INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-2012, 07:58 AM   #41
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

imi merge destul de bine programul, cu aexceptia faptului ca dupa mai multe serii de editari imi reapar echipele vechi, needitate (eu obisnuiesc sa transfer jucatori cu "team management" -> "transfer players").
am accesat "help" in meniul CM si am dat peste mesajul asta "WARNING! – The editing of FIFA 10 is an operation that could damage the normal functionality of the game. If you want to work safely, it is strongly recommended that you make periodically a back-up of your FIFA 10\data folder."
Acum nelamuririle mele ar fi urmatoarele: ok, fac copii, dar mai exact la care folder, cel din C sau cel din D? unde salvez copiile si cat de des sa le fac?
PLS HELP!!!
Scott is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2012, 09:13 AM   #42
Carlos10
Member
 
Join Date: Oct 2010
Carlos10 is on a distinguished road
Default

Puteti sa puneti un link cu el ca cel vechi nu mai merge ? Cu acest profram poti sa incluzi campionate noi , un fel de cep ?
Carlos10 is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2012, 12:46 AM   #43
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

as vrea sa-mi spuna si mie cineva ce ID este in mod normal pt Europa League, caci l-am schimbat la 96 ca sa pot juca in competitia asta din primul sezon in manager mode si rau am facut, ca vreau sa-mi fac cariera cu o echipa din liga a 2-a si e aiurea sa ma trezesc din primul sezon in EL. va rog ajutor!
Scott is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2012, 09:10 AM   #44
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

nu-mi mai pot folosi Creation Master-ul, cand dau sa intru imi da eroarea cu "send error report". asta se intampla de cand mi-am reinstalat Windows-ul, aveam XP2 si am schimbat cu XP3. Mentionez ca am editat in trecut multe chestii din FIFA cu CM, nu inteleg de ce nu mai merge programul. L-am reinstalat de cateva ori si eroarea persista. Ce e de facut? Va rog mult, lamuriti-ma careva!
Scott is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:01 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL