achizitiona anul asta jocul daca si la full va fi prost optimizat...
asa am patit si eu dar am luat ultimele drivere la placa si acum merge perfect,chiar mai bine decat FIFA 11 si am o placa radeon mai veche de vreo 2 ani.Incearca si tu si poate scapi de problema asta
sdc is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 11:02 AM   #12
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

noaptea trecuta mi-am schimbat windowsul, windows 7 64 bit si am instalat si ultimul driver de la placa video si tot asa merge.nustiu ce sa mai cred, si anul trecut cand a aparut demo-ul fifa 11 tot asa imi mergea si cand a aparut varianta full mergea ok.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 12:33 PM   #13
a_nuke
Member
 
Join Date: Aug 2007
a_nuke is on a distinguished road
Default

Mai bun decat fifa 11...
*situatiile de 1 la 1 cu portarul mult imbunatatite (iubesc scaritele lui messi )
*alunecarile nu mai sunt atat de generice
*etc
a_nuke is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2011, 08:05 PM   #14
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

Cum este impact engine?...mie nu mi-a intrat in joc...enervata varianta asta aleasa de EA...cu dezinstalrea fifa 11 si alte prostii.
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:46 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL